مردم کشورهای مختلف هر چند وقت یکبار گوشی های خودراعوض میکنند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه 3 شهریور 1385, 1:31 am
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

مردم کشورهای مختلف هر چند وقت یکبار گوشی های خودراعوض میکنند

پست توسط airplane »

به گزارش GSM: کارشناسان مرکز تحقیقاتی Recon Analytics بر اساس نظریه جدید خود ادعا می‌کنند که راز موفقیت گوشی‌های تولید شده در شرکت نوکیا در بازار جهانی را برملا کرده‌اند.

به گزارش ایستنا، به گفته آن‌ها شرکت فنلاندی نوکیا بخشی از موفقیت خود را مدیون نحوه فروش گوشی‌ها در کشور فنلاند است. طبق بررسی صورت گرفته، ساکنان کشور فنلاند از جمله افرادی هستند که در زمینه به‌روزرسانی تلفن‌همراه خود بسیار کند عمل می‌کنند و میانگین زمانی که آن‌ها برای استفاده از یک گوشی صرف می‌کنند حدود 6 سال است.

این رقم برای ساکنان کشور آمریکا 22 ماه اعلام شده است و به عبارت دیگر آمریکایی‌ها به طور میانگین هر 22 ماه یکبار گوشی خود را عوض می‌کنند.

دوره زمانی طی شده برای تعویض گوشی در بریتانیا مانند آمریکا است و در این میان فرانسوی‌ها نیز برای عوض کردن گوشی‌های خود به طور میانگین دو سال نیم صبر می‌کنند. ساکنان کره جنوبی که شرکت الکترونیکی بزرگ سامسونگ در آن واقع شده نیز هر 26 ماه اقدام به خرید گوشی جدید می‌کنند.

کارشناسان همچنین دریافته‌اند که شرکت‌های مخابراتی فعال در کشورها نیز تاثیر فراوانی در چرخه به‌روزرسانی گوشی‌ها دارند. به عنوان مثال در کشور بریتانیا شرکت‌های مخابراتی برای گوشی هوشمند آیفون 4 حدود 50 درصد یارانه می‌دهند.

یک مقایسه ساده نیز وضعیت نوکیا در بازار جهانی را مشخص می‌کند. شرکت RIM تولیدکننده گوشی‌های هوشمند بلک‌بری در کشور کانادا مستقر است. در این کشور دوره زمانی که مردم برای به‌روز کردن گوشی خود پشت‌سر می‌گذارند 50 درصد کوتاه‌تر از فنلاند است.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت



 
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”