اظهارات جدید رئیس مایکروسافت

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 547
تاریخ عضویت: چهارشنبه 20 آبان 1388, 5:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 3625 بار
سپاس‌های دریافتی: 3960 بار

اظهارات جدید رئیس مایکروسافت

پست توسط Qaher1406 »

تمسخر دوباره رقیب/ تنها یک دانشمند انفورماتیک می تواند از آندروئید استفاده کند!
مدیر اجرایی مایکروسافت در اجلاس سالانه "وب 2.0" در خصوص سیستم عامل موبایل گوگل اظهار داشت: برای استفاده از آندروئید باید دانشمند انفورماتیک باشید.

به گزارش خبرگزاری مهر، استیو بالمر که در اجلاس سالانه "وب 2.0" گزارشی از نتایج مالی مایکروسافت را ارائه کرد در خصوص تفاوتهای میان یک تلفن همراه هوشمند برپایه ویندوز فن مایکروسافت و آندروئید گوگل گفت: "برای اینکه بتوانید از ویندوز فن استفاده کنید نیازی است که متخصص باشید درحالی که برای استفاده از آندروئید باید دانشمند انفورماتیک باشید."

براساس گزارش زئوس نیوز، مدیر اجرایی مایکروسافت همچنین اعلام کرد که در روزهای 26 و 27 اکتبر در کنفرانس "دنیای نوکیا" که در لندن برگزار می شود تلفنهای همراه هوشمند جدید شرکت فنلاندی برپایه ویندوز فن رونمایی می شوند.

مایکروسافت بسیار امیدوار است که با عرضه نسخه 7.5 ویندوز فن بتواند پس از مدتها حضور تاریک در بازار سیستم عاملهای موبایل در میان اولینهای این بازار و در کنار iOSاپل و آندروئید گوگل قرار گیرد.

همچنین بالمر در iOSاپل اظهار داشت: "اپل یک رقیب عالی است، حتی اگر کلاً با ما متفاوت باشد. محصولات هر دوی ما (آی- فن و یک تلفن همراه هوشمند ویندوز فن) در دست بسیار خوشایند و هر دو از نظر ظاهری بسیار زیبا هستند، اما زمانی که یک ویندوز فن می گیری و از آن استفاده می کنی تمام آن چیزی را که نیاز داری در مقابل خود می بینی بدون اینکه نیاز داشته باشی در میان دریایی از آیکون ها جستجو کنی."

استیو بالمر به خاطر سخنان طعنه آمیز خود درباره محصولات شرکتهای رقیب شهرت دارد. برای مثال، در سال 2008 در خصوص ویژگیهای نوت بوک MacBook Airدر کنفرانس توسعه دهندگان وب با عنوانMix 08 به سازماندهی مایکروسافت با لحنی تمسخرآمیز اظهار داشت: "لپ تاپ بسیار باریکMacBook Air اپل نه تنها باریک نیست، بلکه مثل یک تخته سنگ سنگین است."

مدیر اجرایی مایکروسافت در ادامه افزود: "این رایانه نه تنها سبک و باریک نیست بلکه به نظر می رسد که از رایانه های قابل حمل توشیبا نیز سنگین تر باشد و به علاوه توانایی اجرای حتی نیمی از عملکردهای یک رایانه را هم ندارد. برای مثال پخش کنندهDVD این رایانه کجاست؟! من که نمی توانم آن را ببینم!"

وی سپس به منظور نشان دادن وزن MacBook Air، این رایانه را در دست گرفت و گفت: "با این وسیله ای که در میان دستان من است، شانه هایم به زودی خرد می شوند اما حداقل این گونه می توانم وزن این رایانه را نشان دهم."
عبارات حک‌شده بر شمشیر پیامبر(ص)

آیت‌الله سیدمحمد ضیاءآبادی در کتاب «خاتم انبیا، رحمت بی‌انتها» آورده است: مرحوم علامه مجلسی(ره) از امالی مرحوم شیخ صدوق(ره) نقل کرده است که در دستگیره شمشیر رسول اکرم(ص) این چند جمله نوشته شده بود:

« صِلْ مَنْ قطعک و قُلِ الحقَّ و لَوْ عَلیکَ یا علی نَفْسِکَ و أحْسِنْ بِمَنْ أسَاءَ إلیْکَ »

ترجمه

« اگر کسی از تو برید، تو به او بپیوندو(همیشه و در هر جا) آنچه حق است بگو اگرچه به زیانت تمام شودونیکی کن درباره کسی که به تو بدی کرده است »

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”