آیا آیفون ضدگلوله دغدغه امروز دنیای دیجیتال ماست!؟

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 696
تاریخ عضویت: چهارشنبه 18 آبان 1390, 12:32 pm
سپاس‌های ارسالی: 1326 بار
سپاس‌های دریافتی: 2342 بار
تماس:

آیا آیفون ضدگلوله دغدغه امروز دنیای دیجیتال ماست!؟

پست توسط serat&mersad »

[HIGHLIGHT=#FFFF00]آیا آیفون ضدگلوله دغدغه امروز دنیای دیجیتال ماست!؟ 

در حالی که دنیا این روزها به سمت ناامنی پپیش می‌رود آیفون‌ها نیز هر روز در حال زیباتر شدن هستند. جهان ناامن و آیفون زیبا! آیا میتوان بین این دو رابطه‌ای ایجاد کرد ؟ خب چندان سخت نیست چون می‌خواهیم آیفون که هر روز زیباتر و برای ما عزیزتر می‌شود را در این دنیای ناامن و پرحادثه از خطرات مصون کنیم.
یک شرکت ژاپنی با نام مارودای گویا این نگرانی ما را در نظر گرفته و تصمیم دارد به این رفع نگرانی جامه عمل بپوشاند و آیفون ما را با جامه‌ای ضدگلوله بپوشاند.

[External Link Removed for Guests]

ظاهرا این آیفون را پوششی از قطعه فولادی به ضخامت یک اینچ احاطه کرده است اما خب یکی از نقطه ضعف‌هایی که می‌توان برای این دستگاه به حساب آورد این است که تقریبا پشت این گوشی را به طور کامل صفحه فولادی تشکیل پوشانده‌ است اما در جلوی آن از لایه نازکی برای پوشش استفاده کرده‌اند و یک سوراخ کوچک هم برای لنز دوربین تعبیه کرده‌اند.

خب وقتی به پوشش فولادی این گوشی فکر می‌کنیم انتظار سنگین بودن این گوشی تقریبا ۲ کیلیویی را داریم که خب چندان دور از انتظار نیست.

با این قیافه و سنگینی فرض کنید اگر با چنین دستگاهی به یک مکان عمومی بروید (برای مثال رستوران ) اطرافیان شما احتمالا فکر می‌کنند از یک سازمان نظامی مانند موساد در حال انجام ماموریت هستید و این گوشی به راحتی می‌تواند هویت شما نزد دیگران تغییر دهد.

به هر حال این آیفون ژاپنی‌ها صد درصد بدون نقص (شما بخوانید دردسر!) نخواهد ماند اما حداقل مطمئنید که از نظر ظاهری کاملا ایمن است و تا حدودی امنیت را از هر نظر از جمله دزدی یا آسیب برای شما حاصل می‌کند (البته اگر مواظب باشید روی پایتان نیفتد!).

نهایتا وقتی به این موضوع می‌رسیم که قیمتی ۶۵۰ دلاری برای این آیفون ۴ در نظر گرفته‌اند با توجه به قیمت واقعی آیفون ۴ مطمئنا در مورد داشتن آن مردد شوید اما اگر همچنان مصمم‌اید آیا واقعا می‌توانید چنین حجمی را در جیب خود تحمل کنید؟

منبع خبر: Farnet.ir
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”