سوني اريکسون، موبايل هاي وبلاگ نويس عرضه مي‌كند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
پست: 3047
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 9:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

سوني اريکسون، موبايل هاي وبلاگ نويس عرضه مي‌كند

پست توسط Farhad3614 »

پس از آنکه کمپانی سونی اریکسون توانست با فروش بیش از 3 میلیون تلفن همراه با قابلیت پخش موسیقی، یک رکورد بر جای بگذارد اینبار نیز این شرکت تصمیم دارد با معرفی نسل جدید گوشی های خود افتخار دیگری را کسب کند. پس برای خرید موبایل های سونی اریکسون سری سایبر شوت (Cyber-Shot) خود را آماده کنید.

به گزارش بخش خبر تراشه از وین بتا، هم اکنون سونی اریکسون از سری موبایل های "سایبر شوت" خود تنها دو مدل را ساخته است. ابتدا مدل حرفه ای با نام K800i و با قیمت تقریبی 300 پوند و دیگری مدل ارزانتر یعنی K790.

با توجه به آنکه در حال حاضر تعداد فراوانی کد و برنامه های جانبی جاوا برای مدیریت تصاویر و ارسال مستقیم آنها به وبلاگ وجود دارد موبایل های جدید سونی اریکسون از نخستین نمونه هایی خواهند بود که در آنها گزینه هایی برای برقراری ارتباط با وبلاگ افزوده می شود.

تنها کاری که لازم است دارنده یک موبایل سونی اریکسون "سایبر شوت" انجام دهد آن است که عکس مورد علاقه اش را انتخاب کرده و با کلیک بر روی دکمه ارسال، آنرا به وبلاگ خود منتقل نماید. سونی اریکسون ترجیح داده است به عنوان پیش فرض از سرویس وبلاگ Blogger متعلق به گوگل استفاده نماید.

اگر دارنده موبایل سونی اریکسون قبلاً در سرویس وبلاگ Blogger عضو نشده باشد، گوگل ترتیبی را فراهم آورده است که به محض برقرار اولین تماس بر اساس شماره اختصاصی سیم کارت موبایل، برای کاربر یک وبلاگ به طور اتوماتیک ایجاد شود.

مهندس "استیو والکر" از شرکت سونی اریکسون در این زمینه اظهار می دارد: "حتی این امکان وجود دارد که از طریق RSS شما دوستان و خانواده ی خود را از بروز شدن وبلاگتان مطلع سازید، البته این مورد فعلاً نیاز به در دسترس بودن کامپیوتر دارد."

تمامی هفت مدل موبایل جدید در نظر گرفته شده سونی اریکسون، در نیمه دوم سال 2006 در بازار موجود خواهند بود بجر مدل W950 Ultra که قدری با تاخیر خواهد آمد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”