یک خبر بسیار جالب:ساخت یک قطعه موسیقی توسط هزاران گوشی همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

یک خبر بسیار جالب:ساخت یک قطعه موسیقی توسط هزاران گوشی همراه

پست توسط DJ.HAMED »

ماه آینده از تماشاچیانی که به یک کنسرت موسیقی در شیکاگو خواهند رفت درخواست خواهد شد گوشی های موبایلشان را با خودهمراه داشتـــه باشند و هر گاه از آنها خواسته شد زنگ های آنها را به صدا در آورند!

صدای ناموزون حاصل از اين کار شکل دهنده بخشی از قطعه ای پانزده دقیقه ای از یک کنسرت خواهد بود که آهنگ سازی به نام دیوید بیکر مسئول تنظیم آن برای اجرا در ســـالن Sinfonietta در شیکاگو و ارسال آن به گوشی های همراه پدید آورندگانش است.

چراغ های سبز و قرمز به حضــّار در سالن اپرا این پیام را خواهند داد که چه زمانی زنگ های گوشی هایشان را به صدا در آورند، و چه زمانی آنها را خاموش کنند.

بیکر که در دانشگاه ایندیانا استاد موسیقی است به خبرگزاری رویترز گفته است، "این قطعه منعکس کننده توازن بی نظیر موجود بین نظم و بی نظمی در جامعهء مدرن خواهد بود."

از حضــّار شرکت کننده در این برنامه خواسته شده که طیّ ضبط به طور نامنظــّم صدای زنگ گوشی هایشان را کم و زیاد کنند.

کارگـــردان ایـــن طـــرح، پــائـــول فریـــمن در مصاحبه ای بـــا Los Angeles Times گفته است، "ما به این برنامه به چشم طرحی بسیار ماجراجویانه نگاه می کنیم!"

اجرا کنندگان کنسرت گوشی های همراه پس از اجرای برنامه ابتکاری خود در سالن خواهند ماند تا شاهد اجرای برنامه بسیار پر طرفدار بیستمین سالگرد موسیقی کلاسیک Sinfonietta باشند.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”