كارمندان از طرِِيق تلفن همراه كنترل مي‌شوند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

كارمندان از طرِِيق تلفن همراه كنترل مي‌شوند

پست توسط Farhad3614 »

بعضي از شركت هاي انگليسي با استفاده از تلفن همراه ، كارمندان خود را كنترل مي كنند و از تمام مكان هايي كه آنها سفر مي كنند ،اطلاع دارند.

به گزارش بخش خبر شبكه شهرموبايل، از خبرگزاری موج، مسئولين بسياري از شركت هاي انگليسي با به كارگيري فناوري هاي نوين فعاليت ها و مكان هايي كه آنها مراجعه مي كنند را كنترل مي كنند و انها را تحت نظر دارند.مسئولين شركت ها به بهانه افزايش كارامدي و بهبود شرايط كاري شركت هاي خود ،با استفاده از تلفن همراه رفت و آمد كارمندان را كنترل مي كنند و از اينكه آنها به چه دليل تاخير دارند آگاهي پيدا مي كنند.كارمندان اين شركتها حتي در مسافرت هاي خود تحت كنترل خواهند بود.
بسياري از سازمان ها بر اين عقيده هستند ، اين عمل ،زندگي شخصي و محرمانه كارمندان را به خطر مي اندازند و به حريم شخصي آنها ضربه وارد مي سازد. از اين رو مسئولين شركت هاي انگليسي اعلام داشتند قبل از آغاز فعاليت هاي كنترل از كارمندان رضايت مي گيرند.
شركت هاي ارائه دهنده خدمات رديابي نيز در اين رابطه اعلام داشتند: هيچ شركتي نمي تواند بدون اطلاع كارمندان به كنترل آنها بپردازد و تنها در صورتي كه خود فرد از اينكه تحت كنترل است آگاهي داشته باشد،اين كار عملي است. :-(
Captain II
Captain II
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

پست توسط adib »

Farhad3614, اين كار رو من تاييد ميكنم و من اينجا خودم ديدم كه يك شركتي هست كه كارمندهايه خودشو اين جوري كنترل ميكنه وقتي موقع كار ميكنن كنترل ميكند و كارمندها مجبور ميشند كار كنند. اين شيوه رو بايد تو ايران بذارند :-o
چنان چه چیزی نیافته ای که به خاطرش بمیری استحقاق زندگی را نداری.
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 »

adib,
شما اطلاع دارید دقیقن به چه صورت این کار انجام میشه؟.. :-(
Captain I
Captain I
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

adib, ميشه خواهش كنكم بيشتر توضيح بدي 8) :-x 8)
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .
Captain II
Captain II
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

پست توسط adib »

Farhad3614, فريد3230, اين شركت به هر كدوم از كارمنداش يك دستگاهي دادي است كه كارمندان مجبور هستن اونو با خودشون پاشته باشند و تمام اين دستگاه ها به يك سرور وصل ميباشند و اين سرور نشون ميده كه هر كارمند در كجايه ساختمان قرار دارد.
چنان چه چیزی نیافته ای که به خاطرش بمیری استحقاق زندگی را نداری.
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: 15616
سپاس‌های دریافتی: 81 بار
تماس:

پست توسط Ali Singer »

بابا technology....از بس ايرانيا از زير کار در ميرن اين ميتونه راه خوبي باشه ..منتها در عين حال کلي هم فکر کنم هزينه ميبره براي تهيه تجهيزاتش :-(
آشنايي يك اتفاق است...جدايي يك قانون....دل به اتفاق نبند كه قانون اجرا مي شود.....!
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”