هر كس كه نداند و بداند كه نداند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه موضوعات فرهنگي و ادبي به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

پست توسط Karim1504 »

خوانندگان محترم خيلي شديدا توجه فرمائيد

قابل توجه دوستاني كه مقاله .... خواب ديده را مطالعه فرمودند بايد به عرض برسانم كه خوشبختانه مساله با كمي قربون صدقه و ايراني بازي من اولدوم سن اولدوم به پايان رسيد و كار به مامور بازي و آجان و آجان كشي نرسيد ...

خوب اينهم از شانس خوب ماست كه دوستاني كه با جنگ افزارهاي 101 كليد ( كي بورد ) به ما حمله مي كنند با جنگ افزار ساخت ( مرحوم الكساندر گراهامبل ) پاتك مي خورند من براي اين دوست تازه از راه رسيده آرزوي موفقيت و عمر با عزت سينمائي دارم .

در ذيل جوابيه اين دوست گرام را مطالعه مي فرمائيد .

هنر دوست

-----------------------------------------------------------------------------------------

وقايع نگاري يک عکس العمل سريع ( پاسخ ايران اکتور به نوشته ديشب و اصلاحيه من )
خسته و عصبي از اتفاقات روز ، به خانه رسيده ام که تلفن زنگ مي زند . شخصي ست به نام آقاي فلسفي و از ايران اکتور تماس مي گيرد . برق سه فاز از سرم مي پرد . عجب سرعتي ! مي گويد و مي گويم . واضح صحبت مي کند و راحت . براي هر کس ديگري چنين نوشته بودم کار به شکايت هم شايد مي کشيد . حداقل من که اين گونه هستم . آقاي فلسفي درباره ايران اکتور توضيحاتي مي دهد که من براي شما هم مي آورم .
موسسه فرهنگي هنري ايران اکتور ، موسسه اي است ثبت شده ، با ده دوازده کارمند و با فعاليتي شبانه روزي که آقاي احمد شاهوند هم يکي از آنهاست . اين موسسه که کليه خدماتش را به صورت رايگان در اختيار کاربران مي گذارد ، اواخر شهريور راه اندازي شده و حالا کارهاي وسيعي انجام مي دهد .
خب ، اشتباه کردم . من در مطلبم چندين بار تاکيد کرده بودم ، اگر اشتباه نکنم و موارد شبهه بر انگيز را هم به خود آقاي فلسفي گفتم که تقريبا قانعم کرد . ولي اعتراض من به کساني که مي خواستند سينه لايف ايران را راه بيندازند و سستي کردند ، همچنان پابرجاست . اصلا دليل اصلي آن يادداشت هم همين اعتراض بود که متاسفانه من جاي بدي را براي دليل آوردن انتخاب کردم . دوستان ايران اکتور ، شرمنده .
اما ...
من هنوز با کيفيت خدمات و پايين آوردن سطح ذائقه سينمايي خوانندگان توسط ايران اکتور مشکل دارم . ضمن اين که فکر مي کنم اين حق را داشته باشم تا آقاي احمد شاهوند را به خاطر تعريفهاي بي حد و حصرشان از فيلمي چون از صميم قلب ، نويسنده سينمايي خوبي ندانم .
نکته ديگري را هم بايد بگويم . هرگز فکر نمي کردم مسئولان سايتي - آن هم در ايران - اين چنين فعاليتهاي سينمايي ديگر روي شبکه را دنبال کنند . خوشحالم از اين دقت و سرعت عمل . بسيار خوشحال .
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “شعر و ادبيات”