طنز -- متن نامه آقاي مسعودرجوي به جرج دبليو بوش!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه موضوعات فرهنگي و ادبي به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

طنز -- متن نامه آقاي مسعودرجوي به جرج دبليو بوش!

پست توسط Karim1504 »

متن نامه آقاي مسعودرجوي به جرج دبليو بوش!

حميد

پرزيدنت بوش

سلام من وهمه خواهران وبرادران مجاهد خلق را پذيرا باشيد و درود خالصانه مرا به همه سربازان پنتاگون مستقر در خاك عراق رسانده و بدانيد كه فرزندان اسيـر خلق و دربند كشور عزيزمان ؛ ايران ؛ بي صبرانه منتظر حمله شما دليرمردان ؛ براي ازاد سازي ايران هستند ؛ من بعنوان فرمانده ارتش ازاديبخش به همه يگانهاي تحت امرم فرمان داده ام كه با حفظ استقلال هميشگي مان در خدمت شما باشند .

جرج عزيز

ميدانم كه شما متاثر از مواضع به غايت ارتجاعي بنيا نگذاران مجاهدين خلق كه امريكا را امپرياليسم مي دانستند واقع نمي شويد و قبول داريد كه انسانها در دوران جواني خام و نپخته مي باشند و اين سـير تكاملي تاريخ است كه فرزندان خلق را ابديده و به اجاره اين و ان در مي اورد ؛ با درايتي كه از شما سراغ دارم بخوبي مي دانم ؛ ارتباط مجاهدين با حزب بعث را مستمسك تصميمات اينده خود نخواهيد كرد و رفاقت من با اقاي صدام حسين كه براساس استقلال و احترام متقابل تنظيم شده بود را درك مي كنيد ؛ هرچند از علاقه سيد الرئيس به اينجانب تفاسير گوناگوني شده است وليكن از فرصت استفاده و در يك كلام و براي اخرين بار مي گويم كه نسبت اقاي صدام حسين به من ؛ نسبت يك روح در دو جسم است و اينكه مزدوراني سعي دارند اين ارتباط را مخدوش جلوه دهند و معظم له را براي من بعنوان

پدر معنوي ؛ ارباب ؛ فرمانده مـحض و غيره معرفي نمايند ؛ بي شك ابشخور تمامي انها رژيم است .

د بـلـيوي عزيز

من بعنوان رهبرعـقـيدتي مجاهدين خلق ؛ خواسته هاي خود را از جنابعالي عنوان و

ما به ازاي الطاف شما را نيز كتبا و براسا س تعهد انقلابي مان اعلام مي داريم :

1- حذف نام سازمان مجاهدين خلق از ليست تروريستها

در مقابل اين چشم پوشي تاريخي شما و به يمن شهامتي كه بخرج مي دهيد و در مقابل حقايق ؛ قهرمانانه مي ايستيد ؛ اينجانب بعنوان مسئول شوراي ملي مقاومت ؛ جنابعالي را بهمراه خانواده تان به عـضويت شورا در مي اورم ــ اين افتخار گوارايتان باد .

2- استمرار در اطلاع رساني براي اطلاعات سوزي

بخوبي واقـفـيد كه مجاهدين براساس رسالت تاريخي خود هر انچه اطلاعات از استخبارات و مخابرات عراق هديه گرفته بودند را در اختيار رسانه ها قرار دادند اميد است كه اطلاعات اتمي رژيم كه منبعد از طرف دوستان شما ( م و س ا د ) در اختيارما قرار ميگيرد با تعهد اينكه اب داخل ان نريزيم به مرحله اطلاعات سوزي برسد .

3- همكاري سـيـا براي يافتن نفوذيهاي رژيم

پرزيدنت عزيز ؛ از ديگران كه پوشيده نيست ؛ از شما چه پنهان … من هرگز به نيروهاي خودم اعتماد ندارم ( بغير از انكساني كه مرده اند ) چون در ادوار گذشته مزدوراني كه با نفوذ در صفوف مجاهدين به جاسوسي مشغول بودند بعد از خروج ؛ ناموس ما را به باد دادند و بي رحمانه مرا به ديكتاتوري متهم كردند ؛ لذا مصرانه تقاضا داريم كه به سازمان پرافتخار سـيـا دستور فرمائيد تا براي يافتن نفو ذيهاي رژيم با ما همكاري نمايند در عوض اين محبت شما ؛ ما نيز كمك خواهيم كرد تا نفوذيهاي رژيم در سيا را شناسائي كنيم .

4- لطفا تكليف ما را معلوم فرمائـيد !

اقاي بوش عزيز ؛ لطف فرموده وهرچه سريعتر تكليف ما را معلوم فرما ئيد بالاخره ما همكار هستيم ؛ يا اسـير ؛ يا گـروگـان ……. ؟!

بالتبع ما نيز تكليف شما را مشخص خواهيم كرد كه امپرياليست هستيد و دشمن خلق و يا ناجي كشور دربندمان ……..

بوش عزيز و بزرگ ؛

در انتهاي اين نامه يك تقاضاي شخصي هم دارم وان مربوط به امانت خلق است كه پيش ما جا مانده و به او قول داده ام كه ارتش ازاديبخش وي را براي رساندن به ايران و نشاندن بر كرسي رياست جمهوري با خود خواهد برد ؛ با اين وضعي كه پيش امده بعيد است اين قول من مثل بسياري از قولهاي ديگرم عملي شود ؛ لذا از نيروهاي پنتاگون درخواست مي نمايم كه اين گوهر بي بديل و گل سرسبد را با خود به رسم امانت به تهران ببرند تا ناكام از دنيا نرود .

مسعود رجوي

مسئول شوراي ملي مقاومت

فرمانده ارتش ازاديبخش ملي ايران

رهبر عـقـيد تي سازمان مجاهدين خلق

عـــراق ـــ دوم ربيع الثاني

2003/6/3
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “شعر و ادبيات”