دنیای ما دخترهای عزیز

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه موضوعات فرهنگي و ادبي به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 447
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۳:۴۳ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 423 بار
تماس:

دنیای ما دخترهای عزیز

پست توسط novinmarketing »

دنیای ما دخترهای عزیز

دنیای شیرین، عجیب، رؤیایی و شاد ما دخترها را در چهار گروه سنی مختلف بخوانیم و در مورد آنها بدانیم.

کتاب های دنیای شاد، عجیب، رؤیایی ما دخترها از سن یک تا چهار سالگی در چهار جلد نوشته کارین-ماری آمیو و ترجمه‌ی هدی معصومی‌مقدم و شعر مریم اسلامی و تصویرگری امیلی ونوسلم در نوبت اول چاپ در بهترین نوع صحافی و جلد تقدیم علاقه‌مندان شد.

کنجکاو می‌شوم، کشف می‌کنم، بازی می‌کنم و بزرگ می‌شوم/ بیدار می‌شوم، بازی می‌کنم، با چیزها آشنا می‌شوم و بزرگ می‌شوم/ بازی می‌کنم، نقاشی می‌کشم، سرگرم می‌شوم و یاد می‌گیرم/ خیال‌پردازی می‌کنم، کشف می‌کنم، آشپزی می‌کنم و کارهای جورواجور انجام می‌دهم/ شرح سری کتاب‌های دنیای شیرین 1 و 2 و 3 و 4 سالگی ما دخترها‌، که در چهار جلد جداگانه تهیه و تنظیم شده‌است.

همه والدين دوست دارند با فرزندانشان روابط خوشايند و رضايت بخشي داشته‌باشند، بدين منظور لازم است توانايي‌هاي متناسب با سن فرزند خود را بشناسند. بسياري از سوء‌تفاهم‌ها و برخوردها به اين دليل بروز مي‌کنند که والدين توقعي بيش از توانايي فرزندشان دارند، به طور مثال انتظار دارند که يک کودک دو ساله با آنها همکاري کند و يا يک کودک سه ساله‌، سريع و دقيق کارها را انجام دهد، در حالي که هيچ يک از آنها نمي‌توانند چنين باشند.

زماني که به کودک اجازه مي‌دهيم مهارت‌هاي جديدي را بياموزد و به شيوه زندگي تازه‌اي قدم بگذارد، با مشکلات تازه‌اي نيز رو به رو خواهيم شد زيرا کسب مهارت‌هاي جديد با دشواري‌هاي مخصوص به خود همراه است. در اين گروه سني، کودکان نمي‌توانند سرعت عمل داشته باشند. زمان‌بندي و تنظيم يک برنامه روزانه فشرده براي آنان مفهومي نخواهد داشت. این مجموعه به والدین و همین‌طور کودکان کمک می‌کند تا بتوانند این روابط خود را هموار کرده و بهترین شرایط را به وجود بیاورند.

در بخش¬هايي از اين كتاب آمده:
" ..آیا تا حالا کسی از تاریخ و کتاب‌های تاریخی برایت حرف زده، تاریخ‌دان در کتاب تاریخش به ما می‌گوید که در گذشته‌ها چه اتفاق‌هایی افتاده‌است...."
"... قسمت‌های مختلف زبان، مزه‌ها را تشخیص می‌دهد. اطراف زبان، برای فهمیدن ترشی. ته زبان برای فهمیدن تلخی. نوک زبان هم برای فهمیدن شیرینی و شوری ...".

منبع : [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “شعر و ادبيات”