هر چه مي خواهد دل تنگت بگو

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه موضوعات فرهنگي و ادبي به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط ARMIN »

سلام
کنداليني, منظورت رو درک مي کنم. ولي در هر صورت اين فروم قوانيني دارد که بايد رعايت شود. سکوت را من هم قبول دارم خودتان هم مي بينيد در برابر تمام اين جملات زيبا سکوت مي کنم. پس از شما دوست گرامي هم تقاضا دارم بدون فرستادن پست هاي خالي سکوت را نشان دهيد. :D
Don't play games with the ones who love you
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 64 بار

پست توسط sara »

کنداليني,
انسان از خود شناسی که به خدا شناسی می رسه
انسان از طریق تفکر و تعمق در حکمت و آثار و بر کات و نعمات عینی وجود خودش به اهمیت آنها در زندگی فردی و اجتماعی پی میبره و از این طریق هنر و خلاقیت خالق خودش را می شناسه
آیا در وجود خودتان نمی اندیشید و در وجود خودتان با چشم بصیرت نمی نگرید ؟؟؟
اگر انسان نتونه به درون خودش پی ببره و خودشو نشناسه که نمی تونه خدا رو بشناسه باید خودشناسی باشه تا انسان خدا رو بشناسه
راستی احتجاج و استدلال خداوند چقدر زیباست و چقدر مدبرانه که با بیان بخشی از آیات محسوس قوای نهفته در وجود انسان از قبیل عقل و فکر و فطرت را به فعلیت می کشاند و انسان رو از نعمتها و رحمتهای خود آگاه میکنه تا انسان
با تعمق در وجود خودش و دیگر موجودات پی به خالق جهان ببره
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 64 بار

پست توسط sara »

الهی!
بی مدد و عنایتت هیچم،از هیچ هم کمتر.نخواه که هیچ بمانم.می خواهم برای خودم که نه برای تو کسی باشم.
مولای!
از خویش بر خویش می لرزم،از وسوسه ی نفس در هراسم،آنچنان از خود به تنگ آمده ام که بر تو پناه آورده ام.چنینم مپسند راهی نشانم ده و پناهم باش.
یا رب!
از خویش می گریزم چرا که توان ستیز با خود ندارم.
الهی!
عمری در بزم غفلت بودم و دربند تن،غلام نفس بودم و عبد من،هم از تن به تنگ آمدم هم از من،گاه آن رسیده است که به عزم رزم برخیزم.

خدايا!، زنده کن شوق دعا را
شبي سرشار کن از خويش ما را
ببين! چشم انتظاران بهاريم
پر از آدينه کن تقويم ها را
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: essi8689@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 188 بار
تماس:

پست توسط essi10 »

به كمك همه بچه هاي سايت احتياج دارم
من عاشق دختري هستم و فوق العاده دوستش دارم طوري كه بدون اون نمي تونم زندگي كنم
اما اخيرا اين دختر نسبت به من بي اعتنا شده و كم محلي مي كنه البته اينم بگم كه اونم مثل من منو خيلي دوست داره
طوريكه ميگه من تمام زندگيشم اما نميدونم چرا اين چند وقته تقريبا از بعد از تعطيلات تا حالا به من كم محلي ميكنه و هيچ توجهي بهم نداره البته اينم بگم كه اگر كسي فكر كرد كه شايد پپاي كس ديگري باشه بايد بگم كه مطمئنم كه پاي هيچكسي در ميون نيست
مي خواستم يه تاپيك جداگانه براش باز كنم ديدم الكي شلوغش مي كنم بعد چشم به متن اين تاپيك افتاد گفتم يا حق مي رم و ميگم شايد فرجي شد و من تونستم اونو به طرف خودم بكشم
واز همگي هم معذرت مي خوام كه تاپيك رو خراب مي كنم ولي چه كنم شما خودتون رو بزاريد جاي من دو سال با كسي باشيد كه هم شما وهم اون همديگه رو دوست داشته باشيد و يكباره همه چيز عوض بشه
خ.اهشا بشتابيد براي كمك به من كه دارم ميميرم
رحم کن تا شب بی جنبش بی حوصلگی پشت این پنجره خالی قابم نکنه
دارم از فکر رسیدن به تو آباد میشم ،تو بیا که باد ولگرد خرابم نکنه
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط ARMIN »

سلام
esmail1, مشکل ساده اي نيست . کم محلي معشوقه با دانستن اين موضوع که پاي کس ديگري در ميان نيست.
نمي دونم شايد فکر مي کني پاي کس ديگري وسط نیست ولي اگه مطمئيني پاي کسي در ميون نيست احتمالا ازت خسته شده بايداخلاق و رفتارت رو عوض کني . شايد در اين دوسال زياد يکنواخت بوديد و از يکنواحتي خسته شده. گاه گداري تغيير در رفتار و اخلاق و بيرون آمدن از يکنواختي کمک موثري مي کند. :D
Don't play games with the ones who love you
Major II
Major II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط essi10 »

خدا شاهده من هر كاري كه از دستم بر ميومد انجام دادم خودمو تغيير دادم حرف زدنم رو تغيير دادم بيشتر بهش ابراز علاقه كردم اما نشد كه نشد اما من مطمئنم كه پاي كس ديگه اي در ميون نيست ولي نميدونم چرا اينطوري شده من هر كاري كه بهش بگم نكن ميره همون كار رو ميگنه و بالعكس خواهشاً هر كي ميدونه كه ميتونه بهم كمك كنه برام يه چيزي بنويسه من دست تك تك بچه ها رو مي بوسم واز تو آرمين جان متشكرم
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

esmail1 اسماعيل جان من اطلاعي از اتفاق‌ و رويدادهايي كه بين شما گذشته ندارم، اما معمولا ثبات باعث علاقه مي‌شه؛ به نظر من خستگي از اخلاق نيست، از نوع رفتار فرد هست، هر انساني بعضي اوقات متفاوت مي‌شه و مثلا بي‌حوصله و .... (بعضيها زندگي خودشون رو ارزيابي مي‌كنند و ....) مي‌شه كه زودگذر هست و نبايد اون رو به حساب بي‌علاقگي فرد گذاشت، من پيشنهاد مي‌كنم رفتار خودتون رو با اون هماهنگ كنيد، اما اخلاق در صورتي كه تغيير كنه تبعاتي ممكنه به همراه داشته باشه
اميدوارم مشكل شما هر چه كه هست و بوده به زودي حل بشه :)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

esmail1,
شايد از طرف شما پاي كسي در ميون نباشه
ولي از طرف اون دختر خانوم نه
و اينكه كسي كه تنوع طلب باشه نمي تونه اخلاقشو عوض كنه
شايد يكي رو ديده و از اون خوشش اومده .
و لي نظرم اينه كه شما هم يه مقدار بش بي محلي كنين ببينين چي پيش مياد چون دخترا از اين كار خيلي بدشون مياد اگه اومد طرفتون مي فهمين كه داره خودشو براتون لوس مي كنه :-(
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Major II
Major II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط essi10 »

اگر جواب ميده حتما اين كار رو مي كنم ولي صد در صد مطمئنم كه پاي كس ديگري در ميون نيست
واز شماها تشكر ميكنم امشب كه بهش زنگ بزنم اين كار هم با اينكه دلم نمياد انجام ميدم
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila »

حالا انجام دادنش ضرر نداره
به امتحانش مي ارزه در غير اين صورت يه راه ديگري رو در نظر بگير :-(
Major II
Major II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط essi10 »

ليلا خانم از راهنماييتون ممنوه من اين كار رو ديشب انجام دادم يعني بي محلي كردم و اونوقت اون زد زير گريه جاتون خالي ما هم دل نازكيم باهاش گريه كرديم تا اينكه گفت مي خواسته امتحانم بينه من واقعا براي دوست داشتن دوستش ئارم يا نه
و گفت يعنبي قول داد كه هيچ وقت با من اين رفتار رو نكنه من هم پذيرفتم بعدش هم تا دمدماي صبح با هم حرف ميزديمو مي خنديديم و من از همين دست ليلا خانم رو مي بوسم كه اين كمك بزرگ رو در حق من كرد مرسي از همتون
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila »

خواهش مي كنم جناب

اميدوارم هميشه با هم خوب و خوش باشين

منم خوشحال كردين پس مواظب باشين ديگه به هم ديگه كم محلي نكنين و قدر همديگرو بدونين :-)
ارسال پست

بازگشت به “شعر و ادبيات”