طنز، لطيفه و SMSهاي زيبا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه موضوعات فرهنگي و ادبي به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: زير آسمون ابري
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط Montana2100 »

قد

قد قد قد

قد قد قد قد قد

قد قد قد قد قدا قدا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آفرين! واسه امروز خيلي خوبه!

تمرين كن... جلسه بعد تخم گذاشتنو يادت ميدم.... :grin:
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Montana2100 »

سوال روان شناسي:

با جواب دادن به اين سوال ميتوانيد بفهميد افسرده هستيد يا نه!

سوال:افسرده هستيد يا نه؟

--------------------------------------------------------------------------------

اگه خواستي يکي هميشه دوستت داشته باشه

.

.

.

اگه ميخواي تنهات نذاره

.

.

بهت وفادار بمونه

.

.

.

ازدواج نکن ................ سگ بخر !

--------------------------------------------------------------------------------

تو دنيا هيچي هيچي نداشته باشي مطمئن باش سه چيز هميشه مال تو هست:خداي مهربون، فكراي قشنگ و قلب كوچيك من;l;

دستت رو مشت كن
.
.
.
مشته؟!
.
.
مشته مشت؟!
.
.
.
حالا محكم بزن تو چشمم،تا كور شم دوريت رو نبينم;x;

ديشب خواستم واسه دل خودم فال بگيرم وقتي فالنامه رو باز کردم چشمم به شعري افتاد که هيچ ربطي به دل من نداشت...! تازه فهميدم که دلم مال خودم نيست...!

خواص گوسفند :
بو میدهد
سبزی میخورد
گاهی می خوابد
پرواز نمیکند
عقل دارد اما اس ام اس های سر کاری را تا آخر می خواند...!!! (اشتباه نكنيد! شمارو كه نميگم!) :grin:
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 50 بار
تماس:

پست توسط naatamam »

يه بجه كوريل به مامانش ميكه ماجرااينقدرزشت هستيم?مامانش ميكه شانس آورديم جاي اونيكه دارهsmsمي خونه نيستيم.

Cheshmat vaghty zibast ke male ashk bashe.Ashk vaghty zibast ke male eshgh bashe.Eshgh vaghty zibas ke male tobashe.To vaghty zibay ke dastet to DAMAGHET bashe.

Kingman_62: به علت توهین آمیز بودن ویرایش شد
تمام ناتمام من
برای تو پروانه ای به دست می آورم که در مهتاب مهتابی رنگ و در آفتاب مثال آفتاب باشد !

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 59 بار

پست توسط کفير »

اين پيام را نيمه شب ارسال کنيد
ببخشيد يک لنگه پاتون از زير پتو در آمده
تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Montana2100 »

بيب بيب
برو کنار خيس نشي
0
0
0
0
0
000اين اس ام اس آب داره
چون يه ماچ گنده همراش داره
ماااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااچ

صداتو برام SmS كن، با نگاهت بهم MiS بزن، با قلبت بهم زنگ بزن، قلبم رو ويبرست تا من برات يه بوس بلوتوث كنم تا تو بزاري رو Background لبات !!!

رفتي نشستي اون بالا بالا ها زير پاتم نگاه نمي كني؟!!

حالا كه اون بالايي بي زحمت دو تا موز بنداز پايين

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

یه کم دیگه بری پایین به چاه نفت میرسی ...

شرک اومده ايران دنبال خرش مي گرده چقدر ميدي آدرستو بهش ندم؟!!
:o
تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Montana2100 »

اس ام اس مخصوص آقايان:

تا حالا دقت كردي؟! همه چيزاي خوب خانم هستن؟! مثل خورشيد خانم - مهتاب خانم - پروانه خانم و .... ولي همه چيزاي بد آقا هستن! مثل آقا دزده - آقا گاوه - آقا گرگه و ....!!! :grin: :-)

[hr]

اگه خواستي يه كسي، يه عاشق هم نفسي، عمرشو حيرونت كنه، جونشو قربونت كنه! جون مادرت رو من يكي حساب نكن!!! 8)
تصویر
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 209 بار

پست توسط ALIAGHAKHAN »

فرشتگان از خدا پرسيدن: خدايا تو که بشر رو انقدر دوست داري چرا غم را آفريدي ؟ خدا گفت : غم را به خاطر خودم آفريدم چون اين مخلوقه من تا غمگين نباشه به ياد خالقش نمي افته

عشق با روح شقايق زيباست عشق با حسرت عاشق زيباست عشق با نبض دقايق زيباست عشق با حسرت ديدار تو بودن زيباست

اينم يك جوك واسه كورها

::.. ::: ....::::.::: ..:::

.::: .....::::. ::::.. ؟؟؟؟

______________________________اميدوارم خوشتون بياد :-) ::ns
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 50 بار
تماس:

پست توسط naatamam »

Age ye vaght ye nafar dastato gerft larzidi hol nasho . . . shayad baba barghi bashe

( ', ' ) <( )> 100kg j L (', ')<( )> 60kg J L (',') 30 kg<) (> JL negah kon man az durie to chi misham!

20bar didamet19bar behet khandidam 18bar be man akhm kardi17bar az dastam khaste shodi vali 16bar dige say kardam va 15 jomle asheghoone ra14 bar be 13 zaban va 12 lahje va 11 rooz va roozi 10 bar be komake 9 nafar be to goftam ama to 8 bar ghahr kardi 7 bar sorateto az man bargardoondi va man 6 bar barat mordam 5 bar ghorboonet raftam va 4 bar nazeto keshidam to 3 bar naz kardi va 2 bar khandidhi va joonamo be labam resondi ta yek bar begi DOSTAM DARIIII

Zendegi mesle shatranje: age bazi nakoni migan balad nist, age bad bazi koni mibazi, age khob bazi koni hame dust daran shekastet bedan!
تمام ناتمام من
برای تو پروانه ای به دست می آورم که در مهتاب مهتابی رنگ و در آفتاب مثال آفتاب باشد !

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Montana2100 »

علت ديوانگي....

مرد براي دكتر تيمارستان تعريف كرد:

آقاي دكتر بنده زني گرفتم كه دختري 18 ساله داشت. روزي پدرم از اين دختر خوشش آمد و او را گرفت, از آنروز به بعد زن من, مادر زن پدر شوهرش شد و چندي بعد كه دختر زن من كه زن پدرم بود پسري زائيد كه نامش را چنگيز گذاشتند, چنگيز برادر من شد, چون پسر پدرم بود. اما در همان حال چنگيز نوه زنم بود و از اين قرار نوه منم مي شد و من پدر بزرگ برادر تني خود شده بودم!

چندي بعد زن من پسري زائيد و از آن روز زن پدرم, خواهر نا تني پسرم و حتي مادر بزرگ او شد در صورتي كه پسرم, برادر مادر بزرگ خود و حتي نوه او بود. از طرفي چون مادر فعلي من, يعني دختر زنم, خواهر پسرم مي شد, بنده ظاهرأ خواهر زاده پسرم شده ام, ضمنأ من پدر مادرم و پدر بزرگ خود هستم. پس پدرم هم برادر من هست و هم نوه ام!!! 8) 8) 8)
تصویر
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط ALIAGHAKHAN »

*خیلی پستی
واقعا خیلی پستی و بلندی در ایران هست
من تو رو ۱۵ تا دوست دارم
۷ تا آسمون
۷ تا دريا
و ۱ دنيا
* اگه خواستی به کسی هديه بدی ميتونی روش بنويسی:
تقديم به کسی که برای دنيايی يکی
وبرای يکی دنيايی است
* اگه بگم برات میمیرم
اگه بگم بی تو هیچم
اگه بگم تو همه چیز منی
اگه بگم هر کاری بگی میکنم
ببینم برام پفک میخری
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط ALIAGHAKHAN »

هرگاه دفتر محبت را ورق زدي هرگاه در زير پايت صداي خش خش برگها را احساس كردي

و هرگاه ميان ستارگان آسمان ، تك ستاره اي خاموش ديدي براي يك بار در گوشه اي

از ذهن خود نه به زبان ، بلكه از ته قلب خود بگو : يادش بخير

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

گو یند غروب جاییست که اسمان زمین را می بوسد من امشب برای تو غروب می کنم

کجایی ای اسمان من...
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط ALIAGHAKHAN »

چند تا sms توپ :grin:

يه روز يه مامانه برايه بچش لالايي ميخونده پس از يه ربع بچه ميگه مامان خفه شو ميخوام بخوابم.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

اگه گفتی فرق توپ با من چیه ؟؟؟؟؟؟ فرقش اینه که بیاد تلاش کنی تا توپ گل بشه اما من خودم گلم ... شک داری؟؟؟؟؟؟؟؟
==================================================

۱۰مت گرم
۹ کرتيم
۸ تب لکوتيم
۷ تير باباتيم
۶ شيه ماشينتيم
۵ رهی خونتييم
۴ کرتيم
۳ لولهای مختيم
۲ رشکه عمتييم
۱ کی اومد ، با اجازه
ارسال پست

بازگشت به “شعر و ادبيات”