طنز، لطيفه و SMSهاي زيبا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه موضوعات فرهنگي و ادبي به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

پست توسط saeed123 »

اینا کلا ربطی به تبریک نوروز نداره هنوز اس ام اس تبریک نگرفتم!

من یاد گرفته ام:

مهم نیست که در زندگی چه داری، بلکه مهم اینست که چه کسی را داری.

-------------------------------

پیدا کردن دوستان واقعی سخت، ترک کردنشان مشکل و فراموش کردنشان غیر ممکن است.

چوب و سنگ استخوانهای ما را میشکنند اما کلمات قلب ما را

مردم اغلب تنهایند زیرا به جای پل دیوار میسازند.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . الهی قربون چشات برم که دنبال اس.ام.اس میگردی

محبت تو را می پذیرم بی آنکه دغدغه های فردا را داشته باشم زیرا فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت

مثل خردمندان فکر کنید اما با مردم به زبان خودشان حرف بزنید . )ویلیام بولریتس

زندگی گل سرخئ است که گلبرگهایش خیالی وخارهایش واقعی است

انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

فرشته از خدا می پرسه که چرا منو اینقدر ناز آفریدی؟ می گه اینکه چیزی نیست اونیکه این اس ام اس رو می خونه از تو هم نازتره

ترجیح می دهم طوری زندگی کنم که گویی خدا هست و وقتی مردم بفهمم که نیست، تا این که طوری زندگی کنم که انگار خدا نیست و وقتی مردم بفهمم که هست

دوست داشتن کسانی که دوستمان می‌دارند کار بزرگی نیست، مهم آن است آنهایی را که ما را دوست ندارند، دوست بداریم

ببخشید از معاملات عشقی مزاحمتون میشم می خوستم ببینم شما قلبتون مستاجر نمی خواد؟؟؟؟؟

یه روز یک پسر زشت از دوست دخترش می پرسه شباهت من با خورشید چیه ؟
دختره می گه : هر دوتاتون نمی شه مستقیم بهتون نگاه کرد .

جک کانفیلد می گوید : «دیوانگی» ادامه دادن همان رفتار همیشگی و انتظار داشتن نتیجه متفاوت است

آرزوهایم زیر انبوهی از خاکستر هنوز نفس می کشند... هنوز شعله ورند... نسیم مهربانی تو کی می وزد؟؟

هرچه قفس تنگ تر باشد، آزادی شیرین تر به نظر می رسد

برای آمدنت گل چیدم و برای رفتنت اشک ریختم ..........
چه با شکوه آمدی و چه بی خیال رفتی .........

وقتی سرت رو رو شونه های کسی میگذاری که دوستش داری بزرگترین آرامش دنیا رو تو خودت احساس میکنی و وقتی کسی که دوستش داری سرش رو رو شانه هات میذاره احساس می کنی قوی ترین موجود جهانی...

خیال تو به سر بردن اگر هست گناه...
با خبر باش که من غرق گناهم همه شب...

میخوام بگم دوستت دارم... نه به 21 زبان زنده دنیا... بلکه به زبان قلبم.... گوش کن...

کیسه کوچک چای تمام عمر دلباخته لیوان شد ولی هربار که حرف دلش را می زد صدایش توی آب جوش می سوخت کیسه کوچک چای با یک تکه نخ رفت ته لیوان حرف دلش را آهسته گفت: لیوان سرخ شد...

میدونی فرق آدما با سگا چیه ؟
اینه که آدما این قابلیت را دارن که مثل سگ دروغ بگن ولی سگا از این کارا بلد نیستن !!!

Junior Poster
Junior Poster

پست توسط saeed123 »

الان مدتيه گير كردم بين اين دو ضرب المثل، دارم هنگ ميكنم: بالاخره «جواب ابلهان خاموشي است» يا «سكوت علامت رضاست»؟؟؟؟

سال نو مبارک**
سال 7029 میترایی آریایی، 3745 زرتشتی،

2566 شاهنشاهی و 1386 خورشیدی

اگرچه پیامبر 1386سال پیش هجرت کردند ولی

سرزمین آریایی من 5644 سال پیش از آن نوروز را

جشن می گرفت و 2360 سال پیش از آن مردمان این

دیار، خدای را ستایش می کردند و کوروش 1181

سال پیش از آن دوستی را در جهان گسترانید.

پیشینه سرزمین من بسی بیشتر از 1386 سال می

باشد.

بر سرزمین خود ببالید

سال نو مبارک
Junior Poster
Junior Poster

پست توسط saeed123 »

بهار اومد !!

بهار اومد ....تو میتونی چشاتو ببندی و شکوفه هارو نبینی ....میتونی گوشاتو بگیری و صدای پرنده هارو نشنوی ...اصلا میتونی نفس نکشی که مبادا بوی شکوفه های بهاری به مشامت بخوره ...!!!

بهار اومد ...تو میتونی اخم کنی ...میتونی بغض کنی ....میتونی بری تو لاک خودت .... میتونی سرتو ببری توی روزنامه و الکی روزنامه بخونی ...میتونی مست کنی .... میتونی گم بشی !!!

بهار اومد ....تو میتونی اصلا حمام نری تا تنت بوی گند بده ....میتونی لباساتو عوض نکنی ...میتونی کفشاتو واکس نزنی ...میتونی به کسی نخندی ...میتونی به هیچ کس نگی عیدت مبارک ....حتی میتونی عیدی ندی !!

بهار اومد ...تو میتونی عین سگ باشی !!....عین سگ ....هی پاچه بگیری !!...تو میتونی خودتو به خریت بزنی ...حتی میتونی مظلوم بشی ...اونقدر که دیگرون به حالت دل بسوزونن ....بگن اخی چه پسر خوبی !!

بهار اومد ...تو حتی میتونی بری بمیری ....اره اینجوری بهتره !!...بری بمیری !

اما تمام این حماقت ها باعث نمیشه که بتونی جلوی اومدن بهار رو بگیری ...پس حماقت نکن احمق ...ادم باش !!

..................................................................................................

اهای جماعت !! عید همتون مبارک ....چه اونایی که اخر معرفت و مرامین و ادم همیشه شرمنده میشه جلوتون ...چه اونایی که رفیق نیمه راهین و غزل خداحافظی رو خوب بلدین بخونین !!...چه اونایی که میان فحش خواهر و مادر میدین و چه اونایی که الکی به به و چهچه میکنین ....

اهای اونایی که کم محلی میکنین ...بی محلی میکنین ...کونتونو به ادم میکنین ...عیدتون مبارک ...اهای لوطی ها ...مشدیا ...عیدتون مبارک .....این خروس بی محل ممکنه خیلی هاتونو رنجونده باشه ....شما بذارین به حساب خریتش ....به حساب بی عقلیش ....به حساب بی ادبیش ...این خروس بی محل ادم نمیشه خودتونو خسته نکنین ....شما اگه ادم دیدین سلام مارو هم برسونین بهش !! شما بزرگوارین همتون ...ببخشیدش !
Junior Poster
Junior Poster

پست توسط saeed123 »

1 _ توی آسمون دنیا هر کسی ستاره داره چرا وقتی نوبت ماست آسمون جاییی نداره واسه من تنهایی درده درده هیچ کس را ندشتم هر گل پژمرده‌ای را تو کویر سینه کاشتم

--------------------------------------------------------------------------
آقای پدر! در کمال احترام خواهشمندم اینقدر لب و لوچه ی غیر پاستوریزه ، و سار و سیبیل سیخ سیخی آهار نشدتون را به سر و صورت حساس من نمالید ! plz

خانوم مادر! جیغ زدن شما هنگام شناسایی اجسام داخل خانه توسط حس چشایی من، نه تنها کمکی به رشد فکری من نمی کنه، بلکه برای دبی شیر شما هم مضر است !!! لازم به ذکر است که سوسک هم یکی از اجسام داخل خانه محسوب می شود!

پدر محترم! هنگام دستچین کردن میوه، از دادن من به بغل اصغر آقای سبزی فروش خودداری نمایید. چشمهای تلسکوپی، گوشهای ماهواره ای و سیبیلهای دم الاغی اش مرا به یاد قرضهای شما می اندازد !

مخصوصاً وقتی که چشمهای خود را گشاد کرده، و با تکان دادن سر و لبهایش " بول بول بول بول" می کند! زهرمار، درد، مرض، کوفت ! الهی کف شامپو تو چشت! شب بخوابی خواب بد ببینی ! جیش کنی تو شلوارت!

مادر محترم! شصت پا وسیله ای است شخصی ، که اختیارش رو دارم ! لطفاً هرگاه سعی در خوردن شصت پای شما نمودم، گیر بدهید!

آقای پدر! هنگام دعوا با خانوم مادر، به جای پرت کردن قابلمه و ماهی تابه به روی زمین، از چینی های توی کابینت استفاده نمایید ! اکشن بودن دعوا به همین چیزاست!

خانوم مادر! از مصرف هله هوله ی زیاد پرهیز نمایید! این عمل نه تنها برای سلامتی شما خوب نیست، بلکه موجب می شود که شیرتان بوی " بچه سوسک مرده " بدهد.

آقای پدر! کودکان توانایی کافی برای حفظ جیش خود ندارند و این توانایی هنگامی که شما شکم مرا "پووووووف" می کنید به حداقل می رسد ! الان بگم که بعد شرمنده تون نشم
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 209 بار

پست توسط ALIAGHAKHAN »

عشق بازی ای است که دو نفر می توانند بازی کنند و هر دو پیروز شوند.

==================================

با افراد سیگاری مهربان باشید... هر سیگاری که آنها میکشند, ممکن است آخریشان باشد.

گوش دادن را یاد بگیر, شانس ممکن است خیلی آرام به در بکوبد.

من یاد گرفته ام که پیشرفت کردن نه سریع است و نه آسان.

با دقت در پاسخهائی که یک فرد میدهد, میتوانی بفهمی که آیا او باهوش است یا نه. با دقت در سئوالاتی که میپرسد, میتوانی بفهمی که عاقل است, یا نه.
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: زير آسمون ابري
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط Montana2100 »

روزی ممکنه موهاتو از دست بدی ، حتی دندوناتو یا حتی عقلتو...
اما یه چیزیو هیچ وقت از دست نمی دی اونم قشنگیته...
آخه آدم چیزیو که نداره از دست نمیده

--------------------------------------------------------------------------------

به غضنفر ميگن سفر حج چطور بود؟ ميگه عالی ،خيابوناش تميز ، برجاش بلند ، ماشينا همه آخرين مدل يه جای ديدنی هم داشت كه خيلی شلوغ بود من نرفتم !

--------------------------------------------------------------------------------

از غضنفر مي پرسن نظرت درباره بند گردنيه موبايل چيه ؟ ميگه خيلي خوبه . فقط موقع شارژ چند ساعتي آدمو علاف ميکنه !!!!

با شور عشق ميخواستم خانه اي از كاه و گل بسازم ،اما تو كاه ها رو مثل گاو خوردي :grin:

خر

خر

خر

خر

خر

خر

خر

خرابتم به مولا :-)

الان مدتيه گير كردم بين اين دو ضرب المثل، دارم هنگ ميكنم: بالاخره «جواب ابلهان خاموشي است» يا «سكوت علامت رضاست»؟؟؟؟ 8)

اگر آسمون بيفته. اگر زمين بلرزه. اگر خورشيد سياه شه. اگر ماه به دو نيم شه. اگر دريا صحرا شه.
.
.
.
.
.
.
.
بدبخت داره قيامت ميشه. نشستي اس ام اس مي خوني!!؟ :x

همه رنگهاي دنيا قشنگن
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بجز رنگ چشاي مزخرفت... :)

ميدوني اگه يه روز خورشيد بميره چي ميشه ؟
.
.
.
.
.
.
.
اونوقت زمين دور تو ميگرده ،
.
.
.
.
.
.
.
ولي عمرا بذارم!
.
.
.
.
.
.
چون فقط من بايد دورت بگردم!!.. :D

ماشين زندگيت رو جلوي خونه هر عشقي پارك نكن،
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ممكنه چرخ هاي قلبت پنچر كنن... :)

به تركه ميگن :
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آخه هرچي ميخوان بگن مگه تو فضولي اين همه راه اومدي پايين؟!!! :grin: :-D
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط ALIAGHAKHAN »

یاد بگیر که خوب ببینی و آنوقت است که می فهمی هیچ انتهائی برای دنیای تازه دید تو وجود نخواهد داشت.

............................................................................

هدفهائی که نوشته نشوند, آرزوهائی بیش نیستند.

شکست خوردن بد است ولی بدترآنست که انسان برای موفق شدن اصلا تلاش نکند.

حتی وقتی که شکست میخوری, در حال حرکت به جلو هستی.
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...
Captain
Captain
محل اقامت: www.centralclubs.com
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

پست توسط dewdrop »

تو می دانی ... و می دانی که من ، بی تو و مهر تو ، می میرم تو دستش را بگیر تا او نترسد از سیا هی ها، سختی ها ، دو رنگی ها و بداند دوستش داری دوستت دارم خدای مهربانیها

همیشه با به دست آوردن اون کسی که دوستش داری نمی تونی صاحبش بشی؛ گاهی وقتا لازمه ازش بگذری تا بتونی صاحبش بشی.

کف دستات مونده رو تنم یادگاری تو به من قول داده بودی تنهام نمیذاری

عشق شاید تنها جایزه ی این روزگار نامهربان است که برای بردنش نیازی به پارتی نیست !! برایش مهم نیست که تو "شاهی یا گدا" ! مردی یا زن ! هر چه که هستی ، باش ! فقط تنها شرطش این است که ارزش آن را بشناسی و حرمتش را نگه داری...

برای دل افتاده یه اتفاق ساده ، به سادگی دل من دل به دل به تو داده ، دل به دل تو داده

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم با جون و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم من نیستم چون دیگران بازیگر بازیگران اول به دام آرم تو را وانگه گرفتارت شوم

آدم ها شوخی شوخی به گنجشکها سنگ می زنند... و گنجشکها جدی جدی می میرند... آدمها شوخی شوخی زخم می زنند... و قلبها جدی جدی می شکنند... و تو شوخی شوخی لبخند می زنی... و من جدی جدی عاشق میشم

یک روز یک مارمولک ابادانی میره لب دریا عینک دودی میزنه همه نگاش میکنند میگه چیه ولک گودزیلا ندیدی

به یه خروس می گن چه غذایی دوست داری می گه الویه چرا چون سینه مرغ داره

ترکه می ره خواستگاری اسم دخترو می پرسن می گه اهو بعد که داشت می رفت می گه غزال خانم دختر میگه اسم من اهو ترکه حیوون با حیووون که فرق نداره

به یه لره می گن ساعت چنده بلد نبوده جواب بده می گه: برو برو دیرت شده...

زندگی به من آموخت که چگونه گریه کنم ام گریه به من نیاموخت که چگونه زندگی کنم.....تو نیز به آموختی چگونه دوست بدارم اما به من نیاموخت که چگونه تو رو فراموش کنم

تو دنیا سه تا فرشته هست : اولی داره به یتیما غذا میده دومی داره به مردم کمک میکنه سومی که من خیلی دوسش دارم داره این اس ام اس رو میخونه

چون دوستت دارم . حتی آفتاب هم که بر پوستت می گذرد من می سوزم . پائیز از حوالی حوصله ات که بگذرد من زرد می شوم ... و تا کفشهای رفتنت جفت می شود . من غریب می مانم . من درست مثل خودم هنوز و همیشه دوستت دارم

یارو وصیت میکنه من هیچی نماز قضا ندارم فقط 20سال برام وضو بگیرید

بیا ای دوست سکوت سرده ایام جدایی را ز هم بگسل و جاری کن صدای مهربانت را به شهر آرزوهایم بیا با مرهم چشمت به زخم کهنه‌ی قلبم دوایی شو...

مهم نیست دریا باشی یا یه گودال آب ..زلال که باشی آسمان در توست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط ALIAGHAKHAN »

دوست داشتن يعني
گلي به دستت مي دهم
تا دروازه اي به گلستاني بگشائي

-------------------------------------------------

همه چيز گران و سخت شده
دوست داشتن فقط
ارزان است و ساده

------------------------------------------------

تا گل محمدي حسد نورزد
دوست داشتنت را
پنهان کردم

-----------------------------------------------

حس دوست داشتن
به قشنگي دوست داشتن نيست
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Montana2100 »

یکی تازه به شهر وارد شده بوده از ترکه می پرسه.. اينجا كجا آمپول می زنن؟
ترکه باسنشو نشون میده میگه اينجا!!! :D

رود زا تمسوبيم

زور نزن نمی تونی بخونی !

از چپ بخون

ميدونستی ما دو تا خيلی به هم می آيم‌ ؟

چون من گلم

تو منگلی

با هم ميشيم گلمنگلی :grin:

خوشحالم که خوابي عزيزم
.
.
.
.
.
چون اگه بيدار بودي و مي دونستي از دلتنگي تو خوابم نمي بره
.
.
.
.
.
.
حتما خوابت نمي برد... :)

انقدر ارزوهايم را به گور بردم كه ديگه جايي براي جسدم نيست! :lol:

خودکارم را از ابر پر مي کنم و برايت از بــــــــــــــــــاران مي نويسم!!! :(

بنده خدا سي‌دي منتسب به يكي از بازيگران رو مي‌بينه و ميگه: بي‌شرفا، سريال نرگس رو هم سانسور كرده بودن! :::P

مي دوني اگه يه ترک نارنجک انداخت طرفت بايد چي کار کني؟ . . . بايد ضامنش رو بکشي، پرت کني طرف خودش! 8)

طرح هاي تنهايي دلم را با جذابيت نگاهت پاک کردي , خانه ي قلبم را از غمها شستي ,
حالا که داري زحمت مي کشي , روي اين ميز هم 1 دستمال بکش !! :o

دو تا ديونه با هم ميرن مسافرت ,اولي نگاه به آسمون ميکنه و ميگه:
به نظرت اين خورشيده يا ماه؟
دومي ميگه:نمي دونم .منم اينجا غريبم ! :-o

جيگرتو
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
به خودت نگير .. اس ام اس واسه خوندنه .. نه باور کردن !! :o

به تركه ميگن تا به حال گول خوردي ! ميگه گول!!! مگه ادم گول ميخوره!!!!! بابا گول ادم رو ميخوره!!! :L:L
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Montana2100 »

یه ترکه زنش سبزه بوده، سیزده به در از ماشین میندازتش بیرون. 8)

ترکه با دختره دوست می شه می گه ببخشید اسم شما چیه؟ دختره می گه من اسمم شراره است ولی بچه ها صدام می کنن شراب .ترکه می گه : منم علی اصغرم بچه ها صدام می کنن عرق سگی. :::P

اصفهانیه یه پوسته موز می بینه می شینه کنار موزه . می گن چرا اینجا نشستی ؟!!! میگه : آخه می خوام فکر کنند من این موزه را خوردم :?

خواستم اسمت را بذارم گل ، ديدم مي پلاسي . خواستم اسمت را بذارم خورشيد ، ديدم غروب مي کني . خواستم اسمت را بذارم ماه ، ديدم روزها تنها مي مونم . اسمت را گذاشتم دماغ که هميشه جلوي چشمهام باشي!!! :)

تو تك درخت زندگي من هستي...
.
.
.
كه الاغم را به آن مي‌بندم! :grin:

وقتی گریه میکنی اونی که دوست داره آرومت میکنه !
ولی اونی که عاشقته باهات گریه می کنه !
.
.
.
.
.
.
حالا دوست داری عاشقت باشم یا دوستت ؟؟ :-( :D

o

این تصویر یه نافه

................
.................
................

بی تربیت پایین تر از ناف دنبال چی می گردی ؟!! :o ::ss

دختره به دوست پسرش میگه: تو بعد از ازدواج هم منو اینقدر دوست خواهی داشت؟

پسره میگه: اگه شوهرت گیر نده آره !!! :-)

يه نفر دنبال جاي پارک مي گشت، هرچي بيشتر مي گرده کمتر پيدا مي کنه، بالاخره به خدا مي گه خدايا! اگر جاي پارک پيدا کردم قول مي دم نماز بخوانم، قول مي دم روزه بگيرم... همين طور داشت قول مي داد که يک دفعه يک جاي پارک پيدا مي کنه، مي گه: خدا جان! خيلي ممنون! شما لازم نيست زحمت بکشي، من خودم پيدا کردم. :?

عجب رسمیه رسم زمونه، اس ام اس شد کار شبونه، میرن مسیجا از اونا فقط هزینه هاشون به جا میمونه، چی شد اون ترکه کجاس اون لره، جکاشون چی شد، خدا میدونه!!! :lol: :m:a
تصویر
Captain
Captain
محل اقامت: www.centralclubs.com
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

پست توسط dewdrop »

دل من دیر زمانی است که می پندارد: دوستی نیز گلی است مثل نیلوفر و ناز ساقه ی ترد ظریفی دارد

بی گمان سنگ دل است آن که روا میدارد جان این ساقه ی نازک را دانسته بی آزارد .

---

عشق یعنی کوچک کردن دنیا به اندازه یک نفر و بزرگ کردن یک نفر به اندازه دنیا.

---

اگه روز فکر کردی نبودن یه کسی بهتر از بودنش چشمات و ببند و اون لحظه ای که اون کنارت نباشه و به خاطر بیار اگه چشمات خیس شد بدون داری به خودت دروغ میگی و هنوز دوستش داری .

---

-یه روز عشقت رو دزدیدم و برای اینکه جاش مطمئن باشه اون رو تو قلبم قایم کردم اما نمی دونستم که یه روز برای اینکه اون رو پس بگیری قلبم رو می شکنی .

---

به جان هر چه عاشق توی این دنیای پر غوغاست قدم بگذار روی کوچه های قلب ویرانم بدون تو شبی تنها و بی فانوس خواهم مرد دعا کن بعد دیدار تو باشد وقت پایانم

---

یکی بود یکی نبود . اون که بود تو بودی اون که تو قلب تو نبود من بودم . یکی داشت یکی نداشت اون که داشت تو بودی اون که جز تو کسی رو نداشت من بودم

---

اگه چشمت پرسید، بگو ندیدمش... اگه گوشت پرسید، بگو نشنیدمش... اگه دستت لرزید، بگو ماله سرماست... اگه پات سست شد، بگو ماله ضعفه... ولی اگه دلت ریخت، به خودت دروغ نگو...

---

چشمانت را برای زندگی میخواهم، اسمت را برای دلخوشی میخوانم،دلت را برای عاشقی میخواهم،صدایت را برای شادابی میشنوم،دستت را برای نوازش و پایت را برای همراهی میخواهم، عطرت را برای مستی میبویم، خیالت را برای پرواز میخواهم

---

هیچ وقت عشق رو گدایی نکن چون معمولاً چیز با ارزش رو به گدا نمیدن!

---

می گی عاشق بارونی، ولی وقتی بارون میاد چتر به دست می گیری !! می گی عاشق برفی ، اما از یه گوله برف می ترسی !! می گی عاشق پرنده هایی ، ولی اونا رو میندازی تو قفس !! می گی عاشق گلهایی ، ولی اونارو از شاخه می چینی !! انتظار داری نترسم وقتی می گی عاشقمی

---

غروب شد.خورشید رفت.آفتابگردان به دنبال خورشید می گشت. ناگهان ستاره چشمک زد.آفتابگردان سرش را پایین انداخت... گل ها هرگز خیانت نمیکنند

---

کاش در دنیا 3 چیز نبود. 1.عشق 2.غرور 3.دروغ... آن وقت انسان مجبور نبود به خاطر عشق از روی غرور ، دروغ بگه

---

جلوی من قدم بر ندار،شاید نتونم دنبالت بیام.پشت سرم راه نرو،شاید نتونم رهرو خوبی باشم.

کنارم راه بیا و دوستم باش

---

زیبایی عشق را بوجود نمی آورد بلکه عشق است که زیبایی به وجود می آورد ‏ (تولستوی)

---

خوشبختی داشتن دوست داشتنیها نیست! دوست داشتن داشتنیهاست!

---

هیچکس نمی تونه به دلش یاد بده که نشکنه... ولی حداقل می تونه یادش بده که وقتی شکست لبه تیزش دست اونی رو که شکستتش نبره.

---

گرچه سکوت بلندترین فریاد عالم است ولی گوشم دیگر طاقت فریادهای تو را ندارد کمی با من حرف بزن .

---

شکسپیر میگه: فراموش کن چیزی رو که نمی تونی بدست بیاری ، وبدست بیاور چیزی رو که نمی تونی فراموشش کنی.

---

رویایی رو ببین که می خوای.جایی برو که دوست داری. چیزی باش که می خوای باشی.چون فقط یه بار به دنیا می آیی . پس آنگونه باش که خو د دوست داری .

---

دقایقی تو زندگی هستند که دلت برای کسی اونقدر تنگ می شه که می خواهی اونو از رویات بکشی بیرون و توی دنیای واقعی بغلش کنی.

---

زندگی دفتری از خاطرهاست ... یک نفر در دل شب ، یک نفر در دل خاک ... یک نفر همدم خوشبختی هاست ، یک نفر همسفر سختی هاست ، چشم تا باز کنیم عمرمان می گذرد... ما همه همسفریم

---

زندگی حکایت مرد یخ فروشی است که به او گفتند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد.
ارسال پست

بازگشت به “شعر و ادبيات”