(( اختربتول ))

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه موضوعات فرهنگي و ادبي به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

(( اختربتول ))

پست توسط م.رودگري »

کجائی ای پدر , ببین, کبوترم شکسته پر.........................بخون نشسته پیکرم ,فتاده ام به پشت در

پدر به داد من برس, میان این در و حصار........................فشرده سینه ام ز درد, میان آتش وشرر

میان شعله های کین, بیا و دست من بگیر.....................که ناشکفته غنچه ام, ندارد از خزان خبر

ببین که کوثر ترا, فراق و غصه کرده خشک.............که شاخ سدر منتها, شکست و گشته بی ثمر

ببین به رخ نشانه را , نشان تازیانه را...............................ز دست شوم ناکسان, کبودی تنم نگر

رها شوم ز درد و رنج ,خوشم رسم بدامنت.........................چه لحظه ها شمرده ام, بشوق دیدنت پدر

منم عزیز مصطفا, روا نباشدم جفا............................ببین پدر که حرمتم, شکسته شد ز قوم شر

علی ! ولی و سرورم, بیا نشین تو در برم.........................ترا در آخرین نفس, ببینمت در این سفر

بیا حبیب جان من, کنار بسترم نشین.........................که خسته جان فاطمه, کنون شود زتن بدر

ببین که اختر بتول, فروغ دیده رسول.........................فرو شود بکام شب, در این غروب بی سحر

مرا شبانه کن کفن ,خفا ز چشم اهرمن...........................بظلمت سیاه شب, برون ز خانه ام ببر

بده مرا بدست خاک, که راحتم در این مغاک......................نشان مده مزار من ,که تا نباشدم اثر
ارسال پست

بازگشت به “شعر و ادبيات”