نامه مادر غضنفر برای غضنفر (طنز)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه موضوعات فرهنگي و ادبي به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

نامه مادر غضنفر برای غضنفر (طنز)

پست توسط Erratic »

[FONT=Tahoma,sans-serif]غضنفر جان سلام! ما اينجا حالمام خوب است. اميدوارم تو هم آنجا حالت خوب باشد.  

[FONT=Tahoma,sans-serif]نامه را من ميگويم و جعفر خان کفاش برايد مينويسد. بهش گفتم که اين غضنفر ما  
[FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif]کلاس سوم بيشتر نرفته و نميتواند تند تند بخواند،‌ آروم آروم بنويس که پسرم نامه   [FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif]راحت بخواند و عقب   [FONT=Tahoma,sans-serif].  

[FONT=Tahoma,sans-serif]وقتي تو رفتي ما هم از آن خانه اسباب کشي کرديم.  

[FONT=Tahoma,sans-serif]توي صفحه حوادت خوانده بود که بيشتر اتفاقا توي 10 کيلومتري خانه ما اتفاق  
[FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif]ما هم 10 کيلومتر اينورتر اسباب کشي کرديم. اينجوري ديگر لازم نيست که پدرت هر   [FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif]بيخودي پول روزنامه بدهد. آدرس جديد هم نداريم. خواستي نامه بفرستي به همان  

[FONT=Tahoma,sans-serif]قبلي بفرست. پدرت شماره پلاک خانه قبلي را آورده و اينجا نصب کرده که دوستان  

[FONT=Tahoma,sans-serif]فاميل اگه خواستن بيان اينجا به همون آدرس قبلي  
[FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif]آب و هواي اينجا خيلي   [FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif]نيست. همين هفته پيش دو بار بارون اومد. اوليش 4 روز طول کشيد ،‌دوميش 3 روز .  

[FONT=Tahoma,sans-serif]اين هفته دوميش بيشتر از اوليش طول  
[FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif]غضنفر جان،‌آن کت شلوار نارنجيه  

[FONT=Tahoma,sans-serif]خواسته بودي را مجبور شدم جدا جدا برايت پست کنم. آن دکمه فلزي ها پاکت را  
[FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif]ميکرد. ولي نگران نباش دکمه ها را جدا کردم وجداگانه توي کارتن مقوايي  

[FONT=Tahoma,sans-serif] 

[FONT=Tahoma,sans-serif]پدرت هم که کارش را عوض کرده. ميگه هر روز 800،‌ 900 نفر آدم زير  

[FONT=Tahoma,sans-serif]هستن. از کارش راضيه الحمدالله. هر روز صبح ميره سر کار تو بهشت زهرا،‌  
[FONT=Tahoma,sans-serif]

[FONT=Tahoma,sans-serif]اونجا رو کوتاه ميکنه و شب مياد  

[FONT=Tahoma,sans-serif]ببخشيد معطل شدي. جعفر جان کفاش رفته  

[FONT=Tahoma,sans-serif]دستشويي حالا  

[FONT=Tahoma,sans-serif]راستي حسن آقا هم مرد! مرحوم پدرش وصيت کرده بود که  

[FONT=Tahoma,sans-serif]را به آب دريا بندازن. حسن آقا هم طفلکي وقتي داشت زير دريا براي مرحوم  

[FONT=Tahoma,sans-serif]قبرميکند نفس کم آورد و مرد!‌ 

[FONT=Tahoma,sans-serif]همين ديگه .. خبر جديدي  

[FONT=Tahoma,sans-serif]  [FONT=Tahoma,sans-serif] 

[FONT=Tahoma,sans-serif]راستي:‌غضنفر جان خواستم برات ‌کمی پول بفرستم ولي وقتي يادم  

[FONT=Tahoma,sans-serif]که ديگه خيلي دير شده بود و اين نامه را برايت پست کرده  

ارسال پست

بازگشت به “شعر و ادبيات”