جملاتي از بزرگان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه موضوعات فرهنگي و ادبي به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 10 بار

پست توسط shamila kordestani »

" من فکر میکنم همه زندگی رویائی ست از عشق!" . أوله پاسه

" من میدانم که من زیباترین عشق خود را در یک کتابخانه ملاقات خواهم کرد!" . هاوارد سیلته

" جز نامیدی و افسردگی هیچ بن بستی در زندگی آدمی نیست" . ارد بزرگ

" جز مرگ را ، هیچ کسی از مادر نزاد " . فردوسی خردمند

:razz: :P :razz: :smile: :)
Major II
Major II
نمایه کاربر

" اندوخته ای با ارزشتر از تندرستی ، نمی شناسم" . ارد بزرگ

" بیشتر بدبختی های ما قابل تحمل تر از تفسیرهایی است که دوستانمان دربارۀ آنها می کنند" . کولتون

" برای من بزرگترین مسئله دو جانبه در زندگی این است که عاشق کسی باشم که عاشقانه دوستم دارد!" . ماریا مُراستُود

" داشتن یا بدست آوردن کسی آنقدر ها مهم نیست آنچه مهم است این است که عاشقانه یکدیگر را دوست داشته باشند !" . اوآ سی دبرِرگ

:smile: :smile: :) :razz: :razz: :P
Major II
Major II
نمایه کاربر

" برای من سفر مانند مجازاتی ست که بخود می دهم در زمانی که زندگی در نگاهم بسیار آزار دهنده و تلخ می شود!!!" . برگلیوت هوبک هاف

" پول در تمامی دنیا مانند یک بیماری ویروسی است که مردم دنیا نمی توانند از شر آن خلاص شوند!!!" . جورج آپنس

" رابطه من با پول ، این گونه است که من هرگز اهمیتی به آن نمی دهم" . اینگوارد آمبیورسن

" سعی نکنیم بهتر یا بدتر از دیگران باشیم، بکوشیم نسبت به خودمان بهترین باشیم" . مارکوس گداویر
:) :) :razz: :P :smile: :-)
Major II
Major II
نمایه کاربر

" اگر شغلي داري كه هيچ سختي در آن نيست پس بدان كه اصلاً شغل نداري" . ماكلوم اس فوربس

" بخش بزرگی از ادب آدمی برآیند ریشه نژادی و خانوادگی است" . ارد بزرگ

" در دنیا تنها دو چیز زیباست ، زن و گل" . مالرب

" بسیاری افراد زمان زیادی را صرف می کنند تا زندگی خود را بسازند بی آنکه بدانند در این جستجو هرلحظه در حال زندگی کردن هستند!!!" . پئر بُورتن
:) :) :smile: :razz: :razz: :razz: :razz: :P
Major II
Major II
نمایه کاربر

" مسلم است که در زندگی بسیار ساده تر است که انسان به داخل شهر رفته در رستورانی ساکت وآرام به آسوده گی بنشیندونوشیدنی خود را بآرامی بنوشد در زمانیکه اساس زندگی بر پایهء تلاش جهد وسازنده بنا شده است!!!" . آریلد نیگوست

" من فکر میکنم هیچ احساسی رهائی و آزادی بیشتری را به کسی نخواهد داد وقتی که جرأت کنی در زندگی بمانند یک اتومبیل مجدد بچرخی و دور بزنی!!!" . ماریه بونه ویس

" زندگی من همواره چون فاجعه ای بوده است که هرگز اتفاق نیافتاده بود !!!" . أوئستین وویک

" من احساس میکنم همواره بدنبال چیزی هستم که هرگز نخواهم یافت!!!" . أوله نوئرر
:) :) :razz: :P
Major II
Major II
نمایه کاربر

" شهامت گله ، ناشی از چوپان بیدار است" . ارد بزرگ

" اگر قرار است قانونی برای شاد بودن داشته باشید، بگذارید این باشد: برای شاد بودن من لازم نیست حتما چیزی در زندگی ام رخ دهد. من شادم برای این که زنده ام! زندگی موهبتی است که به من داده شده و من از آن لذت می برم" . مجله سبز

" اگر آماده نباشیم ارزشمندترین زمان ها را نیز از دست خواهیم داد ، و کسی که آماده نیست بخت کمتری برای پیروزی خواهد داشت ، آمادگی یعنی بروز بودن در هر حرفه و کاری" . ارد بزرگ

" آرامترین کلماتند که طوفانی را با خود به همراه می آورند . افکاری که با پای کبوتران پیش می آیند جهان را مسخر می سازند" . نیچه
:) :) :smile: :P :P :razz:
Major II
Major II
نمایه کاربر

" هيچ كس به خرد غايى نرسد، مگر آن را در خود جست وجو كند" . اينشتين

" تاريخ حقيقتى است كه سرانجام به افسانه و افسانه دروغى است كه سرانجام به تاريخ مى پيوندد" . جين كاكتيو

" انسان تنها یکبار زندکی میکند درنتیجه , امکان آن بسیار کم خواهد بود که چیزی را دوبار تجربه کند که بیشترین شوق و هیجان را باو میداد!!!" . لانگه لونینگ

" از آنجايي که مي توانيم آينده را کنترل کنيم نبايد آن را پيش بيني نماييم ( درست همانطوري که هواي درون خانه را پيش بيني نمي کنيم زيرا آن را کنترل مي کنيم).تا آنجايي که مي توانيم به تغييراتي که نه برآنها کنترل داريم نه انتظارشان را داريم (مثل راندن اتومبيل) واکنش فوري و موثر نشان دهيم ، به پيش بيني آن نيازمند نيستيم.هرچه بيشتر بتوانيم خود را با چيزي که کنترلي بر آن نداريم سازگار کنيم ، نيازمان به کنترل آن کمتر می شود" . راسل ايکاف
:smile: :smile: :) :) :razz: :P :razz:
Major II
Major II
نمایه کاربر

" بیچاره مردمی که فرمانروایانش رایزن ! ، و رایزنانشان فرمانروا هستند" . ارد بزرگ

" هنوز خنجر خون آلود قاتلی پهلوی مقتولش نیامده که پنجۀ ثالثی گلویش را می فشارد" . محمد مسعود

" گوش شنونده همیشه در جست و جوی سخن خردمندانه و حکیمانه است" . فردوسی خردمند

" سربر گريبان فرو بر، از دل خويش بپرس آنچه را كه مى داند" . شكسپير

:) :) :) :) :) :) :razz: :P :razz:
Major II
Major II
نمایه کاربر

" بيشترين تأثير افراد خوب زمانى احساس مى شود كه از ميان ما رفته باشند" . امرسون

" زود پاداش دادن، كمال بزرگوار است" . امام على (ع)

" تاريخ تكرار بى پايان خطاهاى زندگى است" . لورنس دورل

" سرانجام کشف شد که صاحب بیمارترین افکار و خشن ترین قلبها مردانی هستند که زود به زود عاشق می شوند" . روسکین

:) :) :smile: :razz: :razz:
Major II
Major II
نمایه کاربر

" ابلیس مانند نیکخواهان پیش می آید ، ابتدا عهد و پیمان می گیرد ، سپس راز می گوید" . فردوسی خردمند

" دوستت دارم ؛ نه به خاطر شخصيت تو ؛ بلکه به خاطر شخصيتي که در هنگام با تو بودن پيدا مي کنم " . گابريل گارسيا مارکز

" برای تحمل شدائد زندگی باید عاشق چیزی بود ، کاری ، زنی ، آرمانی و ..." . مارکوس آنا

" از شاعر نخواهيد خودش را شرح دهد، نمى تواند" . افلاطون

:smile: :smile: :) :razz:
Major II
Major II
نمایه کاربر

" ثروتمند واقعی کسد است که بخششی داشته باشد. کسی که از این عمل امتناع کند مسکینی بیش نیست" . سوجین

" نیرومندترین مردم کسی است که خشم خویش نگه دارد" . افلاطون

" خـدايا تـو چگونه زيـسـتـن را به مـن بـياموز مـن خـود چگونه مُـردن را خـواهـم آموخـت" . علی شریعتی

" با ولخرجی تنها مال نمی رود ، زمان ارزشش فراتر است ، و آن هم نابود می شود" . ارد بزرگ

:) :) :smile: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Major II
Major II
نمایه کاربر

" دوستس مسئوليتي شيرين است. نه يک فرصت" . جبران خليل جبران

" بدگویی ، رسوایی در پی دارد" . ارد بزرگ

" اگر دوستت را در تمامي شرايط درک نکني. او را هرگز درک نخواهي کرد" . جبران خليل جبران

" زمان استادبزرگی است که بسیاری ازمشکلات را حل می کند" . کرنی

:) :) :razz: :razz: :razz:
ارسال پست

بازگشت به “شعر و ادبيات”