بهترین مارک فریزر صندوقی

در اين بخش مي‌توانيد درباره نرم افزار تلفن همراه به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 4
تاریخ عضویت: شنبه 19 تیر 1400, 3:04 pm

بهترین مارک فریزر صندوقی

پست توسط masi76kiya »

فریزر صندوقی
تصویر
ازجلمه فریزر های کار بردی وپرفروش در راستای نگهداری  مواد غذایی  در فروشگاه ها فریزر صندوقی می باشد که دارای ویژگی های فراوانی است که دراین صفحه به آن می پردازیم.
در فروشگاه های بزرگ وکوچک وجود فریرز های صنعتی یکی از اساسی ترین رکن های نگهداری از مواد غذایی وخوراکیا اعم از گوشت ومرغ و مواد غذایی منجمد، انواع بستنی مانند بستنی میهن، دومینو می باشد.
 فریزر صندوقی یکی از مهم ترین محصولات فریزر صنعتی می باشد که در لیتراژ های مختلف برای مصارف خانگی و سوپری  ساخته می شود. قیمت این فریزر و یخچال بستنی  بسیارمقرون به صرفه تر از فریزرهای ایستاده می باشد و بهتر است این فریزرها مجهز به ترموتر و سیستم تنظیم دما هستند.
این فریزر باتوجه به کارآمدی بالا ومصرف انرژی و برق پایین این دستگاه یکی از محصولات پر فروش صنایع برودتی یخچال مارکت می باشد.
این فریزر ها در دو نوع فریزر خانگی و فریزر بستنی فروشگاهی ساخته می شوند
بهترین مارک فریزر صندوقیبرای خریداری یک فریزر صندوقی با کارامدی عالی و همینطور قیمت مناسب که دارای ویژگی هایی خارق العاده ای باشد برای فروشگاه های بزرگ و کوچک  لازم است که بهترین تولید کنندگان فریزر صندوقی با ویژگی های منحصر بفرد آشنا شوید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
انواع فریزر صندوقی
  1. فریزر صندوقی هایپری
  2. فریزر صندوقی خانگی
  3. فریزر صندوقی طرح قدیم
فریزر صندوقی هایپری هر فروشگاه سوپر مارکت، هایپر مارکتی برای راه اندازی فروشگاه نیازمند به تجهیزات برودتی می باشد که یکی از این ها می شود به فریزر صندوقی سوپری اشاره کرد جنس بدنه ی این فریزر گالوانیزه ورقه رنگی می باشد و همچنین در ساختار این فریزر بستنی از تزریق فوم پلی یورتان استفاده شده است که قابلیت های فوق العاده ای دارد مانند حفظ برودت و سرمای یخچال، صرفه جویی در مصرف انرزی داخل فریزر می باشد. این محصول که به نام یخچال بستنی نیز معروف است دارای شیشه های نشکن از جنس سکوریت نشکن می باشد که که شکستگی و پوسیدگی را به حدااقل ممکن می رساند. یمی دیگر ویژگی های مثبت این فریزر بستنی خوابیده می شود به سیستم کنترل دما و نوفراست بدون آن اشاره کرد که این دستگاه رابه فریزر صندوقی بدون برفک تبدیل می کند.
منبع:
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “نرم افزار تلفن همراه”