پراید بخرم یا405

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, RAHVAR, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

پراید بخرم یا405

پست توسط سروش62 »

سلام.من یه راهنمایی میخواستم.اما نمیدونم کجای سایت و چطور بپرسم!12تومن پول دارم.موندم پراید مدل بالا بخرم یا405 و پرشیای مدل پایین تمیز؟!میدونم پراید آشغاله اما ازطرفی مخارجش پایینه!405 نمیدونم مخارجش چطوره اما پرشیا را هم میدونم خرجش بالاس و مدل82 که بیرنگه و یکی سراغ دارم دیگه امسال از رده خارج میشه!!خلاصه مردد و دو دلم.لطفا هم خودتون راهنماییم کنید هم از بقیه دوستان سایت!
یاعلی
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4503 بار
سپاس‌های دریافتی: 4332 بار
تماس:

Re: پراید بخرم یا405

پست توسط Reza6662 »

سروش62 نوشته شده:سلام.من یه راهنمایی میخواستم.اما نمیدونم کجای سایت و چطور بپرسم!12تومن پول دارم.موندم پراید مدل بالا بخرم یا405 و پرشیای مدل پایین تمیز؟!میدونم پراید آشغاله اما ازطرفی مخارجش پایینه!405 نمیدونم مخارجش چطوره اما پرشیا را هم میدونم خرجش بالاس و مدل82 که بیرنگه و یکی سراغ دارم دیگه امسال از رده خارج میشه!!خلاصه مردد و دو دلم.لطفا هم خودتون راهنماییم کنید هم از بقیه دوستان سایت!
یاعلی

سلام دوست گرامی.
پارس با 405 ای که هر دو دارای موتور XU7 پژو هستند از نظر خرج فنی و مصرف بنزین، تفاوتی باهم ندارند. در واقع هر دو یک خودرو اند و فقط نوع چراغ ها و فرم کاپوت پارس با 405 فرق می کند. اما با توجه به بودجه ی 12 میلیونی شما، مورد مناسب و تمیز و سالم پارس یا 405 بعید است گیر بیاید اما می شود پراید سالم و مناسبی خرید. هر چند پراید، آسایش و ایمنی نسبی 405 و پارس را ندارد اما از نظر هزینه فنی و مصرف بنزین، خودرویی کاملن اقتصادی است.
 [External Link Removed for Guests]    
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”