تحلیل امکانات لکسوس NX

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, RAHVAR, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 36
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۵ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

تحلیل امکانات لکسوس NX

پست توسط zeynabzar »

 
Lexus NX یک SUV لوکس و کاملاً خوب است. پیمودن مسافت های طولانی با گاز روان حس خوبی می دهد و سواری روانی را به شما منتقل می کند. در داخل، NX دارای دو ردیف صندلی راحت، لیست طولانی از ویژگی های استاندارد و مواد با کیفیت فراوان است.
 
NX در رده بندی کلاس های ما خیلی خوب نیست، اما هنوز هم یک SUV راحت است که رانندگی با آن آسان است، این امر برای خانواده های کوچک و هر کس دیگری که نیاز اصلی آنها جابجایی افراد است، یک انتخاب کاملا درست و مناسب است. قیمت اولیه متوسط ​​دارد، بنابراین در کلاس نیز ارزش مناسبی دارد.
گفته می شود ، SUV های بسیاری دیگر نیز وجود دارند که می توانند همه کارهایی را که این لکسوس انجام می دهد و سپس برخی از آنها انجام دهند ، بنابراین خریداران حداقل باید برخی از رقبای دور افتاده تر NX را بررسی کنند. گزینه های خوب Infiniti QX50 و BMW X3 است.  2020 NX متعلق به نسلی است که با سال مدل 2015 آغاز شد. از ویژگی های جدید استاندارد برای سال 2020 می توان به تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی ، تشخیص کم عابر پیاده و تشخیص دوچرخه سواری اشاره کرد. یک سیستم صوتی Mark Levinson یک ویژگی جدید در دسترس است. فراتر از این به روزرسانی ها ، NX تا حد زیادی بدون تغییر است.
 هیچ تغییر اساسی برای سال 2019 رخ نداده است ، اما چندین مورد برای سال 2018 وجود داشته است. NX به روزرسانی های یک ظاهر طراحی شده ، صفحه نمایش بزرگتر از سرگرمی استاندارد و ویژگی های استاندارد تر کمکهای درایور مانند هشدار خروج از خط ، نگه داشتن خط ، کنترل کروز تطبیقی ​​و موارد دیگر را دریافت کرد. سال مدل 2018 نیز زمانی است که لکسوس نام این SUV را از NX 200t به NX 300 تغییر داده است.
به طور بالقوه می توانید هزاران دلار با یک مدل استفاده شده پس انداز کنید ، هرچند ممکن است در به روزرسانی مدل های جدید از دست ندهید. اگر به NX استفاده شده علاقه دارید ، نگاهی به بررسی های ما در مورد 2018 Lexus NX و 2019 Lexus NX بیندازید. همچنین از صفحه تخفیف های اتومبیل استفاده شده ما دیدن کنید تا ببینید چه نوع پس انداز و تخفیف هایی را می توانید در یک وسیله نقلیه استفاده شده بدست آورید.
  NX 300 دارای قیمت پایه 36،720 دلار است که یکی از پایین ترین قیمت های شروع کلاس است. چند مدل بالاتر وجود دارد ، از جمله NX 300 F Sportier اسپرت که با 38.960 دلار شروع می شود و محدوده NX 300 Luxury که از 43.810 دلار شروع می شود. بیشتر رقبای کلاس تریم های گران قیمت تر دارند.برای بهترین پس انداز در نماینده محلی لکسوس خود ، برنامه بهترین قیمت ایالات متحده آمریکا را بررسی کنید. همچنین می توانید در صفحه معاملات ما لکسوس مشوق های سازنده ای عالی پیدا کنید.
 
کدام بهتر است: Lexus NX یا Infiniti QX50؟
 Infiniti QX50 تقریباً برابر NX است اما در رده بندی کلاس ما بالاتر می رود. QX50 دارای دو ردیف صندلی راحت و فضای بار بیشتر از NX است. اینفینیتی همچنین از موتور قدرتمندتری برخوردار است و جز معدود رقبای بهترین شماره های مصرف سوخت NX است. در کل ، QX50 فقط SUV بهتر از رقیب لکسوس است. کدام بهتر است: Lexus NX یا BMW X3؟
 BMW X3 احتمالاً سرگرم کننده ترین خودروی SUV در کلاس SUV لوکس و کم حجم است. این موتور دارای چندین گزینه موتور قدرتمند از جمله شش سیلندر 503 اسب بخاری توربوشارژ در X3 M جدید برای 2020 است و طبق استاندارد های کلاس بسیار خوب عمل می کند. در داخل ، X3 بسیار عالی به نظر می رسد ، و فضای باربری بسیار بیشتری دارد و یک سیستم سرگرمی با استفاده راحت تر از NX است. BMW در اینجا انتخاب روشنی است ، اما هزینه آن نیز بیشتر از لکسوس است ، به خصوص که در انتخاب گزینه های موتور قدرتمند تر قدم می گذارید.

درباره [External Link Removed for Guests]بیشتر بخوانید.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”