فضای ذخیره سانتافه 2019

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, RAHVAR, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 36
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۵ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

فضای ذخیره سانتافه 2019

پست توسط zeynabzar »

با وجود فضای داخلی و کاملاً تفکر سانتافه، حجم محموله کاملاً در وسط بسته در این بخش است. ردیف دوم کشویی و چرخشی SEL Plus باعث بهبود انعطاف پذیری بار و مسافر می شود و برای این کراس اوور ضروری است.
ذخیره سازی موارد کوچک:
جیب درب جلو به خصوص خیلی بزرگ نیست، اما می توانند بدون مشکلی یک بطری آب و وسایل شخصی داشته باشند و در آن قرر دهند.
سطل کنسول وسط جادار است و فضای بیشتری در قسمت جلوی و پشت شیفت گر برای بیشتر وسایل شما وجود دارد. قفسه ای در قسمت سرنشینان داش به اندازه کافی عمیق است که تلفن های بزرگ را در خود نگه می دارد. و در واقع این مکان خوبی برای جا دادن وسایل شما است خودرو در این بخش امتیاز 8 از 10 را گرفته است.
فضای بار:
35.9 فوت مکعب در پشت ردیف دوم فضا وجود دارد که این برای کلاس خودرو مناسب است و می توانید با تاشو کردن صندلی های عقب 60/40 اسپلیت یا بلند کردن کف بار سه گانه، فضای بیشتری را در زیر بدست آورید.نقاط اضافی متوقف می شوند، بنابراین وقتی به آنها احتیاج ندارید، از مسیر شما خارج می شوند. خودرو در این بخش دارای امتیاز 7.5  از 10 است.
محل اقامت ایمنی کودک:
مکان های قسمت بالا و پایین LATCH به وضوح مشخص شده اند، و صندلی کودک را می توان در هر یک از سه موقعیت صندلی عقب قرار داد.لنگرهای پایین LATCH بین بالشتک صندلی بالا و پایین قرار دارند، و صندلی های کودک بزرگتر ممکن است مانع قفل کمربند ایمنی یا محور صندلی شوند یعنی هر صندلی کودکی با هر ابعادی ممکن است نتواند در این خودرو جا شود. به همنی علت خودرو در این بخش امتیاز 7 از 10 را دارد.
بکسل و یدک کشی:
قابلیت یدک کش 2000 پوند سانتافه برای این بخش نسبتاً مناسب است. در صورت نیاز به 3500 پوند به موتور توربو 2.0 لیتری می توانید خودرو خود را به نسخه های limited و Ultimate ارتقا دهید.
تکنولوژی:
سیستم سرگرمی استاندارد 7 اینچی Hyundai قابل خواندن و استفاده است. عملکردهای اصلی در صفحه اصلی به آسانی قابل دسترسی هستند، و نمادها به اندازه و فاصله خوبی برای جلوگیری از ظاهر به هم ریخته وجود دارند.ساختار منو نیز بصری است و خیلی دور و ریز نیست، و هنگامی که مجبور هستید از طریق آن جاده و بقیه موارد را چک کنید، آن را آسان تر می کند و دید بهتری دارد.

منبع:
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”