بررسی فضای خودرو جک اس5

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, RAHVAR, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 36
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۵ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

بررسی فضای خودرو جک اس5

پست توسط zeynabzar »

طراحی کنسول میانی S5 واقعاً می تواند باعث احساس روشنایی افراد شود. سطوح بالا و پایین مشخص است، رنگ آن عمدتاً سیاه و نقوش خاکستری نقره ای با تزئینات در هم تنیده است. جو نسبت به برخی SUV های با نام تجاری سرمایه گذاری کمتر نیست. ما بسیار خوشحالیم که می بینیم که اتومبیل های خودمختار فعلی نیز بیش از پیش به کنترل جزئیات توجه بیشتری می کنند که قطعاً چیز خوبی است. اگر یک اتومبیل تمام جزئیات را پیدا کند که پیدا کردن آن آسان نیست، مطمئناً خودرو خوبی خواهد بود. خلاصه تجربه استاتیک: قضاوت از S5 که به دست آوردیم ظاهر این خودرو صاف است و برخی از جزئیات مانند شکل چراغ های عقب نیز می تواند باعث تعجب افراد شود. از نظر پیکربندی، اگرچه این یک مدل بالا نیست، اما پیکربندی باعث نمی شود که مردم به هیچ وجه احساس ناراحتی و اذیت شدن کنند.  برخی از تنظیمات بد نیستند، ESP، چراغ های جلو اتوماتیک، تنظیم ارتفاع چراغ های جلو و غیره همگی مجهز هستند. از نظر فضا، فضای ذخیره سازی در خودرو کافی است و عملکرد فضای سواری باعث می شود افراد نتوانند کاستی ها را پیدا کنند. بنابراین، از منظر ظاهر، پیکربندی و فضای، قابلیت های مختلف S5 در واقع شایسته تشخیص هستند.
S5 به موتور توربو شارژ 2.0 لیتری مجهز است که دقیقاً مشابه موتور JAC M5 است. این موتور می تواند حداکثر توان 177 اسب بخار (130kW) را در 5400 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 260 نیوتن متر در 2000 4000 دور در دقیقه تولید کند که در موتور 2.0T برجسته نیست. در آینده JAC S5 مجهز به موتور 1.5TGDI و موتور 1.8T را راه اندازی می کند.
از نظر سیستم انتقال، موتور 2.0T با گیربکس دستی 6 سرعته همسان است که در JAC Ruiying و M5 نیز مورد استفاده قرار می گیرد. چنین ترکیبی از قدرت در مدل های مشابه سطح مارک های مستقل دارای مزایای زیادی است. علاوه بر این، اصلاح S5 از آنجا که موقعیت در SUV شهری، و سپس استفاده از سیستم تعلیق مستقل McPherson، تعلیق مستقل چند لینک عقب تعجب آور نیست.
Refine S5 که مورد آزمایش قرار گرفتیم، یک مدل گیربکس دستی دو چرخ 2.0T است و این پیشرانه 2.0T بهبود یافته ناامید کننده نیست. توربو در مواقعی که موتور به 2000 دور در دقیقه برسد مداخله می کند، و پاسخ دریچه گاز نیز بسیار مناسب است. مثبت باشید، هر شیر آب قدرت بدیهی را به ارمغان می آورد، و به مردم احساس بسیار پرشوری می بخشد.
منبع:
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”