با پول جک s5، اسپورتیج سوار شوید!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, RAHVAR, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 36
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۵ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

با پول جک s5، اسپورتیج سوار شوید!

پست توسط zeynabzar »

خرید خودرو روز به روز به کار دشوارتری بدل می‌شود. برنامه‌ریزی‌های چند ساله برای خرید خودرو می‌تواند در عرض یک ماه یا حتی یک هفته با تغییرات نجومی در قیمت، نقش بر آب شود. در شرایطی که اقشار متوسط جامعه با درآمدهای ثابت به سختی می‌توانند خودروهای معمولی مانند پراید سوار شوند، فکر کردن به یک سدان نیمه لوکس یا شاسی‌بلند خارجی می‌تواند رویایی باشد که فرسنگ‌ها دور از دسترس قرار گرفته است. با این حال، به قول قدیمی‌ها، کار نشد ندارد! خرید اقساطی خودرو یکی از چراغ‌هایی است که در شب تاریک بازار خودرو می‌درخشد.

کسانی که با درآمد مشخص قصد برنامه‌ریزی برای خرید خودرو را دارند، کافی است نیم نگاهی به شرایط و تسهیلات خرید قسطی خودرو داشته باشند. خرید خودرو اقساطی به پیچیدگی که فکر می‌کنید نیست. از این طریق، هم می‌توانید انواع خودروهای داخلی و خارجی را در لیست خرید خود قرار دهید و هم می‌توانید از تسهیلات و شرایط اقساطی خرید خودرو بهره‌مند شوید.

اجازه بدهید که با این تیتر جذاب بحث لیزینگ را آغاز کنیم. بله! واقعیت این است که شرایط خرید اقساطی خودرو بسیار ایده آل است و با توجه به تورم افسارگسیخته‌ای که در بازار خودرو کشورمان وجود دارد، می‌تواند حتی در کوتاه‌مدت هم سوددهی بالایی داشته باشد. چرا؟ دلیلش واضح است: شما با خرید اقساطی یک خودرو، بعد از اتمام اقساط یا حتی با گذشت چند ماه، خودرویی را صاحب شده‌اید که نسبت به زمانی که آن را خریده بودید، افزایش قیمت چشمگیری داشته است. نیازی به گفتن نیست که برخی از خودروهای خارجی در ماه‌های گذشته بیش از 50 درصد افزایش قیمت داشته‌اند! به علاوه، شما در زمان خرید، تنها مبلغی برابر با 50 درصد از ارزش خودرو را به صورت نقد پرداخت می‌کنید و مابقی آن به صورت تسهیلات از سوی شرکت لیزینگ به شما تعلق می‌گیرد تا هر ماه یا هر سه ماه یک‌بار اقساط آن را پرداخت کنید.
 خرید خودرو قسطی تنها مختص به خودروهای خارجی نیست و شما می‌توانید از شرایط خرید اقساطی خودرو از شرکت‌های معتبر لیزینگ استفاده کنید تا هر خودرویی که رویای آن را دیده‌اید، خریداری کنید. وقتی می‌گوییم هر خودرویی، منظور خودروهای داخلی، خارجی، نو و دست دوم است. اما در مورد خودروهای دست دوم تنها باید حواستان را به شرایط زیر جمع کنید:
 خودروهای دست دوم داخلی باید زیر 7 سال عمر داشته باشند و میزان کارکرد آن‌ها نیز زیر 100 هزار کیلومتر باشد. این در حالی است که عمر خودروهای دست دوم خارجی برای خرید لیزینگی باید زیر 5 سال بوده و کمتر از 120 هزار کیلومتر پیمایش داشته باشند.

شما به عنوان خریدار، تمام اسناد مربوط به خودرو را بعد از تکمیل فرآیند خرید دریافت خواهید کرد. اما سند خودرو که در رهن شرکت لیزینگ است، تا بعد از تسویه کامل تسهیلات، به شما تحویل نخواهد شد. در خصوص بیمه نیز باید گفت بیمه بدنه خودرو باید به نام شرکت لیزینگ باشد و اگر این‌طور نیست، باید بیمه عوض شود.

ادامه این مطلب را در [External Link Removed for Guests] بخوانید.


 
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”