بررسی نوسانات شدید قیمت در محصولات ایران خودرو

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, RAHVAR, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 36
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۵ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

بررسی نوسانات شدید قیمت در محصولات ایران خودرو

پست توسط zeynabzar »

قیمت محصولات ایران خودرو در طول تابستان و مهر ۹۹ مدام در حال نوسان و البته رو به افزایش بود. اما با تغییرات سیاسی اواخر آبان ۹۹، ورق قیمت خودروهای ایران خودرو برگشت و روند کاهشی به خود گرفت. به خاطر ادامه کاهش قیمت ارز در آذر ماه، این روند کاهش قیمت محصولات ایران خودرو همچنان ادامه یافت و هنوز به ثبات در بازار این خودروها نرسیده‌ایم.
 شرکت ایران ‌خودرو در طی سال‌های فعالیت خود تا حدودی تنوع محصولات خود را حفظ کرده و مشتریان زیادی را به خرید محصولات خود ترغیب کرده است. بااین‌حال سوال بسیاری از خریداران اینجا است که چرا این شرکت تلاشی در جهت بهبود کیفیت محصولات خود نمی‌کند؟ حتی برخی از خریداران معتقدند که خرید یک خودروی کارکرده تمیز بهتر از خرید محصولات صفر کیلومتر ایران‌خودرو است و دلیل آن را بی کیفیت بودن قطعات به کار رفته در خودروهای جدید ‌می‌دانند. با این ‌حال محصولات این شرکت با وجود همه کم و کاستی‌ها هنوز هم فروش خوبی را تجربه ‌می‌کنند. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد!

در ادامه جدول قیمت محصولات ایران خودرو را در یک بازه ۱۵ روزه می‌بینید.
تصویر
محصولات مختلف شرکت ایران خودرو در میان خریداران ایرانی طرفداران زیادی دارند. چرا که ایران‌خودرو در سال‌های پیش از تحریم با شرکت‌های خارجی زیادی قرارداد بسته و خودروهای زیادی را روی خط مونتاژ خود آورده است. پس از روی کار آمدن ترامپ و به هم خوردن برجام برخی از این خودروها از لیست تولیدات صفر کیلومتر خط خورده و تنها نمونه‌های کارکرده آن‌ها در بازار موجود است. بااین‌حال هنوز هم این محصولات بازار فروش خود را حفظ کرده‌اند.

درباره این موضوع [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”