تحول گرفتن خودرو از شرکت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, RAHVAR, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

تحول گرفتن خودرو از شرکت

پست توسط khag »

دوستان سلام
نمی دونم جای این سوال اینجا هستش یا نه
من یه تازه کار هستم
می خواستم بدونم موقعه تحویل دادن ماشین از شرکت ایران خودرو 206 به چه صورت هستش و چه امکاناتی روش می ذارن
مثلا موقعه تحویل کارت سوخت هم همراش هست یا نه ؟
همچنین مواردی
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید... :-x
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

khag, دوست عزيز کارت سوخت موقت ميدن...بعد اصليش براتون مياد...بايد 1 باک پر هم بنزين بهتون بدند.....موارد ديگش رو نمي فهمم يعني چي؟ :shock:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
New Member

پست توسط khag »

ممنون دوست عزيز
New Member

پست توسط khag »

دوست عزيز يه سوال ديگه
اين ايران خودرو زمان تحويل ماشينش وقتي مي گن 1 ماه ديگه يعني سه چهار ماه ديگه ميدن تحويل ؟
:shock:
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM »

khag, دوست عزيز بستگي به شانس شما داره....من تحويل به موقع هم ديدم (زودتر از موعد 1 مورد ببرخورد داشتم 8) تعجب نکنيد احتمالا اشتباهي رخ داده بوده :grin: )تحويل با 6 با دير کرد هم ديدم........ولي اونجوري که من تجربه کردم شما حداقل 2 ماهي بايد منتظر باشي..البته ممکنه سر موعد بدن :-)
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )
Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط mostafaa »

ایران خودرو دیگه دوره های بازدید از ماشین نداره ( یعنی میخوان بگن خیلی کارمون درسته ... ) ... بجاش یه طرح مسخره تر از قبلی گذاشتن به اینصورت که شما در نمایندگی میری ماشن رو برانداز میکنی و بعدش کاغذی رو امضا میکنی و در اون تایید میکنی که ماشین سالم و با تمامی تجهیزات به شما تحویل داده شده . که البته وقتی من ماشینم رو تحویل گرفتم ابتدای این طرح بود و بنده هم خبر نداشتم و این عمله و اکره ء نمایندگی شیره ای سر ما مالیدند ! بدینصورت که قبل از بازدید ماشین برگه ء تایید تجهیزات رو به ما دادند امضا کنیم !
در هر صورت موقع تحویل حواست به این چیزا باشه .

اولا که اون برگه رو قبل از بازدید امضا نکن . بعدشم تموم سوراخ سنبه های ماشین رو بررسی کن . در کاپوت رو بزن بالا ببین توش مشکلی نداشته باشه . یکی از دوستان وقت تحویل ماشین نمایندگی داشته ماشینی که تصادف و رنگ شده بوده بهش تحویل میداده . خیلی حواست رو جمع کن .

درهای ماشین رو هم همگی رو بازرسی کن مشکل نداشته باشه . در عقب ماشین من از داخل باز نمیشد . بنابراین شما هم یکبار داخل ماشین بنشین و از داخل درها رو باز کن .

داخل صندوق عقب باید چراغ خطر و کیف ابزار قرار داشته باشه .داخل کیف ابزار باید آچار چرخ و انبردست و پیچ گوشتی چهارپخ و سه پخ و نوعی یه پیچ گوشتی مخصوص برخی پیچهای خاص قرار داشته باشه که فکر میکنم نوکش مربعیه . مثلا پیچهای داخل داشبورد با اینها باز میشه . دقت کن که کامل باشن

چرخهای ماشین رو هم بررسی کن مشکلی نداشته باشند و نو باشند . همچنین دقت کن جک همراهش باشه !صندلیها رو هم چک کن مشکلی نداشته باشند . صندلی عقب ماشین من تیکه ء راستش کمی جلوتر بود !

ماشین رو هم روشن کن و شیشه بالابر و چراغها و خلاصه تموم قطعات الکتریکی رو بررسی کن .

بنزین رو هم جدیدا من خبر ندارم . اما از ما رو که تحویل دادند هم ماشین من هم برادر گرامی ! باکشون تقریبا خالی بود . تنها چیزی که این وسط درست بود تحویل به موقع بود .

چیزهای دیگری مثل دسته کلید و قرآن و یک عدد دستمال کاغذی ! و کارت کلید و اینها رو هم که حتما حواستون هست .

همینا به ذهنم رسید !

باقی بقایت .
استحمار یک ملت , بهترین راه برای استعمار آنهاست ...
New Member

پست توسط khag »

دوست عزيز واقعا دمت گرم :smile: :smile:
دستتون درد نکنه از راهنمايتون :razz:
استفاده کرديم
اگه چيزي ديگه هم يادتون اومد لطفا راهنمايي بفرمائيد.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار

پست توسط Galadriel »

اگه پلاک داری که هیچی، اگه نداری باید چند روزم برای گرفتن پلاکش دوندگی کنی، چون روش پلاک نمی زارن و اگه پلاک نداشته باشی هم که نمی تونی تکونش بدی، این دیگه موضوع خیلی تابلوئی بود که از بس تابلو بود هیشکی بهش اشاره نکرد :::P
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط djmerikhi »

اون ليستي كه دوستان گفتند اسمش PDS هست يعني تاييد صحيح بودن تمامي قطعات و موارد قابل رويت و چك توسط مشتري ...
الان هم مطابق دستور وزارت نفت كارت موقت سوخت تحويل داده نميشود فقط بايستي باك خودرو حداقل 50 ليتر سوخت داشته باشد . :D
New Member

پست توسط khag »

دوستان عزيز بابت راهنمايتون متشکرم

همون نمايندگي شرکت ايران خودرو کار چک کردن قطعات توي مرحله اوليه انجام مي دند ؟
و براي اينکه بفهيم کي مي دند تحويل به صورت دقيق سايت يا مرکزي هست برا پاسخگويي ؟
Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط mostafaa »

khag نوشته شده:دوستان عزيز بابت راهنمايتون متشکرم

همون نمايندگي شرکت ايران خودرو کار چک کردن قطعات توي مرحله اوليه انجام مي دند ؟

نه ! اصولا شما رو میبرن انبار در کنار ماشین نازنینتون و میگن آقا ! یا خانوم ! همه چیز ماشین رو چک کنید ببینید مشکلی نداشته باشه . فقط اونجا با کسی تارف نداشته باشید . حسابی همه جای ماشین رو بررسی کنید .

باقی بقایتان .
استحمار یک ملت , بهترین راه برای استعمار آنهاست ...
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”