آشنایی با گارسینیا کامبوجیا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث پزشکي و بهداشت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: شنبه 4 اردیبهشت 1395, 9:11 pm

آشنایی با گارسینیا کامبوجیا

پست توسط mbselc »

تصویرتصویر

گارسینیا کامبوجیا یک میوه گرمسیری بومی هند و جنوب شرقی آسیا است. ظاهر این میوه شبیه به کدو تنبل چند پر و رنگ آن از سبز تا زرد متغیر است. طعم ترش و تردی دارد و مانند کیوی لب‌های شما را کمی می‌سوزاند. اندازه آن در حد یک گریپ فروت و به لحاظ ظاهری شبیه به فلفل دلمه‌ای سبز ولی روشن‌تر است.

گارسینیا کامبوجیا مکمل کاهش وزن است. گفته می‌شود گارسینیا کامبوجیا توانایی چربی‌سازی بدن شما را کاهش می‌دهد و باعث مهار اشتها می‌شود. کاهش وزن اضافی نیز می‌تواند به کنترل سطح قند خون و کلسترول کمک کند. برخی تحقیقات نشان داده است که گارسینیا کامبوجیا سطح کلسترول را بهبود می‌بخشد، باعث کاهش تری گلیسیرید (کلسترول بد) و افزایش HDL (کلسترول خوب) می‌شود.

گارسینیاکامبوجیا همچنین به عنوان یک مکمل غذایی برای دیابت، روماتیسم، مشکلات روده‌ای و سایر موارد استفاده شده است. این میوه به صورت چای، کپسول، عصاره، قرص و لوسیون ساخته و مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای استفاده از خواص دارویی گارسینیا کامبوجیا آن را خشک کنید و به‌صورت ادویه در غذا استفاده کنید. عصاره گارسینیا کامبوجیا جهت کاهش وزن و چربی سوزی موثر است.

این میوه‌ی استوایی سرشار از هیدروکسی سیتریک است و مانع تبدیل انرژی مازاد بدن به چربی می‌شود. علاوه بر تاثیری که در کاهش وزن دارد، می‌توان به موارد روبرو نیز اشاره کرد: کاهش سطح هورمون استرس ، کنترل اضطراب ، سلامتی و بهبود عملکرد اندام‌های بدن ، افزایش سوخت و ساز بدن ، افزایش انرژی ،‌کاهش اشتها ،‌ کاهش افسردگی ،‌ کاهش کلسترول و تنظیم قند خون .:: جهت تهیه و خرید گارسینیا کامبوجیا میتوانید به فروشگاه کندو به آدرس اینترنتی ( [External Link Removed for Guests] ) و یا لینک زیر مراجعه فرمایید:

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد پزشکي”