زنان باردار با کدام وسیله نقلیه راحت تر سفر خواهند کرد؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فرهنگي هنري به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
پست: 130
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹, ۶:۰۹ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

زنان باردار با کدام وسیله نقلیه راحت تر سفر خواهند کرد؟

پست توسط iranfox »

زنان باردار باید در مسافرت احساس امنیت و آرامش کنند. یکی از بهترین راهکارها برای جلوگیری از تمامی حوادث و نگرانی ها در زمان بارداری خرید بلیط قطار برای سفر است. ما در این مطلب وسایل مختلف نقلیه را برای انتخاب زنان باردار مورد بررسی قرار داده ایم، اگر در ذهن خود مسافرت در زمان بارداری را می پرورانید، با ما همراه باشید.


زنان باردار و سفر


زنان در هنگام بارداری با مشکلات بسیار زیادی دست و پنجه نرم می نمایند. یکی از این مشکلات انتخاب وسیله نقلیه برای سفر است. زنان باردار مانند سایر اقشار جامعه نیازمند مسافرت های تفریحی و ضروری هستند. در این مواقع چه باید کرد؟ زنان باردار با کدام وسیله نقلیه راحت تر خواهند بود؟ انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای مسافرت این قشر جامعه چه خصوصیاتی را با خود به همراه دارد؟


بسیاری از افراد تمامی این سوالات را در سفر با هواپیما جستجو می نمایند در حالی که سفر با این وسیله نقلیه می تواند خطرات بسیار زیادی داشته باشد. ریسک سفر با هواپیما برای زنان باردار بسیار زیاد است.

 تصویر


ماشین شخصی، قطار یا هواپیما؟


برخی از افراد ماشین شخصی را برای سفر زنان باردار مناسب می دانند، در حالی که سفر با خودرو شخصی ممکن است، خستگی، تورم پاها و ایجاد لخته در رگهای پا، خستگی، استرس و درگیری های ذهنی را به همراه داشته باشد.


بنابراین بهترین راهکار برای جلوگیری از تمامی حوادث و نگرانی ها خرید بلیط قطار برای سفر است. زنان باردار در سفر علاوه بر امنیت احساس آرامش بیشتری خواهند داشت. موارد بالا را در ادامه مطلب به طور کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


زنان باردار و ماشین شخصی


ما ماشین شخصی را برای دوران بارداری مناسب نمی دانیم. علاوه بر خصوصیاتی که در مطلب بالا ارائه شد، افراد باردار در سفرهای جاده ای دوران بارداری ترافیک جاده ای، آلودگی بیشتر هوا، عدم امنیت کافی، سوانح جاده ای، سرعت غیر مجاز، وجود دست انداز و کیفیت نامطلوب جاده و ترمزهای ناگهانی را تحمل نمایند.


در سفر با قطار دیگر از نکاتی که بیان شد، خبری نخواهد بود. رزرو بلیط قطار تامین کننده جان زنان باردار و نوزاد است.


زنان باردار و هواپیما


سفرهای هوایی همیشه با محدودیت هایی همراه بوده است. اگر خانم بارداری دچار بیماری های خاص نباشد، می تواند تا 36 هفته بعد از دوران بارداری از هواپیما استفاده نماید. بعد از 36 هفته فرد باردار باید با مجوز پزشک به سفر خود بپردازد.


"سفر با هواپیما علاوه بر هزینه های بسیار زیاد، لذت های کمتری را به همراه دارد. سفر با اتوبوس با توجه توقف ها و گذر از داخل هر شهر جوانب زیبای کمتری برای ارائه دارد. اما در سفر با قطار می توانید از مسیرهایی دیدن کنید که تا به امروز از آنها دیدن نکرده اید. سیستم حمل و نقل ریلی کشور به گونه ای است که قطارها از بکرترین و طبیعی ترین جای ممکن عبور می کنند. دیدنی هایی که در استفاده از خطوط ریلی نصیبتان می شود را در سایر خطوط حمل و نقل کمتر خواهید دید." ([External Link Removed for Guests])

 تصویر


تغییر فشار در هواپیما برای مادر و فرزند مشکل ساز خواهد شد، تاثیرات منفی خواهد داشت. علاوه بر تاثیرات منفی در جو هوا، امنیت یکی دیگر از مقوله های سفر با هواپیما است. در چاله های هوایی زنان باردار باید مراقب خود و جنین باشند.


زنان باردار و قطار


همانطور که در ابتدای مطلب بیان شد، قطار بهترین وسیله نقلیه برای زنان باردار است. آسایشی که قطار به زنان باردار اعطا می نماید، سایر وسایل نقلیه هدیه نمی کند. شرکت های حمل و نقل ریلی با توجه به امنیتی که برای افراد فراهم کرده اند، هیچ گونه محدودیتی قرار نداده اند.


با [External Link Removed for Guests] دیگر نگران ورم کردن پا، تکان های شدید و ترمزهای ناگهانی نباشید. در مواقع ضروری می توان بر روی تخت دراز کشید، در راهرو قدم زد و با سر زدن به رستوران غذا میل نمود.


مشورت با پزشک را فراموش نکنید


توصیه می شود، در مواقع لزوم قبل از سفر با پزشک مشورت نمایید. دکترها در این مواقع بهترین افراد برای مشورت هستند. با این کار از حوادث ناگوار آینده جلوگیری خواهد شد.


خرید بلیط وسایل نقلیه از سایت های معتبر


برای تهیه بلیط وسیله نقلیه مورد نظر اعم از بلیط قطار، بلیط هواپیما و بلیط اتوبوس میتوانید از طریق سایت های معتبر ارائه کننده بلیط وسایل نقلیه اقدام نمایید.


[External Link Removed for Guests]، علی بابا، مستر بلیط و قاصدک جز معتبرترین سایت های ارائه کننده بلیط قطار در کشور عزیز ایران می باشند. اگر علاوه بر امنیت و آسایش در پی سفری ارزان و مقرون به صرفه هستید، تیک بان این شرایط را برایتان فراهم ساخته است.


سایت تیک بان یکی از امن ترین و معتبرترین سایت های ارائه کننده بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس می باشد. اگر مایلید تا از طریق این سایت رزرو بلیط قطار خود را انجام دهید، کافی است کلمه تیک بان و عبارت Tikban را جستجو نمایید تا در کسری از دقیقه بلیت مورد نظر را خریداری کنید.
ارسال پست

بازگشت به “فرهنگي هنري”