شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط &mmt »

به نقل از باشگاه خبرنگاران، دو پلیسی که در صحنه انفجارهای بوستون حضور داشتند، به طرز مشکوکی در اثر سقوط از بالگرد کشته شدند. آنها از آموزش دیده ترین ماموران امداد و نجات امریکا بودند.

تصویر

روز جمعه 17 می 2013 (27 اردیبهشت 92) دو تن از مأموران اف‌بی‌آی در آموزش تمرینات نخبگان در تیم امداد و نجات گروگان‌ها و ضدترور، جان خود را از دست دادند. این خبر، تازه روز دوشنبه 20 می در روزنامه "واشنگتن‌پست" منتشر شد.

تصویر

اما این دو نفر، درست همان دو نفری بودند که در صحنه انفجارهای ماراتن بوستون (15 آوریل 2013) حضور داشتند و اکنون بعد از حدود یک ماه و نیم، به طرز مشکوکی از هلی‌کوپتر سقوط کرده و جان باخته‌اند. آن‌ها در عملیات دستگیری "تیمورلنگ تسارنایف"، برادر جوهر، مظنونین اصلی انفجارهای بوستون، شرکت داشتند؛ ‌البته از قول رسانه‌های آمریکایی!

* چرا تلاش بر این است که مرگ این دو مأمور، کاملاً اتفاقی جلوه کند؟

تصویر

طبق گزارش اف‌بی‌آی، این مأمورین، تصویر سمت چپ، "کریستوفر لورک" (Christopher Lorek) و تصویر سمت راست "استفن شاو" (Stephen Shaw) در 12 مایلی ساحل ویرجینیا، از ارتفاع زیادی به دریا افتاده، جان خود را از دست داده‌اند و گفته می‌شود آب و هوای نامساعد،‌ علت این حادثه بوده است.

"گلن مک‌براید" (Glenn McBride) سخنگوی پزشکی قانونی ایالت ویرجینیا گفت که تشخیص علت مرگ این دو نفر، ماه‌ها طول خواهد کشید؛ نخست باید نتیجه تحقیقات سم‌شناسی حاصل شود.‌

"دنی کالسون" (Danny Coulson)،‌ برپاکننده تیم امداد و نجات گروگان‌ها روز دوشنبه طی مصاحبه‌ای، تیم نخبگان را دارای تحصیلات حرفه‌ای دانست و گفت: «آنان می‌آموزند که در عرض چهار ساعت، در اقصی‌نقاط ایالات متحده، در سخت‌ترین شرایط عملیات را به انجام رسانند. قابلیت‌های ایشان برابر با نیروی ضدتروریستی دلتا است. این دو نفر، از بهترین مردان آموز‌ش‌دیده دنیا بودند.»

چطور ممکن است مأمورانی به این ارزشمندی، به طور همزمان از هلی‌کوپتر سقوط کنند؛ آن هم در فاصله‌ای آنچنان دور، 12 مایلی از ساحل که هیچ تصویری از آنان بدست نیاید؟!

از آن روزی که جوهر تسارنایف، این برادر کوچکتر غیرمسلح و غیرزخمی،‌ خود را به تیم اف‌بی‌آی تسلیم نمود، اما مدتی بعد در حالت نزدیک به مرگ و با عدم توانایی تکلم، محکوم به اعدام گردید، حدود یک ماه می‌گذرد. خبر تردیدبرانگیز دیگر اینکه یک هفته پیش، اعتراف کتبی جوهر بر دیواره قایقی که خود را در آن مخفی کرد، یافت شد که در آن، وی به دست داشتن در انفجارهای بوستون اذعان کرده بود.

روز چهارشنبه 22 می 2013، مأمورین اف‌بی‌آی، مردی به نام "ابراگیم توداشو" (Ibragim Todashev) را به جرم ارتباط با تیمورلنگ به قتل رساندند. طی بازجویی که از وی در منزلش به عمل آمد، وی اعتراف نمود که در سال 2011 با همکاری تیمورلنگ، در تبادل مواد مخدر شرکت کرده است. به گفته اف‌بی‌آی، درست زمانی که قرار بود "توداشو" برگه اعترافات خود را امضاء کند، به یکی از مأموران حمله کرد و آن مأمور برای دفاع از خودش مجبور شد به وی شلیک کند.

عجیب آنکه مأموران مسلح اف‌بی‌آی در مقابل یک فرد غیرمسلح، نتوانستند حتی با استفاده از حرکات رزمی، گاز فلفل، اسپری بیهوشی،... از خود دفاع کنند و مجبور شدند متهم را نه فقط زخمی، بلکه به قتل برسانند!

* این حادثه،‌ یادآور کدام واقعه مشابه در گذشته است؟

در تاریخ 1 می 2011 اوباما، ‌رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد یگان ویژه نیروی دریایی آمریکا (Navy SEALs) موفق شده "اسامه بن لادن"، رهبر القاعده و عامل اصلی حملات یازده سپتامبر را در پاکستان دستگیر و به قتل برساند. اما هیچ فیلم یا حتی عکسی از جسد بن لادن منتشر نشد و قتل بن لادن، تا همیشه به یک "راز حکومتی" تبدیل شد.

سه ماه از اعلام این خبر نگذشته بود که 30 نفر از افراد این یگان از ارتش آمریکا، در حادثه سقوط یک هلی‌کوپتر در افغانستان کشته شدند. خانواده و وابستگان کشته‌شدگان، تحقیق درباره حادثه را خواستار شده اما پاسخی دریافت نکردند.
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1212
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۸, ۱۰:۵۳ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط anybody »

طبیعیه...در امریکا کسی پیگیر این مسائل نخواهد شد چون ملتشون به اندازه کافی با فیلم و سریال های هالیوودی شستشوی مغزی شدن که با این حوادث هم برخوردی در حد تماشای یک سریال مثل هملند کنن.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Fast Poster
Fast Poster
پست: 267
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۹:۰۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 142 بار
سپاس‌های دریافتی: 928 بار

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط SADGYAN »

جالبه مثل دهها شاهد انفجارهای 11 سپتامبر که شهادت داده بودن که قبل از فروریزی برجهادر 11 سپتامبر صدای انفجار از داخل ساختمان شنیده بودن و سپس تقریبا همشون سربه نیست شدن اینها را هم نفله کردن عجب فریب کار و نیرنگ بازی این امریکا ادعاش توی همه مسائل گوش فلک را کر کرده اونوقت خودش بدترین اقدامات را علیه بشریت وانسانها انجام میدن از قتل و ترور تجاوز بمباران سایر ملل بگیرد وبشمارید برید جلو بقول معروف هم چوب میزنند و هم گریه میکنند
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۸, ۸:۰۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 861 بار

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط pckho0r »

anybody نوشته شده:طبیعیه...در امریکا کسی پیگیر این مسائل نخواهد شد چون ملتشون به اندازه کافی با فیلم و سریال های هالیوودی شستشوی مغزی شدن که با این حوادث هم برخوردی در حد تماشای یک سریال مثل هملند کنن.از مردم امریکا انتظاری نیست انقدر گرم دنیا و سرگرمی شدند که حتی در صورت پی بردن به اصل ماجرا به خاطر راحت طلبی بخاری ازشون بلند نخواهد شد. اگه همین فردا دولتشون بزنه سوریه رو با خاک یکسان کنه کسی صداش درنمیاد ولی اگه قیمت بنزین 30 سنت بالا بره یا بلیت دیزنی لند 20 درصد گرون بشه وال استریت رو اشغال می کنند!!!

تعجب من از شستشوی مغزی کارمندان سازمان های اطلاعاتی امریکاست که با وجود اطلاع از این شیوه بی رحمانه حذف افرادش باز حاضر به همکاری با این سازمان ها هستند و به این فکر نمی کنند که شاید یه روز هم نوبت خودشون شد!
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 40
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۶, ۱:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 80 بار
تماس:

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط mahdavi.3d »

pckho0r عزیز، هر گردی گردو نیست برادر من...
الان سند و مدرک ما برای اینکه کشته شدن این دو نفر را مشکوک بدانیم چیست؟ چو باشگاه خبرنگاران نوشته مشکوکه پس مشکوکه!!؟ لابد این دو نفر تا سال ها حق نداشتند به هر دلیلی کشته بشوند یا بمیرند چو میتوانست مشکوک باشه :grin: !!!

حتی استناد به 11 سپتامبر هم به نظر بنده کار درستی نیست. حتی در قضایای 11 سپتامبر هم طبق شنیده های بنده، قضیه آن طوری نیست که خیلی از طرفداران نظریه نقش دولت آمریکا در آن وقایع، تصور می کنند.
گفته می شود که برخی نهادهای اطلاعاتی آمریکا، شواهد در اختیار داشتند یا حدس هایی می زدند که ممکنه چنین وقایعی به وقوع بپیونده و در راه جلوگیری از وقوع این وقایع، اهمال کاری و سستی کرده اند... بر این مبنا می توان متصور بود که شاید در لایه هایی از این نهادهای اطلاعاتی، افرادی هم بوده اند که بدشان نمی آمده که این وقایع توسط عده ای مسلمان نمای تندرو (القائده) حادث بشود تا بتوانند از آن به عنوان بهانه ای برای مقابله با اسلام استفاده کنند...

اما همه می دانیم خیلی از کسانی که طرفدار نظریه نقش دولت آمریکا هستند، اینطور تصور می کنند که لابد در یک سناریوی هالیوودی، سازمان سیا آمده عده ای را اجیر کرده و هواپیما هم در اختیارشان گذاشته، برج ها را هم بمب گذاری کرده، و بعد عملیات را طبق برنامه شروع کرده اند و در اتاق هایی پر از مانیتور عملیات را هدایت کرده اند تا 11 سپتامبر اتفاق بیافتد!
البته این هم نظریه ای است!! اما اگر قرار بر صحت چنین عملیاتی بود، پس از گذشت این همه سال بالاخره باید صدایی، مدرکی، شاهدی از جایی در می آمد (گندش در می آمد) در حالی که می بینیم چنین نیست...
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 305
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2412 بار
سپاس‌های دریافتی: 1563 بار

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط onbekende »

 . ,

سلام
شاهد خیلی وقت است در آمده !
یکی از افرادی که شخصا در زیرزمین یکی از برجهای دوقلو کار میکرده به یکباره صدای انفجاری از زیرزمین 2 میشنوه و چند ثانیه بعد از اون صدای یه انفجار مهیبتر رو میشنوه و سریع میدوه و از ساختمون خارج میشه و میبینه که از قسمت بالای ساختمون دود شدید بلند شده و...افراد بسیاری مثل ایشان وجود دارن که در اون لحظه اونجا بودن و قبل از برخورد هواپیما صدای انفجار شنیدن.
مگر هواپیما به قسمت بالای ساختمان نخورد؟پس چرا ساختمون کلا فروریخت؟! فیلمش موجوده،چند دقیقه بعد از اینکه هواپیماها برخورد میکنن هردو برج به یکباره فرو میریزن !
در ضمن،زمانی که هواپیما دزدیده شد،چرا به جنگنده های ارتش دستور داده شد تا به یک جای دیگه برن در حالی که هواپیمای دزدیده شده به یک مسیر دیگه رفته؟

مستندی در این باره هست که چندین مدرک رو میکنه که این واقعه توسط خود دولت صورت گرفته.اگر اسم مستند یادم بیاد حتما اسمش رو میگم یا لینک دانلودش رو میذارم.
[HR]
اسم مستند یادم اومد !مستند ما آنجا بودیم.مستند 11 سپتامبر هم مستند خوبیه.
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۸, ۸:۰۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 861 بار

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط pckho0r »

مهدوی عزیز گاهی اوقات نبودن هیچ مدرکی از دلایل وقوع یک حادثه که اون رو طبیعی جلوه بده خودش بزرگترین مدرک دال بر ساختگی بودنشه!
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط &mmt »

شما اگر نگاهی به تاریخ بیاندازید خواهید دید کسانی که اداری کننده ی اصلی آمریکا هستند مردم عادی که هیچی اگر منافعشان اقتضا کند سر خود رییس جمهور را هم زیر آب میکنند . در قضیه معروف قتل کندی برید مطالعه کنید ببینید چگونه تعداد زیادی از شهود قبل یا حین تشکیل دادگاه به مرگ طبیعی کشته شدند ! آزوالد ( مامور سیا که از نقش او در نفوذ در شوروی و ماجرای تاریخی انهدام یو2 میشود چند کتاب نوشت ) را در راهروی دادگاه مقابل نگهبانان کشتند مبادا در دفاع از خود حرفی بزند و دادگاهی در حالی که او مرده بود بدون هیچ شاهد بدرد بخور برگزار کردند و با نظریه ی خارق العاده ی گلوله ی جادویی که از سلاح المانی kar-k-98 ادعای شلیکش شده بود و با آن کمانه کردن های پی در پی و تمام نشدنی اش ! همه چیز را گردن یک جنازه انداختند و سر و ته قضیه را هم آوردند . و البته به این هم اکتفا نکردند و در دور بعدی انتخابات برادر کندی را هم مقابل چشم مردم و عکاسان و فیلم برداران کشتند تا احمقی مثل نیکسون سر کار بیاید . و ...
از این دست ماجرا انقدر زیاد است که هزار کتاب قطور میتوان در شرحشان نوشت.
این زمین چه جنایات و خون خواری ها که به خود ندیده است ...
آخرین ويرايش توسط 1 on &mmt, ويرايش شده در 0.
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 40
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۶, ۱:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 80 بار
تماس:

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط mahdavi.3d »

بنده هم خیلی از این مستندات (که کم هم از صدا و سیما خودمان پخش نشده!) و عکس ها و اظهار نظرها را شنیده و دیده ام! اما هیچکدام از اینها برای نظریه نقش داشتن یا نداشتن و یا اطلاع داشتن یا نداشتن دولت آمریکا در این حوادث و آن هم با آن کیفیت!، دلالت و کفایت نمی کند...
وقتی می گویم "بالاخره باید صدایی، مدرکی، شاهدی از جایی در می آمد" منظورم کسانی هستند که راسا در عملیات حضور داشته و نقش داشته اند! نه شاهدان روز حادثه که به خاطر بهت ناشی از عظمت حادثه حتی ممکنه آن روز اسم خودشان را هم فراموش کرده بوده باشند! چه برسه به اینکه بخواهند سلسله حوادث را به درستی درک کرده باشند...
شما خود کلاهت را قاضی بکن! انجام چنین حجم بمب گذاری، طوری که آدم های نامربوط متوجه نشوند، چقدر نیرو و هماهنگی می خواهد؟ فریب دادن و انجام عملیات مخفی جابجایی افراد، طوری که کارکنان محلی فردگاه متوجه نشوند، چه میزان هماهنگی و نیرو می خواهد... انجام چنین عملیات بزرگی، طوری که آدم های نامربوط دخیل نشوند به چه حجم عظیم هماهنگی و ظرافت نیاز دارد... هر جور که فکرش را بکنی آن نظریه با آن کیفیت، جواب درستی به ما نمی دهد...
و حتی اگر فرض را بر امکان پذیر بودن آن حجم عملیات بگذاریم، بالاخره این همه آدم که نقش داشته اند در طول زمان صدایشان در می آمد...

[HR]
جناب &mmt، ترور یک فرد حتی اگر رئیس جمهور آمریکا باشد، را حتی می توان با مرتبط دانستن با انگیزه های شخصی یا حزبی توجیه کرد... اما کدام دولت یا حزب یا سازمان اطلاعاتی حاضر به انجام عملیاتی (منظور اینکه مستقیما در عملیات حضور داشته باشند) آن هم با این عظمت است که اگر روزی لو برود، کل اساس حکومت و نظام آمریکا را از هم می پاچد؟
اینکه به نظریه نقش دولت آمریکا اعتقاد داشته باشیم، از بنیان ایرادی ندارد، ولی باید به گونه ای از آن باور داشته باشیم که با عقل سلیم و شواهد موجود، سازگار باشد!
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط &mmt »

mahdavi.3d نوشته شده:بنده هم خیلی از این مستندات (که کم هم از صدا و سیما خودمان پخش نشده!) و عکس ها و اظهار نظرها را شنیده و دیده ام! اما هیچکدام از اینها برای نظریه نقش داشتن یا نداشتن و یا اطلاع داشتن یا نداشتن دولت آمریکا در این حوادث و آن هم با آن کیفیت!، دلالت و کفایت نمی کند...
وقتی می گویم "بالاخره باید صدایی، مدرکی، شاهدی از جایی در می آمد" منظورم کسانی هستند که راسا در عملیات حضور داشته و نقش داشته اند! نه شاهدان روز حادثه که به خاطر بهت ناشی از عظمت حادثه حتی ممکنه آن روز اسم خودشان را هم فراموش کرده بوده باشند! چه برسه به اینکه بخواهند سلسله حوادث را به درستی درک کرده باشند...
شما خود کلاهت را قاضی بکن! انجام چنین حجم بمب گذاری، طوری که آدم های نامربوط متوجه نشوند، چقدر نیرو و هماهنگی می خواهد؟ فریب دادن و انجام عملیات مخفی جابجایی افراد، طوری که کارکنان محلی فردگاه متوجه نشوند، چه میزان هماهنگی و نیرو می خواهد... انجام چنین عملیات بزرگی، طوری که آدم های نامربوط دخیل نشوند به چه حجم عظیم هماهنگی و ظرافت نیاز دارد... هر جور که فکرش را بکنی آن نظریه با آن کیفیت، جواب درستی به ما نمی دهد...
و حتی اگر فرض را بر امکان پذیر بودن آن حجم عملیات بگذاریم، بالاخره این همه آدم که نقش داشته اند در طول زمان صدایشان در می آمد...


اتفاقا به دلیل همین گستردگی چند جا کار از سیکل خارج شد و گاف ها ی بزرگی دادند نمونش : - مجری بی بی سی در یک اشتباه بزرگ در زمان بندی فروریختن ساختمان 47 را اعلام میکند خبر نگار میدانی بی بی سی در حالی که ساختمان 47 در بکراندش دیده میشود خیر را تایید میکند و علت را به لرزه ی شدید ناشی از ریزش برج ها نسبت میدهد . ساختمان 47 با 40 طبقه حدود 15 دقیقه بعد در حالی که اسیب جدی ندیده بود ناگهان به طور کامل فرو ریخت.
- ادعای مسخره و احمقانه ی برخورد هواپیمای سوم با پنتاگون ( ظاهرا قرار بوده اتفاق بیفته ولی در نهایت مجبور میشن به شکل ضرب العجلی به شکلی کاملا کودکانه صحنه سازی کنند ) از انجایی که گمان نمیکنم کسی انقدر ساده لوح باشد که با مطالعه اسناد و تصاویر مربوط که بارها توسط منابع مستقل و از دیدگاه ها و زوایای گوناگون منتشر شده ادعای مربوطه را باور کند از توضیح بیشتر خود داری میکنم.
و ...
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 40
تاریخ عضویت: شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۶, ۱:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 80 بار
تماس:

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط mahdavi.3d »

جناب &mmt، اولا سوالات بنده را بی پاسخ گذاشتید.

ثانیا، همین موضوعی که شما راجع به مجری بی بی سی مطرح می کنید، خود به گونه ای تاییدی بر صحبت های بنده است.
بنده چگونه باید بپذیرم که نهادهای اطلاعاتی آمریکا اینقدر بی احتیاط شده اند که برای انجام سوری بزرگترین واقعه تروریستی تاریخ آمریکا که در صورت لو رفتن، حیات نظام آمریکا را تهدید خواهد کرد، به مجری بی بی سی اعتماد می کنند و اطلاعات در اختیارش می گذارند!!!
Captain II
Captain II
پست: 594
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۳:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

Re: شاهدان انفجاربوستون کشته‌شدند

پست توسط &mmt »

mahdavi.3d نوشته شده:بنده هم خیلی از این مستندات (که کم هم از صدا و سیما خودمان پخش نشده!) و عکس ها و اظهار نظرها را شنیده و دیده ام! اما هیچکدام از اینها برای نظریه نقش داشتن یا نداشتن و یا اطلاع داشتن یا نداشتن دولت آمریکا در این حوادث و آن هم با آن کیفیت!، دلالت و کفایت نمی کند...
وقتی می گویم "بالاخره باید صدایی، مدرکی، شاهدی از جایی در می آمد" منظورم کسانی هستند که راسا در عملیات حضور داشته و نقش داشته اند! نه شاهدان روز حادثه که به خاطر بهت ناشی از عظمت حادثه حتی ممکنه آن روز اسم خودشان را هم فراموش کرده بوده باشند! چه برسه به اینکه بخواهند سلسله حوادث را به درستی درک کرده باشند...
شما خود کلاهت را قاضی بکن! انجام چنین حجم بمب گذاری، طوری که آدم های نامربوط متوجه نشوند، چقدر نیرو و هماهنگی می خواهد؟ فریب دادن و انجام عملیات مخفی جابجایی افراد، طوری که کارکنان محلی فردگاه متوجه نشوند، چه میزان هماهنگی و نیرو می خواهد... انجام چنین عملیات بزرگی، طوری که آدم های نامربوط دخیل نشوند به چه حجم عظیم هماهنگی و ظرافت نیاز دارد... هر جور که فکرش را بکنی آن نظریه با آن کیفیت، جواب درستی به ما نمی دهد...
و حتی اگر فرض را بر امکان پذیر بودن آن حجم عملیات بگذاریم، بالاخره این همه آدم که نقش داشته اند در طول زمان صدایشان در می آمد...

[HR]
جناب &mmt، ترور یک فرد حتی اگر رئیس جمهور آمریکا باشد، را حتی می توان با مرتبط دانستن با انگیزه های شخصی یا حزبی توجیه کرد... اما کدام دولت یا حزب یا سازمان اطلاعاتی حاضر به انجام عملیاتی (منظور اینکه مستقیما در عملیات حضور داشته باشند) آن هم با این عظمت است که اگر روزی لو برود، کل اساس حکومت و نظام آمریکا را از هم می پاچد؟
اینکه به نظریه نقش دولت آمریکا اعتقاد داشته باشیم، از بنیان ایرادی ندارد، ولی باید به گونه ای از آن باور داشته باشیم که با عقل سلیم و شواهد موجود، سازگار باشد!


یک از ان هزار نکته همین بس که رییس CIA که به خاطر افتضاح در خلیج خوکها بر کنار شده بود و بر خلاف سیایت کندی با لابی های خواهان وارد شدن گسترده ی امریکا در جنگ ویتنام رابطه ی نزدیکی داشت رییس کمیته ی پی گیری قتل وی میشود .
شما لطفا بروید مطالعه کنید ببینید چند کارخانه ی اصلحه سازی در جریان جنگ ویتنام از ورشکستکی نجات یافتند ترانزیت مواد مخدر که جای خود دارد .

شما لطفا قدری بیشتر مطالعه بفرمایید برای جواب دادن وقت هست بنده هم در خدمتتان هستم
آخرین ويرايش توسط 1 on &mmt, ويرايش شده در 0.
قفل شده

بازگشت به “اخبار و حوادث”