وزارت خارجه: دستگیری ۷ تبعه اسلواکی به دلیل داشتن تجهیزات نا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

وزارت خارجه: دستگیری ۷ تبعه اسلواکی به دلیل داشتن تجهیزات نا

پست توسط hani1459 »

  [External Link Removed for Guests]   [BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]وی افزود: تحقیقات در مورد این عده ادامه دارد و البته ما مراتب را به اطلاع دولت اسواکی رسانده ایم و بر طبق قوانین بین المللی و کنوانسیون وین عمل کرده ایم.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن تأیید خبر دستگیری ۷ نفر از اتباع اسلواکی در ایران، گفت: این افراد به عنوان توریست به جمهوری اسلامی ایران آمده بودند و عمل و رفتار غیرمتعارف و داشتند به دلیل نقض قوانین کشورمان توسط مقامات انتظامی دستگیر شده اند.

عباس عراقچی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفتگو با مهر درباره دستگیری اتباع اسلواکی در ایران، گفت: ۷ تبعه اسلواکی که به عنوان توریست به جمهوری اسلامی ایران آمده بودند و عمل و رفتار غیرمتعارف و همچنین تجهیزات غیر متعارفی نیز همراه داشتند به دلیل نقض قوانین کشورمان توسط مقامات انتظامی دستگیر شده اند.

وی افزود: تحقیقات در مورد این عده ادامه دارد و البته ما مراتب را به اطلاع دولت اسواکی رسانده ایم و بر طبق قوانین بین المللی و کنوانسیون وین عمل کرده ایم.

عراقچی همچنین درباره بیانیه وزارت کشور کویت درباره دستگیری تعدادی ایرانی در این کشور نیز گفت: گفته شده این عده به اتهام قاچاق گازوئیل دستگیر شده اند و هنوز اطلاعات دقیق در این باره در دست نداریم.

وی افزود: سفارت ایران در کویت در حال پیگیری مسئله است.

عصر ایران
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”