تصاویر:گروگانگیری در شرکت اتوبوسرانی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 985
تاریخ عضویت: شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۶:۰۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4905 بار
سپاس‌های دریافتی: 6798 بار

تصاویر:گروگانگیری در شرکت اتوبوسرانی

پست توسط mohammad area51 »

به گزارش خبرنگار مهر، مرد گروگانگیر پیمان سنندجی مدیرعامل و مدیر انضباطی شرکت واحد اتوبوسرانی را گروگان گرفته و در حال حاضر با حضور رئیس پلیس تهران، نیروهای پلیس و نیروهای آتش نشانی تلاش برای منصرف کردن مرد گروگانگیر مسلح ادامه دارد.

این در حالی است که گفته می شود این فرد به دلیل مشکلات انضباطی از شرکت واحد اخراج شده و امروز نیز به همراه همسر و فرزندش برای گفتگو با مدیرعامل شرکت واحد در دفتر او حاضر شده بود که دست به گروگانگیری زد.

در همین حال یکی از کارمندان اتوبوسرانی جزئیات جدیدی را از گروگانگیری مدیرعامل شرکت واحد را عنوان کرد.

سعیدی نماینده کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: عامل گروگانگیری بهرام . س 40 ساله که به عنوان ردیف کار 12سال سابقه کار در شرکت واحد دارد حدود 8 ماه قبل به علت خوابیدن در محل کار توسط مسئولان شرکت واحد به علت بی انضباطی در محل کار اخراج و این حکم توسط شورای اسلامی کار که نماینده ما نیست، تایید و از محل کار اخراج شد. وی در این مدت بیکار بود و فشار اقتصادی بر او وارد شده بود. متاسفانه در یک سال گذشته شرکت واحد اتوبوسرانی با بکارگیری یک وکیل با نفوذ در اداره کار تا کنون چندین پرونده را به نفع خود به پایان برده است. من تا کنون وکیل 200 نفر از کارمندان شرکت واحد بودم که برخی از آنها مرتکب این تخلف انضباطی شده و به کار باز گشتند اما مرد گروگانگیر حتی به دیوان عدالت اداری شکایت کرد اما نتیجه ای نداشت.
********************************

کارمند اخراجی شرکت واحد اتوبوسرانی با ورود به ساختمان مرکزی اقدام به گروگانگیری مدیرعامل و مدیر انضباطی شرکت واحد اتوبوسرانی کرد. تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۶/۱۳ - ۱۸:۵۸

عامل گروگانگیری در شرکت اتوبوسرانی دستگیر شد

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام.س 40 ساله که قبل از ظهر امروز پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و همچنین یکی دیگر از کارمندان این شرکت را به گروگان گرفته بود دقایقی قبل با دخالت نیروهای پلیس و در عملیاتی که به سرپرستی سردار ساجدی نیا رئیس پلیس پایتخت اجرا شد، دستگیر شد.

مرد گروگانگیر پس از دستگیری، برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد.
Novice Poster
Novice Poster
پست: 95
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱:۰۵ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 509 بار
سپاس‌های دریافتی: 260 بار

Re: تصاویر:گروگانگیری در شرکت اتوبوسرانی

پست توسط RaAmIiN »

این چی میگه پس ؟

سنندجی در جمع خبرنگاران:
موضوع گروگانگیری نبوده است
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی موضوع گروگانگیری را رد کرده و گفت در حال صحبت با فردی است که به دفتر وی رفته است.
خبرگزاری فارس: موضوع گروگانگیری نبوده است
● گزارش تصويري مرتبط
-------------------------------
پیمان سنندجی مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی لحظاتی قبل به میان خبرنگاران آمده و حادثه امروز را تشریح کرد.

وی افزود: فردی که به عنوان گروگانگیر در رسانه‌ها مطرح شده در واقع گروگانگیر نبوده و صرفا برای حل اختلافش با یکی از کارمندان به داخل اطاق من آمده است.

این فرد افزود: 2 کارمند از سالها قبل با یکدیگر اختلاف داشته‌اند که همین امر باعث شده تا امروز در دفتر کار من بخواهند این اختلاف را با صحبت حل کنند.

سنندجی تصریح کرد: از انجایی که صحبت‌های این افراد به طول انجامید این موضوع به اشتباه مطرح شده که گروگانگیری رخ داده است.

این ادعای سنندجی در حالی مطرح می‌شود که از پیش از ظهر امروز، تعداد زیادی از ماموران ناجا، عوامل اورژانس و ماموران آتش‌نشانی مقابل سازمان اتوبوسرانی حضور داشته‌اند و هم‌چنین معاون امنیت دادستان تهران در محل حضور دارد.

انتهای پیام/
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”