'ظریف' هم به سریال ضد ایرانی Homeland اضافه شد !

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 280
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۶:۱۷ ب.ظ
محل اقامت: I.R.I
سپاس‌های ارسالی: 2098 بار
سپاس‌های دریافتی: 1458 بار

'ظریف' هم به سریال ضد ایرانی Homeland اضافه شد !

پست توسط zzvf »

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تلکس نیوز،بیلبوردهای "صداقت آمریکایی" در حالی برای دلخور نشدن طرف آمریکایی از خیابان‌های تهران جمع شد که موج اهانت به مسؤولان و نمادهای ایرانی در سریال آمریکایی محبوب "باراک اوباما" تداوم دارد.
در تازه ترین این اقدامات، سریال آمریکایی هوم‌لند (Homeland) در قسمت پنجم از فصل سوم خود ، یک ایرانی با نام مستعار زرین (Zarin) را وارد ماجرای این سریال کرد. نکته جالب این که این نام بسیار شبیه نام وزیر خارجه ایران دکتر ظریف است و تنها یک حرف با نام فامیلی ایشان تفاوت دارد.
در داستان سریال هوملند، زرین نام مستعار فردی به نام "مجید جوادی" است.او قبلاً از نام ناصر حجازی هم به عنوان نام مستعار استفاده کرده بود. "مجید جوادی" یکی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاون پیشین وزارت اطلاعات معرفی می‌شود که در انفجار مقر سازمان سیا در آمریکا نقش اصلی را بر عهده دارد. نکته جالب اینکه تیپ ظاهری فردی که زرین نامیده می‌شود بی‌شباهت به وزیر خارجه کنونی ایران (با عینک و ریش پروفسوری) نیست که البته مشابهت نام خانوادگی "جوادی" با "جواد" (نام کوچک وزیر امور خارجه کشورمان) و شباهت لقب Zarin با Zarif نیز در القای این مشابهت بی‌تأثیر نیست.
 
 تصویر

زرین در حال ورود به آمریکا


تصویر
مجید جوادی با نام مستعار زرین

تصویر

تصویر 

انفجار مرکز یهودیان در آرژانتین،ماجرای میکونوس در آلمان و انفجار برج‌های الخبر در عربستان سعودی، همه به آقای زرین نسبت داده می‌شوند.در ادامه متوجه می‌شویم که زرین پیش‌تر مأمور ساواک نیز بوده و با آمریکایی‌ها تعامل داشته است.

 [External Link Removed for Guests] 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”