اسرائیل:ما باید سگ وحشی باشیم!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 280
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۶:۱۷ ب.ظ
محل اقامت: I.R.I
سپاس‌های ارسالی: 2098 بار
سپاس‌های دریافتی: 1458 بار

اسرائیل:ما باید سگ وحشی باشیم!

پست توسط zzvf »

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، همزمان با مذاکرات هسته ای ایران و پنج کشور عضو دائم شورای امنیت بعلاوه آلمان در ژنو سوئیس خبرنگاران رسانه های جهان با ارائه گزارش ها و تحلیل هایی به متن و حواشی این نشست می پردازد.


کارشناس شبکه انگلیسی BBC نیز با اشاره به بیانات روز سه شنبه رهبر انقلاب،نوشت: صحبت رهبر ایران درباره «سگ هار» شبیه حرف وزیر دفاع سابق اسرائیل است که گفته بود:«اسرائیل باید مثل یک سگ وحشی باشد.»

حضرت آیت الله خامنه ای در بیانات روز سه شنبه در مصلی تهران و در جمع 50 هزار نفری بسیجیان،با اشاره به تهدیدات مکرر رژیم صهیونیستی علیه ملت ایران فرمودند:"این که نظام اسلامی به دنبال جنگ با دیگران و تهدیدی برای جهان است،جمله ای است که تنها از دهان سگ هار و نجس منطقه یعنی رژیم صهیونیستی شنیده می‌شود."
اشاره کارشناس BBC به این عبارت که «اسرائیل باید مثل یک سگ وحشی باشد» ناظر به سخنان موشه دایان وزیر دفاع سابق اسرائیل است که گفته بود که:«اسرائیل باید همچون سگ وحشی،خطرناک باشد.»

  تصویر 


در سپتامبر سال 2003 ون کرولد،استاد دانشگاه عبری در بیت ­المقدس در مصاحبه خود با هفته ­نامه هلندی السویر،با بیان این که اسرائیل،صدها کلاهک اتمی و موشک در اختیار دارد، گفته بود:"اسرائیل این توانایی را دارد که از این سلاح­ها برای نابودی هر شهری استفاده کند، حتی برای نابودی رم، پایتخت ایتالیا. بسیاری از پایتخت­های کشورهای اروپایی در تیررس ما قرار دارند، در واقع این سلاح­ها برای ما ابزار مناسبی است تا با استفاده از آن­ها، تمام جهان را نابود کنیم و من به شما اطمینان می­دهم که اسرائیل در صورت احساس خطر درمورد نابودی خود، چنین کاری را قطعا خواهد کرد.
ون کرولد با اشاره به این سخن که اسرائیل به دلیل نسل­ کشی در فلسطین، به عنوان یک رژیم هرزه و رذل در جهان شناخته می­شود، ادامه داده بود: زمانی موشه دایان وزیر دفاع سابق اسرائیل گفته بود که اسرائیل باید همچون سگ وحشی، خطرناک باشد. اکنون نیز جنگ در لبنان و غزه نشانه ­هایی از این خطرناک بودن اسرائیل است، این در حالی است که غربی­ها به خاطر این که از خطرات رژیم اسرائیل مصون بمانند، از این رژیم حمایت می ­کنند.

  تصویر 


این استاد اسرائیلی با اشاره به پیروزی نتانیاهو در انتخابات نخست ­وزیری (در همان ایام)، گفته بود: آیا اکنون که نتانیاهو در انتخابات پیروز شده است، می­توان گفت که زمان مناسب برای انجام این کار(اخراج کامل فلسطینیان) فرا رسیده است، و آیا می­توان گفت که نتانیاهو آن فرد مناسب است؟ وی همان کسی است که در سال 2006 در حال فراهم کردن مقدمات حمله اسرائیل به ایران بود،وی در باره این اقدام خود گفته بود:"باید تصور کنیم که اکنون سال 1938 است (سال آغاز جنگ جهانی دوم) و ایران نیز در صدد تولید بمب اتمی است.وی در مصاحبه دیگری با رادیو ارتش اسرائیل نابودی ایران را نخستین هدف اسرائیل عنوان کرده بود،اما گفته بود شرط تحقّق این هدف این است که حامیان اسرائیل به حمایت خود از این رژیم ادامه دهند.وی همچنین گفته بود که حمله به ایران ضروری است!"

 [External Link Removed for Guests]
 
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 20
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 723 بار
سپاس‌های دریافتی: 68 بار

Re: اسرائیل:ما باید سگ وحشی باشیم!

پست توسط freez578 »

بالاخره یکی باید این سگ وحشی و هار رو سقط کنه.و این مسئولیت سنگین هم بر دوش ایران سنگینی میکنه.ولی جالبه که با اینکه غربی ها از اسرائیل حساب می برند اما دلشون می خواهد یکی این توله ی هار را سقط کند. انشائ الله آن روز چندان دور نخواهد بود.همه ما در این مذاکرات اخیر هسته ای ایران دیدیم که مشکل فقط اسرائل است نه چیز دیگر. :-o
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”