روئیت شئ‌ نورانی برفراز پتروشیمی عسلویه!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5977 بار
تماس:

Re: روئیت شئ‌ نورانی برفراز پتروشیمی عسلویه!

پست توسط nima-rad »

سلام

چند نمونه از اين كليپ ها تصویر

[External Link Removed for Guests]
Captain II
Captain II
سپاس‌های ارسالی: 3170 بار
سپاس‌های دریافتی: 4864 بار

پست توسط &mmt »

با سلام
و با تشکر از جناب nima-rad
این لینک همون ویدیو ست که در پست قبلی اشاره کرده بودم که حوالی بوشهر ( اگر درست یادم مونده باشه ) رخ می ده . به نظرم اون دسته از دوستانی که بار اولشون هست که این تصاویر را می بینند
حسابی تشتکشان می پرد :D
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

البته مثل این رو که دوست عزیز  & , گذاشتند در بوشهر حدود 16 سال پیش دیدم ولی بعدها گفتند که ماهواره بوده که به جو زمین نزدیک شده ولی به نظر در جو میومد کاملا مثل اینکه یک ماه رو در آسمان داشته باشی که از آن نور به بیرون می زند مانند یک پرژکتور . هنوز شکل کلی آن در ذهنم است . بسیار زیبا بود ولی وحشت آور چون اولین بار بود که همچنین چیزی می دیدیم .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام و درود

از مزایای جاسوسی با اشیاء غیر عادی که ظاهر نامتعارفی هم دارند همین بس که از تبعات جنبه غیر قانونی عمل جاسوسی کم می کند و مردم به دنبال یک سری دلایل واهی و خیالی می روند و ذهنشان از اصل قضیه منحرف می شود و حساسیتشان نسبت به اقدام مخرب کشور جاسوس کم می شود.
وقتی دارم با چشم های خودم می بینم که این همه حقه بازی و آدم حقه باز روی کره زمین وجود دارد، برای پیدا کردن ماهیت این اشیاء پرنده در درجه اول به دنبال یک دلیل زمینی می گردم نه این که فوراً هر رخدادی را با آرزوهایم تطبیق بدهم!

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 977 بار
سپاس‌های دریافتی: 988 بار

پست توسط HS368 »

&mmt نوشته شده:با سلام
و با تشکر از جناب nima-rad
این لینک همون ویدیو ست که در پست قبلی اشاره کرده بودم که حوالی بوشهر ( اگر درست یادم مونده باشه ) رخ می ده . به نظرم اون دسته از دوستانی که بار اولشون هست که این تصاویر را می بینند
حسابی تشتکشان می پرد :D

سلام
این کلیپی که شما گذاشتید در یوتیوب به نام ALIENS IN MEXICO موجود هست البته با کیفیت بالاتر! که بر میگرده به سال 2007

باید اینو اضافه کنم من چند سال پیش در یک سایت خارجی خوندم که شخص سازنده این کلیپ بر فیک بودن اون صحه گذاشته و تخصص اون شخص هم ساخت جلوه های ویژه بوده.

البته ساختن این کلیپ با استفاده از دو برنامه افتر افکت و تری دی مکس کار زیاد مشکلی نیست، تری مکس برای مدل سازی و افتر افکت برای موقیعت یابی دوربین (camera tracker) و همچنین افکت ای برای مطابقت مدل اضافه شده با محیط اطرافش! چون خودم با هر دو برنامه کار کردم و به صورت آماتور با نحوه ساخت جلوه های ویژه و کلیپ های تبلیغاتی آشنایی دارم، هچنین آموزش های تصویری زیادی در اینترنت هست که ساخت جلوه های ویژه که به این صورت هست رو به شما یاد میده، میتونید سراغش برید اون وقت هیچ کدوم از این کلیپ ها برای شما واقعی نیستند، حتی میتونید تشخیص بدید از چه افکت های استفاده شده!
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”