آتش سوزی در پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
پست: 156
تاریخ عضویت: جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۸۸, ۸:۵۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2886 بار
سپاس‌های دریافتی: 2183 بار

آتش سوزی در پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان

پست توسط apadana11 »فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به وقوع انفجار و آتش‌سوزی در منطقه هوانیروز مسجدسلیمان، گفت: این حادثه به علت نقص فنی در تانکرهای انتقال سوخت سوپر به‌وقوع پیوست که دو تانکر انتقال​دهنده و تانکر گیرنده دچار آتش‌سوزی شدند. «علیرضا گورویی» در گفت​وگو با ایسنا با اشاره به این​که این حادثه محدود به تانکرهای دهنده و گیرنده سوخت بود، اظهار کرد: حین انتقال سوخت از تانکردهنده به تانکرگیرنده جرقه​ای در یکی از تانکرها به وقوع می​پیوندد و منجر به آتش​سوزی و انفجاری شد که منطقه هوانیروز مسجدسلیمان را لرزاند. وی ادامه‌ داد: راننده‌ی تانکر حمل سوخت که از اصفهان برای سوخت​رسانی به پایگاه مسجدسلیمان آمده بود، در دم جان سپرد و حال راننده‌ی تانکر سوخت پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان نیز وخیم است. این راننده برای انجام اقدامات درمانی به بیمارستان اهواز اعزام شده‌ است. فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به این​که مهار آتش‌سوزی چندین ساعت به طول انجامید، خاطرنشان کرد: هنوز برای اظهارنظر دقیق و قطعی درباره‌ی علت اصلی این حادثه زود است، اما احتمالاً به علت نقص فنی در یکی از تانکرها بوده‌ است.


(تکمیلی : گفتنی است این انفجار که در ساعت ۸:۴۶ دقیقه صبح امروز آغاز شد باعث شد تا اکثر شهروندان از خواب بیدار شوند . بعد از انفجار اولیه در فواصل زمانی ۵ دقیقه ای نیز دو انفجار دیگر را شاهد بودیم که این انفجارات باعث ترس و وحشت شهروندان شد.صادق مرادی مسئول روابط عمومی بیمارستان شفا مسجدسلیمان به خبرنگار ما گفت : حادثه آتش سوزی در پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان سه نفر مجروح در پی داشته که دو نفر از این مجروحین به بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان منتقل شده و یک نفر از این مجروحین که درصد بالایی سوختگی داشته توسط امداد هوایی این بیمارستان به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شده است.وی افزود : برای اولین بار است که اعزام بیمار در این بیمارستان توسط امداد هوایی صورت می گیرد.لازم به ذکر است که در حین امداد رسانی در این حادثه یک دستگاه آمبولانس شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان واژگون گردید)منبع: عصر ایران
آخرین ويرايش توسط 6 on apadana11, ويرايش شده در 0.
Captain I
Captain I
پست: 1190
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1244 بار
سپاس‌های دریافتی: 9775 بار

Re: آتش سوزی در پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان

پست توسط mpo »

هوانیروز مسجدسلیمان

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
Captain I
Captain I
پست: 1190
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1244 بار
سپاس‌های دریافتی: 9775 بار

Re: آتش سوزی در پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان

پست توسط mpo »

آخرین خبرهایی که از حادثه پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان به گوش می رسد این است که تعداد کشته های این حادثه 3 نفر و مجروحین 2 و یک نفر هم مفقود ( بر اثر شدت انفجار پودر شده )می باشد.
حجم مجموع مخازن بنزین سوپر منفجر شده در این حادثه بالغ بر 80 هزار لیتر بوده.
شدت انفجار باعث تخریب یه ساختمان چند طبقه متروکه در نزدیکی محل حادثه شده
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”