دوربین های زوج و فرد فعال شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 447
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۳:۴۳ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 423 بار
تماس:

دوربین های زوج و فرد فعال شد

پست توسط novinmarketing »

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران از آغاز فعالیت دوربین های محدوده زوج و فرد از امروز خبر داد و گفت: تخلفات ورود به محدوده زوج و فرد ثبت می‌شود و متخلفان جریمه خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران، حسین وزیری افزود: ورودی و خروجی‌های محدوده مرزی زوج و فرد به تعداد ۱۱۰ معبر و داخل محدوده ۷۰ معبر است که کار نصب سیستم‌ها به پایان رسید و از امروز تخلفات ورود به محدوده زوج و فرد با استفاده از این سیستم‌ها و با دقت بیش از ۹۸ درصد ثبت می شود و متخلفان جریمه خواهند شد.

وی با بیان اینکه تصاویر خودروهای متخلف در مرکز کنترل ترافیک تهران به صورت آنلاین قابل رویت است، تصریح کرد: این تصاویر پس از بررسی در مرکز صدور جرایم تدقیق و در سوابق تخلفات مالک خودرو درج خواهد شد و با استفاده از پیامک یا ارسال برگ جریمه به در منزل مالک پلاک، به وی ابلاغ می‌شود.

وزیری محدوده‌های دارای سیستم هوشمند زوج و فرد را از شمال به بزرگراه همت، غرب به بزرگراه شهید چمران، جنوب به بزرگراه آزادگان و شرق به بزرگراه امام علی (ع) دانست.

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: با موافقت پلیس راهنمایی و رانندگی خودروهایی که به محدوده زوج و فرد وارد شوند ۲۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

وزیری افزود: خودرویی که به محدوده زوج و فرد وارد می‌شود از طریق دوربین جریمه می‌شود و تا یک ساعت فرصت خروج از آن محدوده را دارد در غیر این صورت خودروی وارد شده به محدوده زوج و فرد دوباره جریمه خواهد شد.

وی همچنین از کنترل نشدن محدوده زوج و فرد در پایتخت از در منازل در مواقع عادی خبر داد و گفت: این محدوده فقط در مواقع اضطرار و افزایش آلودگی هوا از طریق سیستم هوشمند کنترل می‌شود.
منبع :دوربین مدار بسته[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
پست: 752
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۶ مهر ۱۳۸۹, ۲:۱۸ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 2980 بار
سپاس‌های دریافتی: 3335 بار

Re: دوربین های زوج و فرد فعال شد

پست توسط morteza tomcat »

با سلام
اگر یادتون باشه اوایل طرح زود و فرد فقط در مواقع اضطرار الودگی هوا انجام میشد و کم کم به طرحی ثابت و مرکز درآمدی برای دولت تبدیل شد و غیر از این که این طرح فشار بر قشر متوسط و ضعیف وارد کنه هیچ سودی نداره و گرنه قشر مرفه با خرید دو خودرو با پلاک متفاوت از این مورد عبور میکنن و دولت به جای این گونه طرح هایی که فقط فشار بر مردم وارد میکنه باید فکری بر خودرو سازی ناتوان کشور و حمل نقل عمومی بکنه که مردم راغب به استفاده از انها بشوند نه به زور
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”