اخبار انتخابات 96

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, MASTER, شوراي نظارت

قفل شده
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 93 بار

Re: اخبار انتخابات 96

پست توسط حامد2000 »

Solver نوشته شده:شما موضوع را بد متوجه شدید.

اینجا اصلا بحث بر سر فریب کار بودن جناب رئیسی و یک بازی سیاسی مدیریت شده نیست.

.....
بنده فعلا توصیه خاصی نمی کنم در خصوص رای دادن بین رئیسی یا قالیباف. به هر حال من فکر می کنم ریاست جمهوری روحانی با آرای پایین اصلا به نفع کشور نیست و بر خلاف میل باطنی و با وجود عملکرد واقعا ضعیفش در این دولت، اما اگر قطعیت پیدا کرد پیروزیش برام توصیه به رای به ایشان دارم تا با قاطعیت آرا بتوانند پیروز شوند و حداقل حالا که جای کشتی با کلک به اقیانوس می زنیم طناب هایش سفت باشد ...

[HIGHLIGHT=#B8CCE4]با سلام به دوستان ... من هم فكر ميكنم هنوز زود است كه در مورد قاليباف يا رئيسي نظر قاطعي بدهيم. چونكه تا آنجا كه به اصلاح طلبان برميگردد يك دل هستند كه آقاي روحاني كانديد نهايي شان باشد و مطمئناً آقاي جهانگيري سر آخر كنار خواهد رفت. اما در مورد قاليباف بنظر نمي آيد سرآخر براي آقاي رئيسي كنار برود. كما اينكه قاعدتاً آقاي رئيسي نيز خوب نيست بنفع آقاي قاليباف كنار برود.  
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 3027 بار
سپاس‌های دریافتی: 299 بار

پست توسط varyag »

خیلی جالبه بنده تازه پوستر ساختگی آقای رئیسی به همراه یکی از .... ها دیدم تو اینستا
تازه میفهمم که حرف امثال رائفی واقعا حقیقت هست که سکولارها هم رسانه دارند هم ثروت و هم تکنیک رسانه ای بلدند!! جالب اینجاست که در تبلیغات منفی از این دست به هیچکس رحم نمی کنند!!!
آقای قالیباف باید حرف خودش رو اصلاح کنه یعنی به جای تقسیم جمعیت به 4 درصد و 96 درصد از لفظ سکولار استفاده کنه که کاملا هم صحیح هست!!
افتادگی آموز گر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
نردبان این زندگی ما و منی ست ____عاقبت این نردبان بشکستنیست
لاجرم آن کس که بالاتر نشست ______استخوانش سخت تر خواهد شکست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4624 بار
سپاس‌های دریافتی: 6862 بار

پست توسط bamn »

Solver نوشته شده:شما موضوع را بد متوجه شدید.

اینجا اصلا بحث بر سر فریب کار بودن جناب رئیسی و یک بازی سیاسی مدیریت شده نیست.

ماجرا بر سر ساختار سیاسی کشور، و رویکرد فردی در جامعه سیاسی کشور است. اینطور نیست که الان جناب رئیسی مشغول عوام فریبی باشد. در اصل مدیریت این فرد یا مثلا جناب هاشمی طبا کاملا غیر مستقیم است.

من فکر می کنم مثل خیلی از بحث ها در سنترال که روشن شدن را به گذر زمان سپردم، این موضوع رو هم به گذر زمان بسپاریم بهتر باشد. در خصوص اصل ادعای من کافیست چرخی در شهر خودتان بزنید.

کمی از اینترنت دور شوید دوست عزیز، همه چیز در اینترنت نیست. تصویر این توصیه بنده ای هست که تقریبا تمام شغل و عشق و زندگیم با اینترنت گره خورده است. دنیای واقعی را با حضور در سطح شهر (توسط خودتان) دنبال کنید.

بنده فعلا توصیه خاصی نمی کنم در خصوص رای دادن بین رئیسی یا قالیباف. به هر حال من فکر می کنم ریاست جمهوری روحانی با آرای پایین اصلا به نفع کشور نیست و بر خلاف میل باطنی و با وجود عملکرد واقعا ضعیفش در این دولت، اما اگر قطعیت پیدا کرد پیروزیش برام توصیه به رای به ایشان دارم تا با قاطعیت آرا بتوانند پیروز شوند و حداقل حالا که جای کشتی با کلک به اقیانوس می زنیم طناب هایش سفت باشد ...

با سلام مجدد . ضمن تشکر ، البته منظور بنده هم سطح شهر بود ، هم اینترنت ، این چند روز در خیابان های فیض ، میر ، آپادانا ، سجاد و چهارباغ خواجو تردد داشتم و بجز همان بنرهای آقای روحانی که یک روزه جمع شد مورد دیگری ندیدم . چهارباغ بالا یک کاری دارم که طی روزهای آینده باید یک روز که وقت می کنم بروم ، نشاط و فلسطین و استانداری هم باز کار دیگری دارم که باید آنجا هم سر بزنم .

(نکته : همانطور که در جریان هستید بنده مغازه دار هستم و فرصت کمی برای رفتن به جاهای مختلف شهر دارم ، ماشین هم ندارم . از تاکسی و اتوبوس خوشم نمی آید و تا جایی که بتوانم از آنها اجتناب می کنم در عوض عاشق پیاده روی هستم و بیشتر مسیر را پیاده می روم . فرض کنید می خواهم بروم پاساژ طالقانی . مسیر رفت را با اتوبوس می روم که زود به کارم برسم ، اما مسیر برگشت را از طالقانی-میدان امام حسین(ع) - باغ گل دسته - آمادگاه - فلسطین - چهارباغ خواجو - پل خواجو - فیض ، پیاده بر می گردم!)

به هر حال بعضی از آقایان ستادهای تبلیغاتی یا به آیین نامه ها و دستورات اشراف ندارند یا دوست دارند دست به شیطنت بزنند . مثلاً توهین مجری برنامه ستاد آقای روحانی در استان ایلام به امام رضا(ع) را که منجر به دستگیری وی شد ، که نباید پای آقای روحانی نوشت!!! همین طور توهین آقای کرباسچی به مدافعان حرم را!!! همینطور توهین مجری برنامه تبلیغاتی رئیس جمهور در روز کارگر ، به کارگران را!!! ... تنها چیزی که اهمیت دارد این است که چون آقای علم الهدی در سخنرانی پارسالشان یک اشتباه کلامی داشتند ، به ملت تفهیم کنی که این اشتباه کلامی که منظورش طرفداران برگزاری کنسرت در مشهد بوده ، در واقع توهین وی به معلمان و فرهنگیان است!!!

شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام

مثل این که توطئه اتاق های فکر اصلاح طلب ها دارد اولین قربانی ها را می گیرد! پوستر سازی برای خاتمی و رئیسی... و بعد هم رئیسی اصلاح طلب است! این رو میگن یک دروغ گوبلزی حسابی.

ضمنا بالگردهای شینوک در اختیار ارتش هستند نه سپاه. پرواز شینوک ها که در ۲۶ فروردین دیده بودید، یک روز پس از جاری شدن سیل در آذربایجان شرقی رخ داده و برای کمک به سیل زده ها بوده(جابجایی بار و مواد غذایی و سایر کمکها) و هیچ ربطی به آقای قالیباف ندارد. تا جایی که اطلاع دارم تنها محل نگهداری شینوک ها همین پایگاه است و با این که در اختیار ارتش هستند ولی از شینوک ها استفاده های مختلف و زیادی می شود.

یکی از کاربران در مورد خالی بودن صندلی های سازمان ملل در هنگام سخنرانی احمدی نژاد مطلبی نوشته بودند. دوست گرامی بد نیست یک نگاهی هم به عکس زیر بیندازید. صندلی های خالی سازمان ملل در هنگام سخنرانی روحانی:

تصویر

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

KH.I.A.2500 نوشته شده:سلام

مثل این که توطئه اتاق های فکر اصلاح طلب ها دارد اولین قربانی ها را می گیرد! پوستر سازی برای خاتمی و رئیسی... و بعد هم رئیسی اصلاح طلب است! این رو میگن یک دروغ گوبلزی حسابی.

ضمنا بالگردهای شینوک در اختیار ارتش هستند نه سپاه. پرواز شینوک ها که در ۲۶ فروردین دیده بودید، یک روز پس از جاری شدن سیل در آذربایجان شرقی رخ داده و برای کمک به سیل زده ها بوده(جابجایی بار و مواد غذایی و سایر کمکها) و هیچ ربطی به آقای قالیباف ندارد. تا جایی که اطلاع دارم تنها محل نگهداری شینوک ها همین پایگاه است و با این که در اختیار ارتش هستند ولی از شینوک ها استفاده های مختلف و زیادی می شود.

یکی از کاربران در مورد خالی بودن صندلی های سازمان ملل در هنگام سخنرانی احمدی نژاد مطلبی نوشته بودند. دوست گرامی بد نیست یک نگاهی هم به عکس زیر بیندازید. صندلی های خالی سازمان ملل در هنگام سخنرانی روحانی:

تصویر

تشکر ویژه از شما دوست عزیز بابت این اطلاعات . البته بنده خیلی وارد نیستم . چون آنجا آموزشکده پرواز سپاه هست گفتم شاید هلی کوپترها هم مال سپاه باشند!   

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

پست توسط Hesam - 1994 »

سلام KH.I.A.2500
ازینکه قصد روشن کردن مارو داشتی سپاسگزارم
اگه عکس هایی از دوران قبل آقای احمدی نژاد داشتید خوش حال میشم ببینم
اون زمان هم رئسای جمهور واسه صندلی ها سخنرانی میکردن یا احترامی بود؟!

تصویر

صرفا جهت اطلاع: یه زمانی حرف رئیس جمهور ایران اینقدر اهمیت داشت که رئیس جمهور امریکا رو اون صندلی ها نشست ببینه همتای ایرانیش چی میگه .
[External Link Removed for Guests]
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4535 بار
سپاس‌های دریافتی: 8626 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

اصل‏ یکصد و سیزدهم قانون اساسی:
پس‏ از مقام‏ رهبری‏
رئیس‏ جمهور عالیترین‏ مقام‏ رسمی‏ کشور است‏ و مسئولیت‏ اجرای‏ قانون‏ اساسی‏ و ریاست‏ قوه‏ مجریه‏ را جز در اموری‏ که‏ مستقیماً به‏ رهبری‏ مربوط می‏ شود بر عهده‏ دارد.
تفسیر اصل 113:

رئیس جمهور هیچکارست در مسائل سرنوشت ساز و حتی در خیلی از مسائل سرنوشت نساز!!!

=======================================
مرحوم رفسنجانی وقتی شد رئیس جمهور اومد توی تلوزیون گفت:
نخست وزیر کارش فقط اینه که رابط بین من و وزرا هست . خب خودم مستقیم با وزرا حرف میزنم .
پُستِ نخست وزیری رو باطلش کرد رفت پی کارش
حالا سوال اینه:
رئیس جمهور هم که فقط دستور اجرا میکنه و حق هییییچ تصمیم گیری در مسائل سرنوشت ساز رو نداره پس چرا پست ریاست جمهوری رو هم باطلش نمیکنند بره پی کارش ؟؟؟!!!
جواب:
دو سه تا دلیل عُمده و بسیار مهم داره .
حالا شما دوستان اگر دوست داشتین بگین چرا ؟
راهنمائی :
بگردین دنبالِ فایده های وجود داشتنِ رئیس جمهور برای حکومت .
صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های خودرو

صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های زندگی

برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهم در مورد تنظیمات اندروید

جسارتاً آموزش توبه به زبان ساده

توصیه‌های مهم امنیتی

توصیه‌های بسیار مهم بهداشتی

تاپیک جامع سرویس و تعمیر و مشاوره آبگرمکن و پکیج

سوالات سیستم آبرسانی ساختمان

دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

با عرض سلام مجدد .

دوستان ، بنده چند روز قبل چند سئوال پرسیدم که هیچکس به آنها پاسخ نداد . حالا که دوباره بحث سخنرانی در سازمان ملل پیش آمد می خواهم یکی از آنها را خودم جواب بدهم :

پرسیدم : وقتی به سال 2001 فکر می کنید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد چیست؟ یادتان هست قرار بود سال 2001 یادآور چه موضوعی باشد؟

جواب : مطمئناً وقتی به سال 2001 فکر می کنیم اولین چیزی که به ذهنمان می رسد حملات تروریستی یازده سپتامبر و آغاز جنگ به اصطلاح ضد تروریسم آمریکاست . اما سال 2001 قرار بود سال " گفتگوی تمدن ها " باشد و رئیس جمهور آن زمان ایران در سازمان ملل آن را پیشنهاد نمود و شاید حتی عکسی که دوستمان گذاشته اند مربوط به همان روز باشد (البته دوست عزیز ، عکسی شما که گذاشته اید هرچند نمای بسته تری دارد اما باز هم صندلی های خالی زیادی در آن به چشم می خورد!) . حتی یادم هست چند هفته قبل از وقوع حملات یازده سپتامبر در یک نشست مهم درباره محیط زیست جهانی در آفریقای جنوبی همه کشورهای جهان علیه آمریکا رای دادند بجز اسرائیل تا جایی که نماینده آمریکا به حالت قهر سالن را ترک کرد و رسانه ها آن را به عنوان یک رسوایی بزرگ برای آمریکا ارزیابی کردند . اما وقتی حملات یازده سپتامبر اتفاق افتاد ، رئیس جمهور آمریکا یک بار دیگر شد آقای دنیا ، دیگر هیچکس نه گفتگوی تمدن ها به یادش ماند و نه رسوایی آفریقای جنوبی!!!

اما برای کسانی که ملاکشان از سیاست خارجی صندلی های پر و خالی سازمان ملل است عرض می کنم ؛

مجموع جمعیت بیست کشور نائورو ، تووالو ، پائولو ، سان مارینو ، لیختن اشتاین ، سنت کیتس و نویس ، مارشال ، دومنیکا ، آندورا ، آنتیگوآ و باربودا ، سیشل ، میکونزی ، تونگا ، گرانادا ، سنت وینسنت و گرنادین ، کریباتی ، سنت لوسیا ، سائوتومه و پرنسیب ، ساموآ و وانوآتو ، به عنوان بیست کشور کم جمعیت دنیا چیزی حدود یک ملیون و 940 تا 950 هزار نفر است! یعنی کمتر از 100 هزار نفر در هر کشور . و هرکدام آنها دارای یک حق رای در مجمع عمومی سازمان ملل و مجامع جنبی می باشند و حداقل سه نفر از هر کدام از این کشورها در جلسه های عمومی حضور دارند . و همه این کشور ها بدون استثنا مطیع دستورات آمریکا و کشورهای غربی بوده و در رای گیری ها به نفع آنها رای می دهند . و این تازه نمونه کوچکی از دموکراسی به سبک سازمان ملل است!

راستی امروز یک چیز جالبی دیدم ؛ گفتم که بنرهای آقای رئیس جمهور یک روزه جمع شدند . امروز متوجه شدم که همه آنها جمع آوری نشده اند ، بلکه بیشترشان جمع آوری شده اند و تعداد معدودی هنوز هستند البته آنهایی که به هر علت دچار پارگی و آسیب شده باشند! سالم ها را با داربستش جمع کرده اند ، اما یک وقت فکر نکنید پاره ها برای مظلوم نمایی باقی مانده اند!

صلوات
Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام درود

صرفا جهت اطلاع: یه زمانی حرف رئیس جمهور ایران اینقدر اهمیت داشت که رئیس جمهور امریکا رو اون صندلی ها نشست ببینه همتای ایرانیش چی میگه

طبق پیشنهاد خاتمی در سازمان ملل، سال ۲۰۰۱ میلادی به عنوان سال گفتگوی تمدن ها نامگذاری شد. درست چند ماه پس از این نامگذاری و در همان سال ۲۰۰۱ امریکا به افغانستان حمله نظامی کرد و نشان داد چقدر برای خاتمی و طرحش ارزش قائل بود! یک سال بعد یعنی سال ۲۰۰۲ در حالی که هنوز خاتمی رئیس جمهور بود، رئیس جمهور امریکا طی یک سخنرانی، ایران را محور شرارت نام گذاری کرد. سال ۲۰۰۳ و در زمان ریاست جمهوری خاتمی، امریکا به عراق حمله نظامی کرد.
امریکایی ها برای سخنان خاتمی پشیزی ارزش قائل نبودند و گفتگوی تمدن های جناب خاتمی را در عمل زیر پا له کردند.
در ضمن نظریه گفتگوی تمدن ها هم قبل از آقای خاتمی توسط شخصی به نام روژه گارودی با عنوان گفتگوی فرهنگ ها ارائه شده بود و خاتمی طرح اون بنده خدا را به نام خودش ثبت کرد. بعدا اون شخص شکایت کرد ولی شکایتش را دیگر پیگیری نکرد.

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام مجدد

ریاست جمهوری را منحل کنند و بعدش هم تفکر جبهه النصره را پیاده کنند تا شما راضی شوید!
دوست عزیز شما اختیارات پادشاه کویت در یک رژیم سلطنتی را با اختیارات رهبری در یک نظام جمهوری اشتباه گرفته اید.

*  *
Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 106 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

پست توسط IrIsT »

با سلام و درود.
من کلا سیاسی صحبت نمیکنم و کلا وارد بحثش نمیشوم.اما نسبت به سنم و اون چیزی که شنیدم از خیلی ها و واقعیت ها و جستجوهام,یک چیزایی هستش که ما نمیدونیم.واقعا هم نمیدونیم.
یک حرفی که قبلا جناب آقای روحانی گفتند,و الان درکش میکنم و وقتی این حرف را گفتند تی وی صداشو قطع کرد
الان دوره و نسل ابا به سر نیست (با احترام کامل.منظورم کارسیاسی هستش و دقیقا اون چیزی که گفتند رو من گفتم)
و اینکه فرض کنید یک ساختمان میریزد,اول زمین رو آوار برداری میکنند.پس از دوسال,هنوز در حال آوار برداری و خرابکاری ها بودند که یک دفعه صدای ایشون قطع شد.
الان توی واقعیت لطفا از دیدگاه واقعیت نگاه کنید.
ما بی پولیم؟کار نداریم؟و ....
توی همین 4 سال انجام شده؟گذشته ربطی به الان نداشته؟
الان افرادی که موقع جناب آقای احمدی نژاد که ویران شدیم و چون کلا سیست از دستشون خارج شد و هر کس و حزب برای خودش یک ساز میزد,پول خودشون رو سرمایه گذاری کردند و انداختن کلا به کار.حالا به هر روش
الان حداقلش دارن بخور نمیری میگیرن.
اما کسانی که با گرونی و نوسان قیمت ساعتی,خرج میکردن,الان میگن پول نداریم,من کاملا باهاشون مخالفم
ما یک درختی میکاریم.باید بهش بها بدیم و به جون و دل بهش برسیم که بزرگ بشه.بعد نتیجشو ببینیم.باید زحمت بکشیم.
اما ما,اومدیم از قدیم کارهایی رو کردیم که نباید می کردیم.
الان نتیجه همون چندسال پیشه
یک سوال,بدترین دوره رو چرا دوره جناب آقای احمدی نژاد گفتند,چون به حرف سیاسی,ثبات مدیریتی نداشتند.
طرف میره یک کشور خارجی.یک روز صحبت میکنه.روز دوم میخواد بره صحبت کنه,راش نمیدن,میگه چرا؟میگه به ما گفتند شما عوض شدین و حکمی ندارید.شخص دیگر در راه است که بیاید.
من نمیگم کی خوبه که بده.
اصلا.امیدوارم از حرفم بد برداشت نشه.
رئیسی در حال ایجاد حزب است.بخاطر بزرگی در آستان قدس
قالی باف,برای شهرداری هم خوب نیست.
بقیه که هیچ.
امیدوارم یکبار دیگه کاری که با ریاست جمهور قدیم کردیم,و یک فرصت دوباره دادیم,باز هم فرصت بدیم.دیگه چی داریم که از دست بدیم؟
بدرود.

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : mailto:?subject=&body= 
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

با سلام مجدد .

دوست عزیز ، می پرسید دیگر چه داریم که از دست بدهیم؟ بنده می گویم امنیت!

الان کشور ما هر مشکلی داشته باشد با ثبات است و ایمن . اما این ثبات و امنیت تا کی برقرار خواهد ماند؟

تا کی مردم در برابر مشکلات اقتصادی ، بیکاری ، رکود ، تورم و فساد سکوت خواهند کرد؟

انقلاب های تونس و مصر و یمن و ... بخاطر مشکلات اقتصادی مردم شروع شد نه دیکتاتوری سیاسی .

دولتی که چهار سال فقط حرف زده ، وعده داده ، و در پاسخ به انتقادات فقط توهین کرده ، حالا هم بجای عذرخواهی ، می گوید شرمنده مردم نیست و به همه وعده هایش عمل کرده ، چرا باید برای چهار سال دیگر مورد اعتماد مردم قرار گیرد . چه تضمینی وجود دارد که چهار سال دیگر اوضاع بدتر نشده باشد وقتی دولت حتی حاضر نیست به کوچکترین اشتباهات و کم کاری هایش اعتراف کند؟

یکی از کانال های تلگرامی طنز جالبی نوشته بود :

" جهانگیری: به همه اهدافمان در برجام دست یافتیم/ دیگر کسی از گرانی و تورم حرف نمی‌زند چون دولت وقت گذاشت و مشکل را حل کرد

- خوش به حالتون ، كدوم كشور مسئوليت داريد ما هم بيايم؟ "

صلوات
قفل شده

بازگشت به “اخبار و حوادث”