خبر : تیراندازی در مجلس و حرم امام

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, MASTER, شوراي نظارت

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 283 بار
سپاس‌های دریافتی: 191 بار

Re: خبر فوری : تیراندازی در مجلس و حرم امام (در حال تکمیل ..

پست توسط جنگال »

مدافعان حرم نوشته شده:طرف سایه جنگ رو دور کرده :???:

امروز ملت ایران عزادار ۱۲ نفر از هموطنشان هستن که بیگناه خونشون به زمین ریخته.امروز ملت خواهان برخورد با رژیم هایی منطقه ای هستند که پشت این ماجرا هستند. ولی میبینید اتباع بیگانه یک مساله بی ربطی را برای ایجاد تفرقه در کشور بیان میکنند خنده هم میگذاره.ایرانی هست که دلش برای ایرانی میسوزه.دوست امده از کشور همسایه حداقل حرمت ملت داغ داری که ۴۰ساله داری درش زندگی میکنی را نگه دار.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4637 بار
سپاس‌های دریافتی: 6887 بار

پست توسط bamn »

جنگال نوشته شده:

امروز ملت ایران عزادار ۱۲ نفر از هموطنشان هستن که بیگناه خونشون به زمین ریخته.امروز ملت خواهان برخورد با رژیم هایی منطقه ای هستند که پشت این ماجرا هستند. ولی میبینید اتباع بیگانه یک مساله بی ربطی را برای ایجاد تفرقه در کشور بیان میکنند خنده هم میگذاره.ایرانی هست که دلش برای ایرانی میسوزه.دوست امده از کشور همسایه حداقل حرمت ملت داغ داری که ۴۰ساله داری درش زندگی میکنی را نگه دار.

جناب جنگال اونی که باعث تفرقه می شه شما هستید . چند بار باید تذکر بدهم این مسئله را پیش نکشید . خودشان بارها گفته اند افغانی نیستند ، اما باشند هم از نظر بنده هیچ اشکالی ندارد . شما اینقدر زبان روزه ایی به این بنده خدا نپرید با این حرف هایتان .   
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Junior Poster
Junior Poster

پست توسط جنگال »

bamn نوشته شده:
جنگال نوشته شده:

جناب جنگال اونی که باعث تفرقه می شه شما هستید . چند بار باید تذکر بدهم این مسئله را پیش نکشید . خودشان بارها گفته اند افغانی نیستند ، اما باشند هم از نظر بنده هیچ اشکالی ندارد . شما اینقدر زبان روزه ایی به این بنده خدا نپرید با این حرف هایتان .   

بله.حتما! دوست عزیز شما مخالف روحانی هستید شاید هر کس حالا از هر کشوری هر چیزی را چماق کنه علیه روحانی شاید خوشتان بیاید اما اقدام تروریستی اخیر هیچ ربطی به این دولت نداره.این را هر کس که منافع شخصی نداره بهش اعتراف داره حتی اگر مثل من مخالف روحانی باشه.افغانی بودن و نظر دادنش اصلا برای من اهمتی نداره. تفرقه افکنی و گذاشتن شکلک خنده مشکل پست این برادرتون هست.توصیه میکنم حداقل خودتون و دوست افغانیتون یاد بگیرید در شرایطی که ملت عزادار هستند با پیش کشیدن بحثهای بی ربط سیاسی و تخریبی و گذاشتن شکلک های خنده خوانندگان را نیازارید.۱۲ایرانی بیگناه کشته شدن بعد یک خارجی شروع کرده به تفرقه افکنی و خندیدن.شما هم شدید حامیش.الان زمان سیاسی بازی و خنده هست؟از این شهدا شرم کنید.واقعا شرم اوره
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

دوست عزیز ، ایشون کارشان اشتباه بود ،اما حرفشان اشتباه نبود (فکر می کنید چرا 10 به یک مدافعان حرم به آقای رئیسی رای دادند نه آقای روحانی؟) اما کار و حرف های شما هم زشت است که این وسط سعی دارید به اختلافات قومی و میهنی به بهانه جواب دادن به کار ایشان دامن بزنید . یک کلمه می گفتید آقا کارتان اشتباه است ، تمام . الان همه باید با هم متحد باشند نه اینکه سر این مسائل بی خودی بحث نماییم . طرف لگوی اکانتش عبارت " مدافع حرم " است پس افغانی هم باشد شیعه است و محب اهل بیت . اما حتی اگر نبود هم دلیل توهین و جدا انگاری نبود .

بنده روی هیچ چیز به اندازه اختلاف افکنی های قومی حساس نیستم ، فرقی هم نمی کند مطلب راجب افغان ها باشد یا ترک ها یا عرب ها ... . اگر چیزی بگویید جواب می دهم تا وقتی که این حرف های بچه گانه را به پایان برسانید .

صلوات
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1762 بار
سپاس‌های دریافتی: 839 بار

پست توسط ho3ein2000 »

:razz: روحشون شاد و یادشون گرامی :razz:
دوستان عزیزم هدف این تاپیک فقط پیگیری اخبار و مباحثه در مورد مبحث هست!
امروز بعد از سال ها اتفاق عظیمی در ابعاد سیاسی و نظامی در کشور رخ داده
همه رو از جمله خودم قبل از هرگونه حرف و حدیثی به تامل در این باره دعوت میکنم
خدا یاور بنده اش هست~ تا وقتی که بنده یاور برادرش باشه
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

یک نکته :

6 تروریست در حملات امروز به هلاکت رسیدند و تعداد نامشخصی هم (طبق بیانیه وزارت اطلاعات) دستگیر شده اند که یعنی این حملات یک کار کاملاً تشکیلاتی و برنامه ریزی شده بوده است . اگر چنین حمله ایی در یکی از پایتخت های اروپایی اتفاق می افتاد بیش از 50 کشته بر جا می گذاشت (مشابه حمله تروریستی دو سال قبل پاریس) . این نشان دهنده اقتدار و توان واکنش سریع نیروهای امنیتی در برابر حملات تروریستی است .

حالا نکته اش اینجاست که وقتی مشابه چنین حمله ایی در یک کشور اروپایی رخ می دهد همه برنامه های اجتماعی از قبیل مسابقات ورزشی را برای چند وقت تعطیل می کنند چون به خودشان از بابت امکان برقراری امنیت این مسابقات مطمئن نیستند . ما طی روزهای آینده هم میزبان لیگ جهانی والیبال هستیم و هم یک بازی خانگی بسیار مهم و تعیین کننده در مقدماتی جام جهانی فوتبال را در پیش داریم ، و هیچ یک از مسئولان نمی گوید این مسابقات باید کنسل شود یا به تعویق بیافتد ، چون به اقتدار نیروهای امنیتی ایران اعتماد کامل دارند .

صلوات
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72 بار
سپاس‌های دریافتی: 490 بار

پست توسط مدافعان حرم »

آقا من یه فیلم از خودم اینجا بذارم که این بابا جنگال (شیرافکن سابق) خیالش راحت بشه که من ایرانی هستم که دیگه از این مدل دعوا ها تو سایت نداشته باشیم . مشکل امثال جنگال ، محدود نگری و ناسیونالیسم هست که دعا میکنم خدا کمکشون کنه که دیدشون باز بشه و خودشون رو اهل جهان بدونن نه اهل ایران :
[External Link Removed for Guests]
آخرین ويرايش توسط 2 on مدافعان حرم, ويرايش شده در 0.
آندریا: سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که قهرمانی نپرورد.
گالیله: نه آندریا، سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که در آنجا نیاز به قهرمان باشد.
Junior Poster
Junior Poster

پست توسط جنگال »

bamn نوشته شده:  دوست عزیز ، ایشون کارشان اشتباه بود ،اما حرفشان اشتباه نبود (فکر می کنید چرا 10 به یک مدافعان حرم به آقای رئیسی رای دادند نه آقای روحانی؟) ل.

بنده روی هیچ چیز به اندازه اختلاف افکنی های قومی حساس نیستم ، فرقی هم نمی کند مطلب راجب افغان ها باشد یا ترک ها یا عرب ها ... . اگر چیزی بگویید جواب می دهم تا وقتی که این حرف های بچه گانه را به پایان برسانید .

همانطور که گفتم اصل قضیه همین است.سیاسی کردن یک مساله تروریستی که هیچ ربطی به دولت روحانی هم ندارد.پس خواست های درونی خود را پشت الفاظ کودکانه حمایت از قوم و قبیله ها پنهان نکنید.شما هم متوجه باشید از اب گل الود ترور و خشونت داعش نمیتوانید در جهت کوبیدن دولتی استفاده کنید که ۲۳میلیون رای پشت ان است.امثال ریسی هم میزان محبوبیتشان را حتی پس از وادار کردن قالیباف به کناره گیری متوجه شدیم.اون عدد ۱۰به ۱رای دادن مدافعان حرم به ریسی هم جز همون تصورات خودساخته ایست که ناشی از نشناختن جامعه هست.همون تصوراتی که رای قاطع ۲۳ میلیونی به روحانی را حرام میدونه در هر دو انتخابات هم شکست سنگین می خوره باز هم دست از تصورات غلطش بر نمی داره.باز هم میگم از این شهدا خجالت بکشید.در این فاجعه جایی برای سیاسی بازی وجود ندارد.کوبیدن دولت مستقر اب ریختن در اسیاب دشمن است.
آخرین ويرايش توسط 1 on جنگال, ويرايش شده در 0.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

بنده که اطلاع ندارم، اما هر طور حسابش را می کنم تنها کسی که از این حادثه ذینفع شد شخص رئیس جمهور کشور و حامیانش هستند.

این اتفاقا ممکن است یک اولتیماتیوم بوده باشد به برخی که اینقدر پاپیج مسائل و عملکرد دولت نباشید (در مجلس). از طرف دیگر این اقدامات تروریستی کاملا زیر سوال برنده امنیت کشور اقتدار نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و بیش از همه اونها سپاه پاسداران می باشد که تضعیف این جبهه هم باز به طور مشخص برای چه کسی منفعت دارد؟

ورود با اسلحه و تجهیزات به این صورت به مجلس هم که بیش از پیش بیانگر وجود عوامل داخلی و دست داشتن اونها در این عملیات بهتر است گفت نمایش "شبه تروریستی" است.

یک بزرگی یک جا گفت دولت روحانی متاسفانه بدجور مسیر بنی صدر را پیش گرفته است. به مرور دارم شک می کنم که شاید بیراه نمی گفت.

این روزها در موارد دیگری هم شاهد هستیم که دولت مخالفین خودش در مسائل اقتصادی را نیز خیلی رسمی تهدید کرده و این خیلی عجیب و تاسف بر انگیز است. تقریبا اکثر وزرای این دولت ادبیات تهدید آمیز در مقابل سوالات حتی خبرنگاران به کار می برند.

دولت روحانی خصوصا بعد از این انتخابات آدم را یاد دوران فاشیستی ایتالیا می اندازد. کسانی که با ترساندن مردم از جنگ با فساد شدید اقتصادی در داخل و رعب و تهدید نسبت به مخالفین و باج دهی به موافقین حاکمیت داشتند.

تا به حال کی شده ما برای آمریکا یا اسرائیل بالای پشت بام الله اکبر بگیم! چه برسد به داعش ...

طنین الله اکبر برای کیست؟ داعش یا داخل! گویا کسانی که باید الله اکبر مردم را بشوند اونقدرها خارج از کشور نیستند.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط مدافعان حرم »

اینترنت و کلام نوشته شده به آدمها کمک میکنه که بدون نیاز به دفاع از خود و جلوگیری کردن از شکست غرورشان ، به صورت بی طرفانه در مورد نوشته هایی که میخونن قضاوت کنن . به شرطی که نسبت به نظرات خودشون تعصب بی جا نداشته باشند . یه مشکلی که عده ای از مردم دارند اینه که به جای ((حق پرستی)) بیشتر ((آدم پرست)) و ((جریان پرست)) هستند . حرفی که من راجب روحانی زدم به خاطر دشمنی با دولت نیست . بیشتر به این دلیله که ایشون کلا عادت کردند که اتفاقات مثبت رو به نام دولت تموم کنند . من میخواستم نشون بدم که ((چیزی که عوض داره گله نداره)) . اگر هزار و یک اتفاق مثبت که صرفا اتفاقی صورت گرفته کار دولت بوده ، این حادثه هم از بی عرضگی دولت بوده . جناب solver ! بعید میدونم هنوز سیاست تو این مملکت اینقدر کثیف شده باشه که برای زدن حریف کسی خود زنی بکنه اونم از این جنس یا مثلا برای حذف رقیب کسی بخواد کسی رو ترور کنه . شما اینطوری برداشت نکنید . داعشی ها چند ساله که میخوان تو ایران عملیات تروریستی بکنن و به لطف خدا نیروهای امنیتی تونستنه بودن جلوشون رو بگیرن . اونم بیخ گوش عراق و افغانستان ناامن . دیگه یه بار از دست بچه های امنیتی در رفته بندگان خدا . به دوستان دو خردادی و معتدل هم توصیه میکنم برای چند لحظه خدا رو در نظر بگیرند و به دنبال کشف حقیقت باشند و از جریان پرستی و آدم پرستی دوری کنند . همون طوری که بنده سعی میکنم این کار رو بکنم . من هر دو دوره قبل به محمود رای دادم ولی نه از این بابت که بهترین بود . به دلیل اینکه بدترین نبود و الان هم در عین حالی که کسانی هنوز تو این مملکت هستند که خیلی قبولش دارند ، من اصلا قبولش ندارم . شما هم اینقدر دنبال اسم و جریان سیاسی نباشید . بین خودتون و خدای خودتون قضاوت کنید . ببینید واقعا طرف داره به جامعه خدمت میکنه یا همه رو گذاشته سرکار . من حتی اگر به کسی رای هم ندم ولی ببینم داره خدمت میکنه دستش رو میبوسم . این حادثه تروریستی رو هم خوب نیست آدم به نفع یه جریان ضبط کنه . این مملکت مملکت شیعه محمد و آل محمد است و طبیعی است که جریان وهابیت نتونه این موضوع رو تحمل بکنه و بهش حمله بکنه . ما چه تو سوریه و عراق دخالت میکردیم چه نمیکردیم اینا به ما حمله میکردن . تاریخ رو بخونید برای عبرت گرفتن چیز خوبیه . الان هم این حادثه باید باعث اتحاد بیشتر بشه . نه تفرقه بیشتر .
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط مدافعان حرم »

همین الانش یه اتفاق (شاید) جالب داره شکل میگیره . حالا شما واکنش ایران در قبال این اتفاق رو ببینید . الان کشورهای عربی قطر رو به دلیل حمایت از تروریسم تحریم کردن و قطر به دنبال تأمین نیازهای ضروریش از طریق ایران یا ترکیه هست . اگر ایران برای نشون دادن حسن نیت و حسن همجواری و به اسم تجارت قطر رو کمک نکرد شما بیا تف بنداز تو صورت من . ولی اینا رو جایی بهتون نمیگن . اینا جزو همون چیزاییه که مردم نباید بدونن . تازه پول چیزایی که قطر از ایران میخره رو هم از ذخایر گاز پارس جنوبی که بین ایران و قطر مشترکه بهمون خواهد داد . همون ذخایر گازی که به دلیل دشمنی با ما ، از عالم و آدم کمک گرفتن که میزان برداشت گازشون چند برابر ایران باشه تا ما کمتر بتونیم ازش استفاده کنیم و زودتر تموم بشه . همون ذخایر گازی که ازش ورمیدارن میفروشن و پولش رو میدن به تروریست های وهابی که تو سوریه و عراق بجنگن . بعدش که ما نیازشون رو برآورده کردم ، سر فرصت دوباره برا ما شاخ میشن و ایران مثل یه الاغ از همه جا مونده و رونده ، میاد سر خونه اول . به این میگن دیپلماسی لبخند . فقط دارم دعا میکنم پیش بینی من غلط از آب در بیاد . حاضرم همتون تو صورت من تف کنید ولی ما قطر رو بزنیم زمین .
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1762 بار
سپاس‌های دریافتی: 839 بار

پست توسط ho3ein2000 »

رهبر انقلاب آیت الله سید علی خامنه ای در جمع دانشجویان ضمن اشاره به موضوع ترور
بیان کردند که اینگونه اعمال کور کوچکترین خللی در اراده ملت و نظام ایجاد نخواهد کرد
خدا یاور بنده اش هست~ تا وقتی که بنده یاور برادرش باشه
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”