سپاه مقصر صادرات پیاز و سیب زمینی به عراق؟؟؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3535
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4751 بار
سپاس‌های دریافتی: 7044 بار

سپاه مقصر صادرات پیاز و سیب زمینی به عراق؟؟؟

پست توسط bamn »

با سلام خدمت دوستان گرامی .

در چند روز اخیر و همزمان با افزایش قیمت بی سابقه سیب زمینی و بخصوص پیاز ، فیلمی در فضای مجازی منتشر شده از انبوه کامیون های حامل این دو ریشه خوراکی پر مصرف که در مرز برای ورود به خاک عراق صف کشیده اند!!!

این ویدئو بازتاب فراوانی داشته و بخصوص در کانال های ضد انقلاب و حتی افراد نادان از همه جا بی خبر به عنوان سند صادرات سیب زمینی و پیاز توسط سپاه به عراق و سوریه یاد می شود و حتی تحت همین عنوان نقل محافل نوروزی خانوادگی شده است!

بنده این ویدئو را تا همین چند لحظه قبل ندیده بودم و فقط راجبش شنیده بودم ، اما با تماشای آن متوجه شدم که با کمی اطلاعات اندک هم می توان فهمید این حجم عظیم صادرات بی رویه هیچ ارتباطی به سپاه ندارد!

درست است که این کامیون ها در حال ورود به خاک عراق هستند ، اما همانطور که در ویدئو هم گفته می شود محل ورود مرز پرویزخان است! یعنی این محصولات نه به کل عراق یا حتی سوریه ، بلکه فقط به اقلیم کردستان عراق صادر می شود ، یعنی جایی که کاملاً بن بست است و از آنجا به هیچ کجای دیگر از خاک عراق ، یا خاک سوریه (مناطق تحت کنترل دولت سوریه و محور مقاومت) یا ترکیه راه ندارد! و اقلیم کردستان همان جایی است که کمتر از دو سال قبل نیروهای عراقی با هدایت مستقیم سردار سلیمانی مورد هجوم قرار دادند و کرکوک و خیلی جاهای دیگر را از دست کردهای تجزیه طلب آزاد کردند . اقلیم کردستان عراق همان جایی است که سربازان آمریکایی به راحتی و بدون هیچ نظارتی اجازه تردد دارند . اقلیم کردستان عراق همانجایی است که بخاطر روابط نزدیکش با رژیم اشغالگر قدس به اسرائیل دوم معروف است! اقلیم کردستان عراق همان جایی است که گروه های تروریستی مثل پژاک و کوموله در آن پناه گرفته و گاه و بیگاه به مناطق مرزی ایران حمله می کنند . اقلیم کردستان عراق همان جایی است که بسیاری از ارزهای قاچاق که سال قبل باعث بروز بحران در کشور شدند به آنجا انتقال یافتند . و اقلیم کردستان عراق همان جایی است که با همه فتنه انگیزی اش روابط خوبی با دولت ایران دارد!

حالا باز بگویید صادرات سیب زمینی و پیاز آن هم به شکل کاملاً قانونی و از گمرگ دولتی ، زیر سر سپاه است!!!
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات


ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”