اقدام به اعدام سلمان رشدی خبیث

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1750
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3425 بار
سپاس‌های دریافتی: 5853 بار

اقدام به اعدام سلمان رشدی خبیث

پست توسط shafagh »

سلمان رشدی نویسنده ی خبیثی بود که طبق سفارش عوامل صهیونیسم و انگلیس و مسلما کاخ سفید و دریافت مزدی هنگفت، کتاب ایات شیطانی را نوشت و تکثیر کرد. وی در ان کتاب رذیله چنان هجمه ای بزرگ  علیه اسلام و مقدسات و اقدام به توهین به ساحت مقدس نبی اکرم (ص) نمود که همانند ان خباثت و دنائت علیه اسلام و مقدسات در تاریخ وجود ندارد. بعد از اطلاع امام خمینی از چاپ چنان کتاب موهن و سراسر خباثتی ایشان طی فتوایی قاطع و سریع حکم به اعدام وی داده و ضمن ابلاغ ان به تمامی علماء و عالمان به اسلام چه شیعه و چه سنی، مسلمانان را موظف به اعدام بلا نقض سلمان رشدی و حتی ناشرین و تکثیر کنندگان ان کتاب نمودند. همچنین با وسعت بزرگ ان رذالت و هجوم ضد فرهنگی علیه اسلام و مقدسات اسلام در جهان، امام خمینی فتوا داد که ان خبیث حتی اگر از زاهدان زمان هم شود حکم اعدام او فسخ شدنی نیست و مسلمانان بایست بهر نحو او را به درک واصل کنند. 

بعد از فتوای امام و از طرفی خشم و خروش مسلمانان، سلمان رشدی تحت محافظت شبانه روزی پلیس انگلیس و امریکا قرار گرفته و سعی شد محل اسکان و اختفای او بر کسی معلوم نشود تا بدین ترتیب از دسترسی مسلمانان مصمم به اعدام وی جلوگیری شود. 

در همان سال 1367 امام خمینی توصیه کرد حتی اگر غیر مسلمانی امکان داشته باشد و اقدام به اعدام سلمان رشدی کند مسلمانان هرچه او خواست بعنوان پاداش و جایزه به او بدهند.

دیروز بعد از 33 سال ان اقدام صورت پذیرفت و در حالیکه ان نویسنده خبیث  می خواست در محلی در شهر نیویورک امریکا سخنرانی کند مورد حمله قرار گرفت که طیق اخبار واصله از خود غربی ها درحال حاضردر بیمارستان تحت اعمال جراحی است. 

با جنایت بزرگ و تاریخی که ان خبیث علیه اسلام و ومقدسات اسلام بعمل اورد حتی اگر وی از این اقدام هم جان بدر ببرد حکم اعدام وی تا نهایت پا برجاست.

این عبرت برای کسانی خواهد بود که مخصوصا در وادی قلم و انتشارات اقدام به وهن الهیات و مقدسات اسلام کنند که مسلما مورد خشم و قهر خداوند بزرگ و تبعا مسلمانان قرار خواهند گرفت و پیوسته در معرض حد الهی خواهند بود

اسلام اهل منطق و گفتگو است و هر بحث و سوالی برای روشنگری را می پذیرد و ادیان دیگر و پیروان ان ادیان و حقوق انها را محترم می شمارد هیچ کس در تاریخ سراغ نخواهد داشت که اسلام به گروهی از ادیان دیگر ظلم و اجحاف و یا توهینی روا داشته باشد امروز می بینیم مسیحیان و یهودیان و حتی زرتشتیان در بطن جوامع اسلامی و در کنار هموطنان مسلمان اشان با صلح و صفا زندگی و تجارت و معامله می کنند و نه اسلام و نه مسلمانان دخالتی در دین و مناسک و و اماکن و اعتقادات انها ندارد اگرچه راه بحث و روشنگری ازادانه باز است. و لذا کسی که با منطق و درستی با اسلام مواجه شود بهر دین و مسلکی که باشد مورد احترام است و حق حیات و حقوق انسانی اش محفوظ و تحت الحمایه اسلام می باشد اما جنایت بزرگی که سلمان رشدی خبیث و امثال او بر وجه محاربه ضد فرهنگی علیه بنیاد ها و مقدسات اسلام بعمل اوردند گناهی نا بخشودنی است که جز خشم  و قهر خداوند و مسلمانان را در پی نخواهد داشت.

توجه شود که بهاییت و وهابیگری دین نیست بلکه مسلکی انحرافی با عقایدی ضد دین است که برای استحاله اسلام و گمراه کردن مسلمانان ایجاد شده و به همین دلیل منفور اسلام است و با انها تعاملی نیست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4380
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴, ۱:۱۴ ب.ظ
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6704 بار
سپاس‌های دریافتی: 12099 بار
تماس:

Re: اقدام به اعدام سلمان رشدی خبیث

پست توسط Mohammad 1985 »

فعلا که با این اقدام کتابش جز پر فروش ترین کتاب ها شد !
 
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”