كشف 13 هزار سي.دي مبتذل در تهران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 682
تاریخ عضویت: شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۴۷ ق.ظ
محل اقامت: زير آسمون ابري
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

كشف 13 هزار سي.دي مبتذل در تهران

پست توسط Montana2100 »

رئيس پليس امنيت تهران بزرگ، گفت: طي 45 روز گذشته بيش از 13 هزار سي.دي مبتذل در تهران كشف و ضبط شد.

به گزارش فارس، محمدرضا عليپور صبح امروز در نشست خبري در خصوص اقدامات انجام شده پليس امنيت تهران بزرگ در سه ماهه گذشته و همچنين تشريح طرح برخورد با اراذل و اوباش با اعلام اين مطلب، افزود: طرح افزايش امنيت اجتماعي در طول سال اجرا شده است اما اكنون به دليل فرارسيدن ايام آخر سال با نگاه تقويت شدن با شدت بيشتري اجرا خواهد شد.

وي با اشاره به اين مطلب كه افرادي كه تظاهر به قدرت نمايي و ايجاد ناامني در اذهان عمومي داشته باشند توسط پليس دستگير مي‌شوند، گفت: شاربين خمر و همچنين كساني كه تظاهر به مستي كنند شامل اين طرح شده و با آنها برخورد قانوني خواهد شد.
وي ادامه داد: هدف اصلي اين طرح راحت‌تر شدن مردم و همچنين ايجاد احساس امنيت اجتماعي بيشتر در كنار تنگ كردن عرصه براي افراد هنجارشكن و خاطي در طول مدت تعطيلات است.

عليپور همچنين با اشاره به اين مطلب كه سازمان زندانهاي استان تهران موظف شد تا محلي را براي نگه‌داري اين افراد در نظر بگيرد، گفت: بسيج تهران بزرگ، سازمان اطلاعات و ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر تهران در اين طرح پليس امنيت را ياري خواهند كرد.

وي همچنين با اشاره به اين مطلب كه بررسي جرم و مدت محكوميت اين افراد با هماهنگي‌هاي به عمل آمده به اواخر فروردين و اوايل ارديبهشت موكول شده است، گفت: دليل اين امر اين است كه اين افراد عبرت بيشتري بگيرند.

وي همچنين با اشاره به اين مطلب كه در طول 9 ماهه گذشته ورود افراد به حوزه‌هاي خصوصي و سوء استفاده جنسي و مالي از افراد افزايش داشته است، گفت: با پيگيري‌هاي پليس امنيت اين ورود به حريم شخصي ظرف 45 روز گذشته به شدت كاهش پيدا كرده است.

عليپور خاطرنشان كرد: در طول 3 ماه گذشته ميزان ورود پرونده و شكايت در اين حوزه 30 درصد كاهش داشته است و دليل اين امر هم اقدامات گسترده در خصوص شناسايي و دستگيري باندهاي سوء استفاده كننده بوده است.

وي همچنين در خصوص سي.دي‌هاي مستجهن نيز با اشاره به اين مطلب كه تاكنون و ظرف مدت 45 روز گذشته 2658 واحد صنفي مورد بررسي قرار گرفته است، گفت: در بررسي اين تعداد واحد صنفي و همچنين معابر سطح شهر ميزان 13هزارو 443 سي.دي مبتذل و 43 دستگاه هارد كامپيوتر كشف و ضبط شده است.

فرمانده پليس امنيت تهران بزرگ همچنين خبر از كشف 65 هزار و 309 بطري و قوطي مشروبات الكلي داده و گفت: ظرف مدت سه ماه گذشته انواع مشروبات الكلي ورود يافته به تهران كشف و ضبط شده است و اين در حالي است كه در طول مدت 2 روز گذشته نيز 21 هزار بطري مشروبات الكلي در حوالي تهران كشف و ضبط شده است.

[External Link Removed for Guests]
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”