موج جديد برخورد با اراذل و اوباش

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1468
تاریخ عضویت: شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴, ۹:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

رييس انجمن جرمشناسي برخورد نامعقول را سبب ساز افزايش جرايم در جامعه دا

پست توسط ARMIN »

  انجمن جرمشناسي برخورد نامعقول را سبب ساز افزايش جرايم در جامعه دانست  

‪۸۵/۰۵/۰۴‬


رييس انجمن ايراني جرمشناسي گفت: برخوردهاي نامعقول و غيرعلمي با پديده هاي اجتماعي و جرايم به افزايش آنها در سطح جامعه خواهد انجاميد.


دكتر جعفر كوشا در همايش تخصصي جرمشناسي و آسيبهاي اجتماعي در خراسان شمالي افزود: پيش از برخورد با هر پديده اجتماعي و جرم بايد ابتدا اين پديده‌ها را شناسايي و سپس راهكار علمي براي كاهش آن تدوين كرد.

وي گفت: برخورد پليسي با ناسازگاريها، پديده‌هاي اجتماعي و جرايم در جامعه بايد در هر منطقه و محيطي با توجه به شرايط زندگي و ساير مسايل آن منطقه صورت گيرد.

او افزود: اگر بخواهيم با تمام پديده‌هاي اجتماعي كه در محيط و مناطق مختلف وجود دارد، يك نوع برخورد داشته باشيم مسلما كارساز نيست.

وي گفت: گرچه ممكن است با اين عمل تا يك محدوده زماني موفق به كاهش جرايم شويم ولي اين درمان دايمي نبوده و پس از مدتي با وضعيت بدتري برگشت خواهد داشت.

رييس انجمن ايراني جرمشناسي افزود: همچنين نياز است براي برخورد با پديده‌هاي اجتماعي و جرايم راهكارهاي فراملي و منطقه‌اي انديشيده شود.

دكتر كوشا هيچ جامعه‌اي را بري از جرم و ناهنجاري ندانست و وجود جرم را تا حدي در تمام جوامع طبيعي دانسته و گفت: زماني وجود جرايم مي‌تواند خطرناك باشد كه از حد طبيعي و نرمال خارج شود.

وي ادامه داد: همچنين ريشه‌كني جرايم بطور كلي نيز امكانپذير نيست و با همه اقدامات صرفا تا حدي مي‌توان جرايم را كاهش داد.

او با تاكيد بر لزوم برخورد علمي و منطقي با پديده‌هاي اجتماعي گفت: هر برخوردي كه مقطعي و بدون برخورداري از پشتوانه علمي و كارشناسي باشد به كاهش جرايم منجر نمي‌شود.

يك روانشناس هم در اين همايش علمي گفت: همه انسانها بدون توجه به محل سكونتشان داراي مشتركاتي هستند كه مهر و عشق جزو مهمترين اين اشتراكات است.

دكتر درويشي افزود: در هزاره سوم و با روند كنوني جهاني‌سازي ديگر مرزهاي خاكي و سكونتگاهها مفهوم كلي خود را از دست داده و روند جهاني‌سازي نيز موجب شده تا به فرهنگ و باورها و استحكام خانواده خدشه وارد شود.

وي گفت: براي طي درست مسير در روند جهاني شدن و موفقيت در اين راه نياز به تدوين راهبردي مشخص براي حركت داريم.

او اضافه كرد: اگر براي حركت خود در امر جهاني‌شدن راهبرد نداشته باشيم مسلما ديگراني كه استراتژي دارند ما را با خود خواهند برد و به نوعي چه بخواهيم و چه نخواهيم دنباله‌رو آنها مي‌شويم.

اين روانشناس گفت: روند جهاني شدن ايجاب مي‌كند كه ذهنيت خود را نسبت به پديده‌هاي اجتماعي بازسازي كنيم و اگر به دنبال كاهش پديده‌هاي اجتماعي و جرايم هستيم بايد افرادي خلاق را در جامعه پرورش دهيم.

وي افزود: اگر ما به افراد جامعه خلاقيت و توانمندي بدهيم اين امر موجب مي‌شود تا آنها در بدترين شرايط بهترين تصميمات را بگيرند.

او نخستين سطح ايجاد سلامت را فراهم كردن ذهنيت نقاد در جامعه دانست و گفت: بايد شرايطي ايجاد شود كه افراد به راحتي بتوانند وضعيت و مسايل را به نقد بكشند زيرا داشتن ذهن نقاد، سلامت جامعه را تضمين مي‌كند.

وي افزود: اين امر چندان ضروري است كه اگر شده بايد افرادي را از لحاظ مالي تامين كنيم تا بتوانند از حركات و برنامه‌هاي ما نقادي كنند.

او از رفتار به عنوان دومين سطح سلامت در جامعه ياد كرد و گفت: اگر رفتار نابهنجاري در جامعه مشاهده مي‌شود نبايد با تحقير، توهين و برخورد فيزيكي با آن مقابله شود بلكه بايد با آموزشهاي لازم رفتار سالم را ايجاد كنيم.

وي افزود: هرگونه تحقير، اهانت و حتي برخورد فيزيكي با رفتارهاي ناهنجار نه تنها اين رفتارها را كاهش نمي‌دهد بلكه بعضا موجب افزايش آن نيز مي‌شود.


[External Link Removed for Guests]
Don't play games with the ones who love you
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1468
تاریخ عضویت: شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴, ۹:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

يکي از اعضاي جرم‌‏شناسي : جرم صداي اعتراض به بي‌‏عدالتي است

پست توسط ARMIN »

  از اعضاي جرم‌‏شناسي استان خراسان شمالي:
جرم صداي اعتراض به بي‌‏عدالتي است
سن بزهكاري در ايران به شدت كاهش يافته است  يكي از اعضاي فعال جرم‌‏شناسي در استان خراسان شمالي, گفت: بزهكاري رفتار نامناسب در محيط‌‏هاي نامتعادل بوده كه ممكن است جسمي, رواني, روحي, شخصيتي و يا مشكلات تربيتي يا اجتماعي ناشي از مشكل بيكاري, مسكن و ازدواج باشد.

به گزارش خبرنگار ايلنا, دكتر نجفي توانا, يكي از اعضاي فعال جرم‌‏شناسي در استان خراسان شمالي, اعلام كرد: آمارها نشان مي‌‏دهد در جامعه ما سن بزهكاري با سن جواني هم‌‏زمان است ؛‌‏ البته سن بزهكاري رو به كاهش است. به طوري كه امروزه اعتياد در كشور بين 12 تا 14 سالگي است.
وي يادآور شد: شخصي كه دست به جرم مي‌‏زند, اين جرم‌‏ ناشي از نياز است, يا وسيله ارتكاب وسيله‌‏اي براي رفع نيازهاي آني افراد و گاهي جرم پاسخ به يك نياز و يك محروميت عاطفي است.
توانا, جرم را صداي اعتراض به بي‌‏عدالتي دانست و گفت: جرم تقاضا است كه خانواده و جامعه متعادل و آگاه وقتي اين علائم را مي‌‏بيند, حساس مي‌‏شود و نسبت به آن اقدام مي‌‏كند و اولين كاري كه خانواده‌‏ها و پدر و مادرها و حتي جوانان مي‌‏كنند, آسيب‌‏شناسي جرم است كه پيدايش چرايي جرم و علت عمل است.
اين عضو فعال جرم‌‏شناسي در استان خراسان شمالي, افزود: بخشي از بزهكاري‌‏ها ناشي از فقر اقتصادي,تبعيض و عدم توانمندي با ارزش‌‏هاي جامعه و بخشي در مورد حالت‌‏هاي روحي است كه خيل عظيمي از جامعه دچار افسردگي هستند كه اين افسردگي زمينه‌‏ساز بسياري از جرايم است.
وي, در مورد اين‌‏كه جامعه ما جامعه سنتي, اخلاق‌‏پذير و دين‌‏پذير است, ادامه داد: امكان اصلاح جامعه وجود دارد ؛ اما زمان‌‏بر است و راه‌‏هاي پيشگيري عمومي اجراي مفاد قانون اساسي در بخش جر‌‏م‌‏شناسي ايجاد مسكن, كار و ازدواج است كه با اين اقدامات 90 درصد از بزهكاران بزهكار نمي‌‏شوند.
توانا, خاطرنشان كرد: ما در جامعه‌‏اي زندگي مي‌‏كنيم كه رفتارهايمان ناشي از شرايط زندگي صنعتي چه در قانون چه در عمل سنتي است ؛ ولي روش‌‏هاي سنتي پاسخ نمي‌‏دهد,بنابراين بايد روش‌‏ها را اصلاح كرد.


[External Link Removed for Guests]
Don't play games with the ones who love you
-
پست: 319
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ تیر ۱۳۸۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط JSF »

من هم موافقم :razz:
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

آغاز عمليات ضربتي پاكسازي مناطق آلوده

پست توسط Kingman_62 »

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: حوادث

فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اعلام آغاز عملياتهاي ضربتي پاكسازي مناطق آلوده از هفته آينده، خبر داد: تنها طي تيرماه سال جاري،240 تن از اراذل و اوباش كه به ايجاد رعب و وحشت و مزاحمت براي نواميس دستگير شده بودند، به مراجع قضايي معرفي شدند.
به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، سردار مرتضي طلايي با حضور در مركز نظارت همگاني ناجا (197) در جمع خبرنگاران با اشاره به جمع آوري 6 هزار معتاد و ولگرد از سطح شهر تهران بزرگ، گفت: در تير ماه سال جاري، 680 كيلوگرم انواع مواد مخدر و 50 هزار عدد قرص و آمپول روانگردان كشف شد.
وي افزود: مرحله اول انتقال معتادان به اردوگاه «شفق» با موفقيت به پايان رسيد و ارزيابي‌ها نشان از رضايتمندي مردم از اجراي اين طرح مي‌دهد.
سردار طلايي با اشاره به اين كه برخي مناطق تهران به عنوان مناطق آلوده به مواد مخدر شناخته شده‌اند، اظهار كرد: در اين راستا پاكسازي اين مناطق به صورت ضربتي از هفته آينده به اجرا در خواهد آمد.
وي همچنين به اجراي طرح جمع‌آوري اراذل و اوباش از سطح پايتخت اشاره كرد و گفت: در تير ماه سال جاري، 240 تن از اراذل و اوباش كه به درگيري، ايجاد رعب و وحشت و مزاحمت براي مردم دستگير شده بودند، به مراجع قضايي معرفي شدند.
فرمانده انتظامي تهران بزرگ با بيان اين كه امروز 300 تن از شهروندان با حضور در مركز نظارت همگاني ناجا، خواسته‌ها و مشكلات خود را مطرح كردند، گفت: 200 تن نيز به صورت تلفني با مسوولان ذيربط فرماندهي انتظامي تهران بزرگ صحبت كردند كه بيشتر مشكلات آنها در خصوص قهوه‌خانه‌ها، اراذل و اوباش، كيف قاپي، سرقت موتورسيكلت، سرقت به عنف، و سرقت خودرو بوده است.
سردار طلايي ادامه داد: به اين ترتيب در پاسخ به مشكلات مردم، طي مرداد ماه سال جاري، چندين طرح ضربتي از سوي پليس آگاهي تهران بزرگ جهت پيشگيري از وقوع جرم و همچنين دستگيري سارقان به اجرا در خواهد آمد.
وي با بيان اين كه در سه ماهه اول سال 85، با توجه به اين كه بسياري از گزارشات مردمي مبني بر آلودگي محله‌ها به پليس گزارش شد، تأكيد كرد: در اين رابطه 150 عمليات طي اين سه ماه اجرا شد و در جريان آن، 850 تن دستگير شدند كه اين بيانگر دقت نظر ، هوشمندي و احساس مسووليت مردم نسبت به محل زندگي خود است.
سردار طلايي از 197 به عنوان يك پايگاه و پناهگاه مردمي ياد و عنوان كرد: اين مركز نه تنها براي پاسخگويي به سوالات مردم بلكه در مواقعي مكاني است براي حمايت از كاركنان كه صادقانه در اين نيروي انتظامي فعاليت مي‌كنند.
وي افزود: اين مجموعه درصدد رفع مشكلات مردم و احقاق حقوق آنهاست.
سردار طلايي با بيان اين كه برخي از شكايات نسبت به عملكرد كلانتري‌ها و ماموران آنها و برخورد آنان با مردم بوده است، اظهار كرد: با ماموراني كه برخورد نامناسبي با مردم داشته باشند، برخورد خواهند شد.
فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به وقوع اولين سرقت مسلحانه بانك در پايتخت طي سال جاري، گفت: تجهيز بانكها به تمامي امكانات ايمني ابلاغ شده و طبق قانون تمام بانكها بايد داراي تجهيزات ايمني شامل مانيتورينگ، دزدگير و ... باشند.
 تصویر

تصویر
 
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

اراذل و اوباش دستگير شده شناسنامه‌دار مي‌شوند

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: معاون دادستان تهران با اشاره به آغاز طرح ضربتي برخورد با اراذل و اوباش در تهران گفت: براي افرادي كه در اجراي اين طرح دستگير مي‌شوند شناسنامه سوء سابقه تشكيل مي‌شود.


محمود سالاركيا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با اشاره به مبارزه مستمر با اراذل و اوباش در تهران گفت: اجراي طرح ضربتي برخورد با اراذل و اوباش به عنوان حركتي جدي با كساني است كه اقدام به برهم زدن نظم عمومي مي‌كنند.
وي با اشاره به ايجاد شعبه هاي اختصاصي در هر ناحيه در دادسرا گفت: اين شعب كار رسيدگي به پرونده‌هايي را كه جهت اجراي اين طرح تشكيل مي‌شوند برعهده دارند و به طور تخصصي نسبت به برخورد با مزاحمين اقدام مي‌كنند.
معاون دادستان تهران اضافه كرد: براي تمامي كساني كه در اجراي اين طرح دستگير مي‌شوند حتي اگر به زندان هم معرفي نشوند شناسنامه تشكيل مي‌شود و اين شناسنامه به عنوان سوء سابقه براي اين افراد محسوب مي‌شود.
وي در پاسخ به سؤالي در خصوص زمان اجراي طرح ضربتي مبارزه با اراذل و اوباش گفت: اين طرح ضربتي به مدت يك ماه در تهران اجرا خواهد شد و بعد از آن نيز به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.
طرح مبارزه با اراذل و اوباش از امروز و با همكاري دادسرا و پليس امنيت در تهران آغاز شده است.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 547
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵, ۶:۴۴ ب.ظ
محل اقامت: نزد خدايگان افسار گسيخته
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

متلاشي شدن دوباند اشرار در چابهار

پست توسط arash_slayer »

به دنبال اقدام شرارت آميز يك باند از سارقين مسلح در منطقه چابهار، رزمندگان انتظامي سيستان و بلوچستان و قرارگاه فتح نيروي انتظامي موفق شدند دو باند از اشرار را متلاشي كنند.

به گزارش معاون اجتماعي و ارشاد فرماندهي استان سيستان و بلوچستان محمد غفاري، فرمانده قرارگاه عملياتي فتح و انتظامي استان گفت: در اين سلسله از عمليات رزمندگان انتظامي شهرستان چابهار موفق شدند، 3 نفر از اشرار و سارقين مسلح را دستگير و تحويل مقامات قضايي دهند.
وي افزود: همچنين در منطقه ديگري از استان رزمندگان نيروي انتظامي شهرستان نيكشهر و گردن 123 تيپ يك اين قرارگاه موفق شدند دو نفر از اشرار مسلح را به هلاكت رسانده و يك نفر از آنان را دستگير كند.
سردار غفاري يادآور شد: در اين مجموعه عمليات، دو دستگاه خودرو منهدم يكدستگاه خودرو و يك دستگاه موتورسيكلت سالم به دست نيروهاي انتظامي افتاد.

وي گفت: در اين عمليات يكي از دليرمردان نيروي انتظامي به نام گروهبان گودرزي به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

منبع: بازتاب
او دوم دسامبر به دار اويخته شد
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 876
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۵, ۹:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

دستگيري اراذل و اوباش مشهور مناطق فلاح، استانبول و 13آبان

پست توسط Ahmad6644 »

  اراذل و اوباش مشهور مناطق فلاح، استانبول و 13آبان  

 تصویر 

  فارس: بامداد امروز نيروهاي يگان ويژه با اجراي عمليات گسترده، مشهورترين اراذل و اوباش مناطق فلاح، چهارراه استانبول، خيابان رودكي و 13‌آبان را دستگير كردند.  

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس كه همراه تيم‌هاي پليس تهران در اجراي عمليات حضور داشت، نيروهاي يگان ويژه پليس به سرپرستي سرهنگ مطهر جانشين فرماندهي يگان ويژه تهران با حضور در خيابان رودكي يكي از اراذل و اوباش مشهور و بنام اين منطقه را كه با ايجاد رعب و وحشت در منطقه و تجاوز به نواميس مردم موجب ناامني شده بود، دستگير كردند.
شرور فوق كه با استفاده از اصل غافلگيري دستگير شده بود در هنگام دستگيري از وي يك قبضه قمه و مقداري مواد مخدر از وي به دست آمد.
دومين عمليات پليس تهران در منطقه چهارراه استانبول انجام گرفت كه در اين راستا 2نفر از اراذل و اوباش اين منطقه دستگير و به پايگاه هشتم پليس امنيت تهران منتقل شدند.
بر پايه اين گزارش ، مقارن ساعت 2 بامداد امروز نيروهاي يگان ويژه با شناسايي قبلي كار دستگيري 2 نفر از اراذل و اوباش مشهور منطقه فلاح به نام‌هاي علي عشقي و محسن لك را آغاز كردند.
برمناي مشاهدات خبرنگار فارس دستگيري اين دو شرور با شليك چندين تير هوايي انجام شد كه در نهايت اين افراد توسط پليس دستگير شدند.
در هنگام اجراي عمليات دستگيري ساكنان محل با تجمع عمليات پليس را نظاره مي‌كردند و پس از دستگيري تعدادي از آنها و در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر رضايتمندي آنان از دستگيري اشرار فوق ، با قدرداني از اقدام نيروي انتظامي، خواستار اجراي دائمي اينگونه طرح‌ها شدند.
مرحله بعدي عمليات پليس براي پاكسازي اراذل و اوباش منطقه 13 آبان بود كه مأموران با ورود به منزلي كه از قبل شناسايي شده بود، كار دستگيري اراذل و اوباش را آغاز كردند.
ورود مأموران پليس به منزل اشرار با مقاومت آنها منجر شد كه با شليك گلوله و استفاده از گاز اشك‌آور تمامي افراد دستگير شدند.
به گزارش خبرنگار فارس دستگيري اراذل و اوباش توسط پليس تا ساعت 4 بامداد ادامه يافت.

منبع : Farsnews
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 876
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۵, ۹:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

اراذل و اوباش در حال فرار با خودرو با تيراندازي ماموران متوقف شدند

پست توسط Ahmad6644 »

  و اوباش در حال فرار با خودرو با تيراندازي ماموران متوقف شدند  

  فارس: در ادامه اجراي طرح پاكسازي مناطق از لوث وجود افراد شرور ، ماموران نيروي انتظامي شب گذشته در منطقه فلاح ، با تيراندازي به سوي خودروي اراذل و اوباش كه در حال فرار بودند ، آنان را دستگير كردند.  

به گزارش خبرنگار اجتماعي خبرگزاري فارس كه همراه نيروهاي پليس در طرح جمع‌آوري اراذل و اوباش حضور داشت، پس از پاكسازي خيابان فلاح، مأموران پليس به خودرويي كه نوچه‌هاي اراذل و اوباش‌ در آن بودند، دستور ايست دادند كه اين افراد با بي توجهي به فرمان پليس به سرعت متواري شدند و پليس به تعقيب آنان پرداخت.
عمليات تعقيب و گريز كه در ساعت 2 بامداد اجرا شد و ادامه مأموران با سمت خودروي اراذل و اوباش تيراندازي كردند كه در نهايت با شليك چندين گلوله و هدف قرار گرفتن لاستيك خودرو ، مأموران موفق به متوقف كردن خودرو و دستگيري سرنشينان آن شدند.
2 سرنشين خودروي پژو كه از نوچه‌هاي اراذل و اوباش‌هاي دستگير شده منطقه فلاح بودند دستگير و از آنها مقدار سه و نيم كيلو كراك و چندين قبضه قمه كشف شد.

منبع : Farsnews
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 876
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۵, ۹:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

اراذل و اوباش مناطق سلسبيل و رودكي جمع‌آوري شدند

پست توسط Ahmad6644 »

  و اوباش مناطق سلسبيل و رودكي جمع‌آوري شدند  

  فارس: در سومين شب از اجراي طرح نيروي انتظامي در مبارزه با اراذل و اوباش ساعت 23 شب گذشته اراذل مناطق سلسبيل، آذربايجان و رودكي جمع‌آوري شدند.  

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس مستقر در محل ، مامورين پايگاه هشتم پليس امنيت تهران بزرگ با اجراي طرح ضربتي مبارزه با اراذل و اوباش ، شرور مشهور خيابان رودكي را دستگير كردند.
ابن شرور كه با ايجاد رعب و وحشت و قداره‌كشي موجب ناامني در محل شده بود توسط مامورين دستگير شد.
سرهنگ مطهري جانشين فرمانده يگان ويژه تهران بزرگ كه فرماندهي اين عمليات را بر عهده داشت، گفت: فرد شرور دستگير شده از اراذل و اوباش معروف اين منطقه است كه اقدام به تجاوز به نواميس مردم و شكستن مغازه‌هاي كسبه محل مي‌كرد.
پس از دستگيري اين شرور، مامورين، طرح دستگيري شرور خيابان آذربايجان را در دستور كار قرار دادند و با يك طرح ضربتي وي را در حالي كه با دو قمه در محل حضور داشت دستگير كردند.
بنا بر مشاهدات خبرنگار فارس، دستگيري اشرار اين منطقه باعث تشويق ماموران نيروي‌انتظامي از سوي مردم اين مناطق شد.


منبع : Farsnews
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 876
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۵, ۹:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

پست توسط Ahmad6644 »

جاي داره اينجا از بروبچه‌هاي نيروي انتظامي كه واقعا تلاش شبانه‌روزي براي مقابله با اشرار رو آغاز كردن تشكر كنيم و بهشون بگيم خسته نباشيد ، دست مريزاد :smile: :smile: :smile: :smile:
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1236
تاریخ عضویت: جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۸۵, ۳:۱۲ ب.ظ
محل اقامت: جايي درست وسط غربت شهر...انطرف تر از اب...در کنار خورشيد...
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

پست توسط ghalamman »

سلام دوست عزيز يه زحمت بکش از همين سايت فارس نيوز عکسهاي نحوه دستگيري رو هم ببين بعد قضاوت بکن

مطمئنا يک ادم خلافکار قصد تسليم شدن با سلام و صلوات را ندارد...نيروي پليسي هم انها را بازداشت کرده است قصد ندارد در مقابل قمه و چاقو گفتگو کند...
يکي از اين حضرات را با شليک 16 گلوله و با کلي بدبختي بازداشت کردند...بعد مي خواهيد ان مامور برود جلو با خلافکار روبوسي کند؟
پاسگاه مرزي گدار... سراوان
جاده زابل به زاهدان ...تاسوکي
تقاطع بلوار بزرگمهر و معلم... زاهدان
بلوار ثارلله مجتمع نسترن ...زاهدان
پاسگاه مرزي ناجا... سراوان
تاريخ هيچ کدام را از ياد نخواهد برد...
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 72
تاریخ عضویت: شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۵, ۲:۳۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار
تماس:

پست توسط hamidreza6620 »

ghalamman عزيز
با شما كاملا موافقم. به نظر من سزاي اينا همينه! تازه بيشتر از اينم سرشون بياد حقشونه! خداييش كار اين مامورهاي نيروي انتظامي جاي تقدير داره. خطر هر لحظه بيخ گوششونه!! :-o 8)
به ياد دشته باش... امروز، همان فرداييست كه ديروز منتظرش بوديم و همان ديروزيست كه فردا حسرتش را خواهيم خورد...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”