قاتل خطرناک در اصفهان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
پست: 1344
تاریخ عضویت: شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶, ۱۲:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

قاتل خطرناک در اصفهان

پست توسط Mahdi Mahdavi »

[External Link Removed for Guests]

این عکس حتما براتون آشناست.این قاتل تا کنون چندین نفر رو تو اصفهان به قتل رسونده.عکسش رو تو اصفهان به طور گسترده پخش کردند و براش جایزه هم تعیین کردند.تو خیابون کاوه 4 نفر رو کشته.من که دیگه جرات نمیکنم این چند روزه بیام بیرون تا خبر دستگیریش بیاد.یک افسر نگهبان هم کنار دبیرستان ابن سینا((که اتفاقا دبیرستان خودمون هم بوده))کشته.یه فرانسوی با یه دختر دانشجوی خوراسگانی که.متن تقریبا کامل این جنایات رو میتونید تو لینکای زیر ببینید.
البته امروز عصر هم دم پزشک قانونی یه نفر رو کشته.

[External Link Removed for Guests]
البته اگه تو گوگل تایپ کنید ((قاتل اصفهان))یا ((قاتل خطرناک در اصفهان)) معمولا چند صفحه اولش مال همین خبره
اینم چندتا از تیترهای پر بیننده سایتها و روزنامه ها
گردشگر فرانسوي به ضرب گلوله در اصفهان كشته شد
قاتلی که قول کشتن 300 مأمور را داده بود ... دیشب یک جهانگرد را کشت
هشدار قرمز براي دستگيري قاتل توريست فرانسوي
:-(
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 330
تاریخ عضویت: شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶, ۶:۲۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 37 بار

پست توسط limo_torosh »

mahdimahdavi, جان ممنون که اين خبر رو تو اين انجمن دادي واقعا تا حالا سابقه نداشته يه نفر تو اصفهان همچين رعب و وحشتي ايجاد کنه خدا لعنتش کنه.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 330
تاریخ عضویت: شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶, ۶:۲۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 37 بار

پست توسط limo_torosh »

گروه حوادث ـ تحقيقات ويژه گروه هاى پليس استان اصفهان براى دستگيرى جانى خطرناكى كه در اقدامى تبهكارانه، پس از مجروح كردن مأمور پليس، يك توريست فرانسوى را نيز به قتل رسانده، همچنان ادامه دارد.

ضارب كه از اعضاى فرارى يك شبكه سرقت مسلحانه است، در نامه اى، آزادى بى قيد و شرط هفت همدستش - كه به اتهام سرقت مسلحانه و قتل دستگير شده اند - را شرط پايان جنايت هاى خود اعلام كرده است.
* دستگيرى دزدان مسلح
به گزارش خبرنگار ما، اعضاى شبكه مخوف دزدان مسلح ساعت ۷ بعد از ظهر ۱۷ مهر سوار بر يك دستگاه خودروى پژو به طلافروشى «كوه نور» در ملك شهر اصفهان هجوم برده و در جريان سرقتى مرگبار، صاحب طلافروشى را به قتل رسانده و هنگام فرار يك عابر را هم مجروح كردند.پس از اين دزدى، كارآگاهان پليس آگاهى اصفهان تحقيقات گسترده اى براى دستگيرى آنها آغاز كردند، تا اين كه ۴۵ روز بعد با همكارى مأموران انتظامى استان هاى فارس و هرمزگان، دزدان را در عمليات ويژه اى دستگير كردند.متهمان پس از دستگيرى به سرقت از دو طلافروشى و يك بانك در اصفهان اعتراف كردند.اعضاى اين شبكه در ادامه به ماجراى سه جنايت و مجروح كردن پنج نفر نيزپرده برداشتند.
* حمله به كيوسك پليس
ساعت چهار بعد از ظهر ۱۰ آذر امسال، يكى از اهالى خيابان چهارباغ اصفهان با مركز فوريت هاى پليسى ۱۱۰ تماس گرفت و از مجروح شدن افسر جوانى در كيوسك اداره امور اتباع خارجه پليس خبر داد. بلافاصله ستوان «عليرضا انصاريان» به بيمارستان منتقل شد. مأموران در محل حادثه، برگه اى پيدا كردند كه روى آن نوشته شده بود: «دزدان مسلح كه مرد طلافروش را در ملك شهر به قتل رسانده اند، نبايد مجازات شوند». با به دست آمدن اين اطلاعات، مأموران به تحقيق از شاهدان حادثه پرداختند. بدين ترتيب مشخص شد متهم فرارى مرد جوانى است كه از ترك يك موتوسيكلت هونداى قرمزرنگ پياده شده و پس از ورود به مقر افسر پليس، وى را هدف شليك قرار داده و بعد هم همراه همدستش متوارى شده است.با اطلاعات به دست آمده از شاهدان حادثه، چهره رايانه اى متهمان فرارى ترسيم و جست و جو براى يافتن آنها آغاز شد.از سوى ديگر در بررسى چهره ترسيم شده ضارب - در آلبوم مجرمان حرفه اى - مشخص شد او كاظم شفيعى نام دارد كه از بستگان يكى از اعضاى دستگير شده شبكه دزدان مسلح است.
* قتل تبعه فرانسوى در اصفهان
درحالى كه تحقيقات پليسى براى شناسايى و رديابى مهاجمان ادامه داشت، كاظم عصر يكشنبه - ۱۸ آذر - يك تبعه فرانسوى را نيز در ترمينال اتوبوسرانى اصفهان به قتل رساند.«ژولين فان وايسبرگ» فرانسوى همراه همسرش براى گردش به اصفهان سفر كرده بودند. آنها عصر يكشنبه خود را به ترمينال «جى» اصفهان رساندند تا براى شترسوارى به منطقه «خور و بيابانك» بروند.عقربه هاى ساعت ۴ و ۳۰ دقيقه بعد از ظهر را نشان مى داد كه يك خودروى پيكان سفيدرنگ در محوطه ترمينال توقف كرد. بلافاصله مرد جوانى پياده شد و به سوى «ژولين» و همسرش آمد.او پس از دقايقى صحبت با مرد فرانسوى اسلحه اى را كه زير لباسش مخفى كرده بود، بيرون آورد و با آن به سوى «ژولين» شليك كرد، بعدهم به سوى خودرو بازگشت و همراه همدستش از آنجا گريختند.مرد فرانسوى بلافاصله به بيمارستان منتقل شد، اما به خاطر شدت جراحات جان سپرد.با اعلام اين ماجرا، بازپرس شاه محمدى همراه گروهى از كارآگاهان ويژه قتل در محل جنايت حضور يافت. مأموران بلافاصله با كمك شاهدان به چهره نگارى از ضارب پرداختند كه بدين ترتيب مشخص شد عامل جنايت، كاظم متهم فرارى است.با توجه به حساسيت موضوع، بلافاصله شوراى تأمين استان اصفهان تشكيل جلسه داد و قرار شد عكس و مشخصات جانى خطرناك در تلويزيون استانى به نمايش درآيد تا افرادى كه از محل اختفاى او اطلاع دارند، موضوع را به پليس گزارش دهند.
همچنين مأموران پليس استان به حالت آماده باش درآمدند. در حال حاضر همه راه هاى ورودى و خروجى اصفهان تحت كنترل شديد امنيتى قرار دارد و تحقيقات گروه هاى مختلف پليس براى دستگيرى ضارب فرارى همراه دو برادر و مادرش ادامه دارد.در اطلاعيه هاى پليس اعلام شده قاتل فرارى ۲۷ ساله ۱۷۵ سانتيمتر قد دارد.پايگاه خبررسانى عبرت نيز در گزارشى اعلام كرد: قاتل فرارى جثه اى متوسط، موهاى خرمايى و كوتاه شده، چهره اى آفتاب خورده و روستايى دارد كه به همراه مادر ۴۵ ساله و دو برادر ۱۶ و ۲۲ ساله اش در حاشيه و اطراف شهر اصفهان مشاهده شده اند.بر اساس اطلاعات به دست آمده، جنايتكار تحت تعقيب شخصيتى ضد اجتماعى و چهره اى بيمارگونه دارد و از كودكى نيز فردى شرور بوده و در كارنامه سياهش جنايات متعددى ثبت شده است.وى و برادرانش از اعضاى اصلى شبكه دزدان مسلح مرودشتى هستند كه با ارتكاب سرقت هاى مسلحانه و وحشيانه پول و اموال مردم را به تاراج مى بردند تا اين كه با تلاش مأموران اداره آگاهى اصفهان شناسايى و دستگير شدند. كاظم در اين ماجرا موفق به فرار از چنگ پليس شد و با استفاده از همراهى مادر و برادرانش در حاشيه اى امن قرار گرفت.پليس اصفهان نيز با انتشار تصاوير وى از مردم خواست با هوشيارى و دقت، زمانى را صرف كنترل افراد و همسايگانى كه طى مدت يك سال يا ماه هاى اخير در محل سكونت شان زندگى مى كردند نمايند تا هرگونه خانه گزينى جديد و يا حضور اين افراد را به خاطر آورده و موضوع را به تلفن هاى پليس ۱۱۰ اطلاع دهند.فراموش نكنيد آنها ممكن است به صورت دو نفره، مجردى، مادر و فرزند و شيوه هاى ديگر هم اكنون در مجاورت شما باشند و تماس شما مى تواند آنها را تسليم قانون و عدالت كند.
*تلاش براى دستگيرى قاتل گردشگر فرانسوى
معاون سياسى و امنيتى استاندارى اصفهان هم تأكيد كرد: مسئولان و نيروهاى ايرانى، قاطعانه به دنبال دستگيرى قاتل گردشگر فرانسوى هستند.«مجيد نادرالاصلى» در گفت وگو با ايرنا افزود: به دنبال قتل جهانگرد فرانسوى كه در ترمينال «جى» اصفهان رخ داد، دست اندركاران استان اصفهان تمام تلاش خود را براى دستگيرى قاتل فرارى به كار گرفته اند.در همين راستا، معاونت اجتماعى و ارشاد فرماندهى انتظامى استان اصفهان، هم با صدور اطلاعيه اى با اشاره به اقدامات اين «جانى»، از مردم براى شناسايى وى تقاضاى همكارى كرد.

تازگي هم يه دختر دانشجو رو جلوي دانشگاه کشته
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 330
تاریخ عضویت: شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶, ۶:۲۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 37 بار

پست توسط limo_torosh »

داخلی- گروه حوادث:
كارآگاهان پليس، عمليات گسترده‌اي را براي به دام انداختن جوان شروري آغاز كرده‌اند كه قصد داشت با تهديد و اقدامات مجرمانه، برادر تبهكارش را از زندان آزاد كند.
اين مرد پس از دستگيري برادرش در جريان سرقت‌هاي خونين شيراز و اصفهان، با همدستي ديگر اعضاي خانواده‌اش يك مامور پليس را مجروح و يك توريست خارجي را نيز به قتل رسانده است.

پانزدهم مهرماه امسال، كارآگاهان پليس آگاهي اصفهان از ماجراي سرقتي مسلحانه در خيابان امير كبير با خبر شده و به سرعت عازم محل حادثه شدند.

در حالي كه بررسي‌ها نشان مي‌داد در جريان اين سرقت، 2 نقابدار مسلح با حمله به سرنشينان يك خودروي پژو آنها را به رگبار بسته و خودرو را به سرقت برده‌اند، كارآگاهان 2 سرنشين پژو را به بيمارستان انتقال داده و جست‌وجو براي شناسايي و دستگيري سارقان نقابدار آغاز شد.

بررسي ها براي شناسايي سارقان ادامه داشت كه 2 روز بعد از سرقت خودرو، 4 مرد مسلح با حمله به يك طلافروشي در اصفهان صاحب طلافروشي را به رگبار بسته و برادر وي را نيز به شدت مجروح كردند. آنها سپس با سرقت 6 كيلو طلا و جواهر پا به فرار گذاشتند.

از آنجا كه شيوه سرقت‌ها و شليك هاي بي مقدمه نشان مي‌داد كارآگاهان جنايي با يك گروه از سارقان بي رحم و خشن روبرو هستند، تحقيقات بر روي شناسايي خودروي مسروقه به عنوان تنها سرنخ پرونده ادامه يافت.

مدتي بعد كارآگاهان به سرنخ‌‌هايي دست يافتند كه نشان مي‌داد اين سارقان خشن علاوه بر اصفهان، سرقت‌هاي خونين ديگري نيز در شيراز داشته‌اند.

كارآگاهان در ادامه بررسي‌ها دريافتند اعضاي اين باند خطرناك سال گذشته نيز با حمله به يك لاستيك‌فروشي در شيراز، صاحب آن را به قتل رسانده و دست به سرقت از آنجا زده بودند.

آنها همچنين اوايل امسال به يك سنگبري در اين شهر يورش برده اما پس از به قتل رساندن مالك آن موفق به سرقت نشده و گريخته بودند. سارقان مسلح در 27 مرداد نيز دست به سرقت از يك طلا فروشي در 20 متري شهرک سعدي شيراز زده بودند كه در جريان آن 2 نفر را به رگبار بسته و مجروح كرده بودند.

با به دست آمدن اين اطلاعات، پليس كه خود را در برابر يك باند مخوف و خطرناك مي‌ديد، با تشكيل چند گروه مشترك از كارآگاهان اصفهان و شيراز، به تحقيقات تخصصي دامن زد تا اينكه مدتي بعد مشخص شد اعضاي باند بعد از سرقت طلاها، با مقداري از پول حاصل از فروش آنها، محموله 300 كيلويي ترياك خريداري كرده‌ و قصد انتقال آن به شيراز را دارند.

به اين ترتيب، 7 عضو اصلي باند كه بين 20 تا 49 سال سن داشتند شناسايي و در عملياتي يك ساعته به دام افتادند. با كشف مقدار زيادي از طلاهاي مسروقه، جليقه‌هاي ضد گلوله، كلاه پليس و اسلحه جنگي درمخفيگاه‌ اعضاي باند، آنها لب به اعتراف گشوده و به سرقت هاي خونين در شيراز و اصفهان اعتراف كردند. به دنبال اين اعترافات، براي متهمان قرار بازداشت صادر و همگي آنها روانه زندان شدند.

هنوز مدتي از دستگيري اعضاي اين باند نگذشته بود كه برادر يكي از سارقان به نام صابر در تماس با پليس اصفهان تهديد كرد اگر برادرش آزاد نشود دست به انتقامجويي خواهد زد.
در حالي كه ماموران پليس، بدون هراس از تهديدهاي جوان تبهكار، در جستجوي وي بودند، وي دهم آذرماه وارد کیوسک اداره اتباع بیگانه در خیابان چهارباغ شد و با یک قبضه اسلحه کمری يك مامور پليس را هدف گلوله قرار داد.

اين مرد پس از آن سوار بر يك موتورسیکلت پا به فرار گذاشت.

به دنبال اين شليك خونين، تحقيقات ماموران براي دستگيري صابر ادامه يافت تا اينكه وي به همراه اعضاي خانواده‌اش، بعدازظهر يكشنبه گذشته به يك توريست خارجي در مقابل يكي از ترمينال‌هاي اصفهان حمله برده و با شليك گلوله اين مرد را در مقابل چشمان همسرش به قتل رساند.

يك مقام قضايي در اصفهان در گفت‌وگو با همشهري با بيان اين خبر گفت: به دنبال اين حمله مرگبار، دستور چاپ بدون پوشش چهره‌ متهمان صادر شده است و كساني كه از مخفيگاه اين متهمان خطرناك اطلاع دارند ماجرا را به پليس 110 اطلاع دهند.
منبع همشهري آنلاين
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4377
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴, ۱:۱۴ ب.ظ
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6704 بار
سپاس‌های دریافتی: 12097 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

بی صبرانه منتظر دستگیری این فرد حیوان صفت که البته حیوان شرف داره به ایجور حیوان نماها هستم . انشالله که هر چه سریعتر بگیرنش.
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
پست: 1344
تاریخ عضویت: شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶, ۱۲:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3023 بار
سپاس‌های دریافتی: 4754 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi »

limo_torosh جان.مطلبت خيلي کامل بود.بعضي از اينها رو منم نميدونستم.دستت درد نکنه
ناگهان چقدر زود دیر میشود !
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 59
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۷:۵۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 101 بار

پست توسط gerami »

اين قاتل فراري چنان رعب و وحشتي در اصفهان و علي الخصوص دانشگاه هاي اصفهان ايجاد کرده است که ماموران انتظامي هم با لباس رسمي و هم با لباس شخصي در درون دانشگاه به گشت زني و مراقبت پرداخته اند ... حتي در دانشگاه خود من (دانشگاه شيخ بهايي) مامورين با لباس شخصي به همراه سلاح در دانشگاه هر روز به حفاظت مي پردازند... حتي برنامه جشني که قرار بود در دانشگاه برگزار بشه به خاطر همين موضوع توسط دانشگاه کنسل شد
Super Moderator
Super Moderator
پست: 949
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴, ۲:۳۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2396 بار
سپاس‌های دریافتی: 1355 بار

پست توسط Reza 313 »

گویا 15 میلیون تومان هم جایزه گذاشتن واسه دادن اطلاعاتی در مورد این جانی که منجر به دستگیریش بشه ... :-(
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند .... تصویر 
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 2105
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۴, ۱۱:۴۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1290 بار
تماس:

پست توسط Professional »

دوستان الآن کل اصفهان آماده باش هست.
این فرد هم تا حالا چند بار تغییر چهره داده. :-o
[ دست نوشته های من: [External Link Removed for Guests]] - [[External Link Removed for Guests]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel
New Member
نمایه کاربر
پست: 15
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵, ۱۰:۴۰ ب.ظ

پست توسط f22 »

بی صبرانه منتظر دستگیری این فرد حیوان صفت که البته حیوان شرف داره به ایجور حیوان نماها هستم . انشالله که هر چه سریعتر بگیرنش.
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 118
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۴ مهر ۱۳۸۵, ۲:۲۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط amiraliof »

من تا حالا همچین اتفاقی رو در ایران ندیده بودم که مجبور شوند برای مجرمی جایزه تعیین کنند و در تلوزیون نشانش
دهند. فکر می کنم این اتفاق اولین دفعه در ایران افتاده اگر اشتباه نکرده باشم . میشه قدرت پلیس شهری رو مقابل
این مجرمهای حرفه ای دید.
امیدورام هر چه زودتر دستگیر بشه وقتی خودمان را جای اصفهانی بگذاریم می فهمیم در چه ترسی زندگی می کنند.
بهترين اخلاق: اعتدال
Captain I
Captain I
پست: 623
تاریخ عضویت: جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 54 بار

پست توسط Palang mah gerefteh »

من امروز يک ايميل دريافت کردم که از کشته شدن يک جوان 24 سالۀ فرانسوي در اصفهان خبر مي داد.
Julien Van Waesbergne که همراه با همسرش برای بازدید ایران در اصفهان بسر می برده، چند روز پیش در ترمینال اتوبوس اصفهان مورد اصابت گلولۀ فردی ناشناس قرار می گیرد و از پای در می آید. مراسم تدفین او همین روز ها در حومۀ پاریس برگزار خواهد شد. مادر او خانم وون ویسبرن در مورد این حادثۀ جانکاه گفته است که از ایرانیها دلگیر نیست و می توانند در مراسم تدفین پسرش شرکت کنند.

حال پرسش اینجاست که آیا فردی که به ژولین تیراندازی کرده همین قاتل فراری ست یا نه ؟
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”