بار دیگر انتشار فیلم خصوصی منتسب به یک بازیگر زن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 44
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۶, ۷:۴۵ ب.ظ
تماس:

بار دیگر انتشار فیلم خصوصی منتسب به یک بازیگر زن

پست توسط askarieng »

هرچند زن حاضر در فیلم شباهت زیادی به بازیگر تلویزیون دارد و در ابتدای فیلم 5 دقیقه ای نیز نام وی نوشته شده است، لکن واقعی بودن این انتساب، جای تردید جدی دارد.


قاصدک نیوز : پس از مدت ها رکود در عرصه انتشار دهندگان فیلم های خصوصی بازیگران، بار دیگر فیلم خصوصی منتسب به بازیگر زن یک سریال پربیننده و البته جنجالی تلویزیونی در اینترنت و نیز تلفن های همراه منتشر شده و به سرعت در حال گسترش است.

به گزارش خبرنگار عصر ایران در این فیلم 5 دقیقه ای ، تصاویر منتسب بازیگر زن به همراه یک مرد جوان در حال ... به نمایش درآمده است.

هرچند زن حاضر در فیلم شباهت زیادی به بازیگر تلویزیون دارد و در ابتدای فیلم نیز نام وی نوشته شده است، لکن واقعی بودن این انتساب، جای تردید جدی دارد.

پیش از این نیز برخی افراد، فیلمی را که در آن یک زن و چند مرد در حال انجام اعمال غیراخلاقی بودند را به یک بازیگر زن تلویزیون نسبت دادند و بدین ترتیب موفق شدند cd های مربوط به آن را در سطح وسیعی توزیع کنند ولی سرانجام معلوم شد که این افراد، صرفا از یک شباهت ظاهری بهره برده بودند و آن بازیگر، هرگز در چنان صحنه ای حاضر نبوده است. وی اعلام داشت که از عاملان انتشار و انتساب این فیلم شکایت می کند.

پس از انتشار فیلم های خصوصی چند هنرمند و ورزشکار که بعضاً واقعی و بعضاً ساختگی و انتسابی بوده اند، پلیس امنیت به همراه مقامات قضایی، در یک سلسله اقدامات هماهنگ و قاطع به پیگیری موضوع پرداختند و توانستند عده ای از عوامل تهیه و توزیع این قبیل فیلم ها را دستگیر و مجازات کنند.

اقدامات سریع پلیس و دادستانی تهران در آن مقطع توانست جلوی این قبیل حرکات ضد اخلاقی و ضد اجتماعی را بگیرد ولی گویا برخی باندها اصرار دارند که با انتشار چنین فیلم هایی و انتساب راست یا دروغین آنها به افراد مشهور، امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه را خدشه دار کنند که به نظر می رسد لازم است بار دیگر پلیس و قوه قضائیه به طور جدی تری وارد عمل شوند.

شایان ذکر است، مجلس شورای اسلامی نیز پس از وقایع گذشته، برای عاملان اصلی انتشار چنین فیلم هایی مجازات اعدام را تعیین کرده است.

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”