شگرد ایران در دست یابی فناوری نظامی قایق های تندرو بلدرانر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
پست: 341
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۸, ۹:۱۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1067 بار
سپاس‌های دریافتی: 1211 بار

شگرد ایران در دست یابی فناوری نظامی قایق های تندرو بلدرانر

پست توسط saied tomcat »

شگرد ایران برای دست یابی به فناوری نظامی قایق های تندرو
ریویورک تایمز از شگرد های ایران در مقابل ایالات متحده پرده برداشت

ایران بافریب آمریکا به فناوری نظامی دست پیدا کرد
روزنامه نیویورک تایمز متن گزارشی را منتشر کرد که بر اساس آن دولت ایران توانسته است با فریب آمریکا فناوری پیشرفته بلدرانر-51 را به این کشور منتقل کند.ورود این فناوری پیشرفته به ایران از طریق مخفی کردن مالکیت کشتی ایرانی در شبکه شرکت های کشتیرانی شیل صورت گرفته است.شرکت شیل فعالیت های حمل و نقل دریایی را از اروپا تا آسیا انجام میدهد.
بر اساس این گزارش کشیتی ایرانی با پرچم هنگ کنک در روز 24 ژوئیه 2009 در بندر دوربان آفریقای جنوبی پهلو میگیرد.این در حالی است که دوربان در مسیر معمول شرکت کشتیرانی شیل قرار ندارد.این کشتی در بندر دوربان یک ساعت متوقف شده و این زمان کافی بود تا بتواند مححموله سری حاوی قایق تندرو بلدرانر-51 را بارگیری کند.این شناوی از سریع ترین قایق ها به شمار میآیدو مجهز به توربین های متعددی است.
همچنین نامی که بر روی کشتی در زمان ترک بندر دوربان نوشته شده بود(دیپلمات)بوده و پس از آن به سمت بندر عباس حرکت کرده است.اسناد این کشتی نشان میدهد که وابسته به شرکت (ستری شاین)و با مسئولیت محدود است. شش ماه قبل این کشتی با نام کلید ایران فعالیت میکرد و یکی از ناوگان شرکت کشتیرانی ایران بوده است.
نیویورک تایمز اضافه میکند:چند ماه پس از بارگیری در دروبان دولت آمریکا اعلام کرد که شرکت کشتیرانی ایران یکی از کشتی های خود را دوباره نامگذاری کرده و آن را در مجموعه ناوگان شرکت حمل و نقل دریایی ستری شایل قرار داده و آخرین مرتبه که از طریق سیستم ها الکترونیکی هویت این کشتی پیگیری شده مشخص گردید که این کشتی در بندر کراچی پاکستان مستقر و دارای مالکیت جدید اما مبهم است. در حقیقت کشتیی های کلید دیپلمات و آمپلفای همگی از نقشه ایران برای جلوگیری از اعمال محدودت های آمریکا بوده است.
>>ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم <<


نیروی دریایی حافظ مرز آبی

ياد گرفتم که :
1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند.
2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”