حمله آمريكا به ايران موجب نابودي تمام منافع اين كشور و .....

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

حمله آمريكا به ايران موجب نابودي تمام منافع اين كشور و .....

پست توسط HORLIKAN »

حمله آمريكا به ايران موجب نابودي تمام منافع اين كشور و محو اسرائيل مي‌شود

خبرگزاري فارس: عضو شوراي مركزي دفتر تحكيم وحدت با اشاره تهديد ايران به حمله نظامي از سوي آمريكا و اسرائيل گفت كه حمله آمريكا و اسرائيل به ايران، با نابودي منافع اين كشورها در جهان و محو اسرائيل از صفحه روزگار پاسخ داده خواهد شد.


سميه چيتي عضو شوراي مركزي دفتر تحكيم وحدت در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس، در خصوص تهديدات آمريكا عليه ايران گفت: آمريكا اكنون در شرايطي نيست كه قادر به انجام حمله نظامي به ايران باشد و حمله نظامي آمريكا به ايران براي اين كشور و حاميانش دردسري عظيم خواهد داشت.

وي با اشاره به بحران اقتصادي در غرب اظهار داشت: امروز وضعيت اقتصادي مناسبي در آمريكا وجود ندارد و حتي وضعيت آمريكا در عراق و افغانستان نامناسب است و اين كشور هر روز بيشتر در باتلاق عراق و افغانستان فرو مي‌رود.

چيتي با بيان اينكه آمريكا امروز از عدم همراهي افكار عمومي خود و ساير ملل جهان رنج مي‌برد و محبوبيت آمريكا كاهش چشمگيري پيدا كرده است، تصريح كرد: حال اگر تمام محاسبات عقلاني را به كنار بگذاريم و مانند گذشته آمريكا را كشوري بدانيم كه در چارچوب خرد نمي‌انديشد و حركت نمي‌كند، بايد براي حمله احتمالي آنها نيز چاره‌اي انديشيد.
تصویر
عضو شوراي مركزي دفتر تحكيم وحدت با اشاره به اين سخن امام خميني(ره) مبني بر اينكه "آمريكا هيچ غلطي نمي‌تواند بكند "، گفت: حمله آمريكا به ايران قطعا به ضرر آمريكا تمام خواهد شد و قطعا عامل نابودي تمام منافع اين كشور مي‌شود.

وي با بيان اينكه آمريكا و اسرائيل به فكر تغيير چهره خاورميانه هستند، خاطرنشان كرد: آنها نبايد فراموش كنند كه ايران كشوري با بدنه مردمي است و مقاومتش در هشت سال دفاع مقدس باعث شكسته شدن وجهه آنها شد.

چيتي اضافه كرد: ايران نه افغانستان است و نه عراق و نه هيچ جاي ديگر كه بتوان به راحتي فكر حمله آن را در سر پروراند كه اگر غير از اين بود اين همه اقدامات نرم عليه ايران انجام نمي‌گرفت. خود اين موارد بيانگر قدرت ايران و تأثيرگذاري‌اش در افكار جهاني و عمومي است و بيانگر ناتواني استكبار جهاني در عرصه نظامي نيز بشمار مي‌رود و شايد تهديد به حمله نظامي آخرين تير رها شده براي ضربه به ايران باشد.

دبير سابق انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه الزهرا(س) در پايان تاكيد كرد: اگر آمريكايي‌ها حمله خود به ايران را عملي كنند، ايران هم منافع آنها را در سراسر جهان تهديد خواهد كرد و اسرائيل را از صحنه روزگار محو مي‌كند.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”