صهيونيست‌ها با كشتن هر مسلمان يك قدم به نابودي خود نزديك...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 434
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶, ۶:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

صهيونيست‌ها با كشتن هر مسلمان يك قدم به نابودي خود نزديك...

پست توسط HARD »


دبيركل بنياد جهاني بررسي هولوكاست:

صهيونيست‌ها با كشتن هر مسلمان يك قدم به نابودي خود نزديك مي‌شوند !!!
  فارس: دبيركل بنياد جهاني بررسي هولوكاست گفت: رژيم صهيونيستي از بين رفتني است و با كشتن هر مسلماني گامي به نابودي خود نزديك مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، محمد‌علي رامين چهارشنبه شب در همايش دانشجويي با عنوان "طرح ولايت " كه در آمفي تئاتر مركزي دانشگاه بين‌المللي امام خميني‌(ره) برگزار شد، اظهار داشت: جنگ حق عليه باطل همواره وجود دارد و اين جنگ تعطيلي بردار نيست و اگر ما نقاط ضعف دشمن را درست شناخته و نقاط قوت را صحيح درك كنيم، مي‌توانيم در جبهه حق عليه باطل پيروز شويم.
وي ادامه داد: جدي‌ترين مشكل در جهان اسلام، صهيونيست است و چه راهكارهايي براي مقابله با صهيونيست وجود دارد، چرا در اين موضوع پيش نمي‌رويم، آيا 31 سال گفتن مرگ بر رژيم صهيونيستي كافي است.
دبيركل بنياد جهاني بررسي هولوكاست اضافه كرد: در مسئله رژيم صهيونيستي بايد ابتكار عمل داشته باشيم.

*هولوكاست سرمايه تبليغاتي صهيونيست‌هاست
وي عنوان داشت: زماني كه مي‌گوييم رژيم صهيونيستي بايد از بين برود مقابله‌گري با يهودي‌هاست زيرا رژيم صهيونيستي خود را نماينده قوم يهود معرفي مي‌كند.
رامين توضيح داد: هولوكاست سرمايه تبليغاتي آنهاست، غربي‌ها با اين بهانه كه يهودي‌ها در جنگ دوم مظلوم واقع شدند و بايد از يهودي‌ها حمايت كنيم، افكار عمومي جهان به ويژه غرب را تحريك كردند كه بياييد از يهودي‌ها دفاع كنيد كه اينها نماينده رژيم صهيونيستي هستند.
وي عنوان داشت: اينها به بهانه حمايت از يهود رژيم صهيونيستي را تقويت كرده و به نوعي تهاجم و تقابل بين مسلمانان و يهود و از يك طرف غربيان و مسيحيان به وجود مي‌آيد.
معاون مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تأكيد كرد: ما بايد راه حلي پيدا كنيم كه جبهه را تغيير دهيم اكنون غربي‌ها به ويژه آمريكا و رژيم صهيونيستي مدعي هستند براي دفاع از حقوق انساني و حفظ اساس ملت يهود، اين رژيم صهيونيستي را تأسيس كردند.

* تأسيس رژيم صهيونيستي توطئه‌اي عليه هويت ديني يهود است
وي اعلام كرد: تأسيس رژيم صهيونيستي توطئه‌اي عليه هويت ديني و موجوديت قوم يهود است و اين اساس تئوري ماست اين تئوري بر بنيان‌هايي استوار است.
رامين يادآور شد: اين موضوع شش دليل دارد، دليل تاريخي، دليل تورات و تلموت، دليلي از تاريخ 3 هزار ساله، يك دليل از تاريخ 2 هزار ساله مسيحيت و يك دليل از حوادث سياسي 60 سال گذشته است.
وي افزود: نخستين دليل بحث تاريخي است، از حدود 3 هزار سال پيش از اين كه يهوديان آواره شدند و برخي به شرق و عده‌اي به غرب رفتند، در غرب با اينها منفي برخورد مي‌شد و برخورد نژادپرستانه بين يهوديان نژادپرست با غربي‌هاي نژادپرست به وجود آمد كه همواره در اين 3 هزار سال ضديت با نژاد يهود در غرب بوده و اتفاقات وحشتناكي در اين مدت در رخ داده است.
دبيركل بنياد جهاني بررسي هولوكاست خاطر‌نشان كرد: در شرق و ايران در دوره پادشاهاني مانند هخامنشي يهوديان نه‌تنها قتل‌عام نشدند بلكه به قدرت نيز مي‌رسيدند و مورد احترام بودند.
وي ادامه داد: بعد از 2 هزار و 500 سال نوبت به ظهور حضرت مسيح رسيد، موضوعي را مسيحيان معتقد هستند كه يهود قاتل مسيح است و ادعاي به قتل رساندن حضرت مسيح بهانه‌اي براي نفرت مضاعف بين غربي‌هايي كه مسيحي شده بودند با يهوديان شد.
رامين اضافه كرد: از طرفي ديگر در شرق زماني كه اسلام ظهور كرد اسلام كه يهوديان را اهل كتاب مي‌دانست در هيچ دوره‌اي مسلمانان يهود را به دليل قوميت آزار ندادند مگر به دليل خيانت، در طول اين 2 تا 3 هزار ساله هرگاه غربي‌ها خواستند يهودي‌ها را قتل عام كنند اين يهودي‌ها در پناه شرقي‌ها و مسلمانان محفوظ مي‌ماندند.

*آمريكا و انگليس به دنبال نابودي يهودي‌ها هستند
وي بيان داشت: در 70 سال گذشته بعد از جنگ دوم طراحي انگليس و آمريكا اين بود يهودي‌ها را از كشورهاي مختلف جمع كرده و در وسط جهان اسلام براي آنها دولت تشكيل دهند و ادعا داشتند چون وضعيتشان در اروپا ناامن است، ما كمك مي‌كنيم در فلسطين جمع شده و يك سرزمين امن و آباد داشته باشند و راحت زندگي كنند.
دبيركل بنياد جهاني بررسي هولوكاست تصريح كرد: اگر به واقع انگليس و آمريكا خيرخواه اين يهوديان بودند، بايد حداقل در اين 60 سال فروپاشي كه رژيم صهيونيستي درست كرده، كمك مي‌كردند بين يهودي‌هاي مهاجر با فلسطيني‌ها صلح برقرار شود و بايد تلاش مي‌كردند بين رژيم صهيونيستي و كشورهاي منطقه امنيت برقرار شود.
وي افزود: ولي در طول اين مدت غربي‌ها شب و روز تلاش كردند كه يهوديان اين منطقه، صهيونيست‌ها و رژيم صهيونيستيي‌ها را عليه مسلمانان تحريك كنند و به دست آنها مسلمان‌كشي كنند و 100 سال مدام تلاش بر اين است كه توسط رژيم صهيونيستيي‌ها جنگ‌افروزي به نام قوم يهود كنند.
رامين توضيح داد: آنها به نام قوم يهود توطئه، خيانت، جاسوسي، تهديد، ارعاب و ايجاد بدبيني ميان قوم يهود و ملت‌هاي مسلمان منطقه داشتند كه هدف آن است اگر 3 هزار سال غربي‌ها با يهودي‌ها دشمن بودند و شرقي‌ها با آنها دشمني نداشتند به طوريكه در قرآن ما يهودي‌ها را از قتل مسيح تبرئه مي‌كند، در اين صورت اگر غربي‌ها مجدد براي نابودي يهودي‌ها قيام كردند، يهودي‌ها ديگر در هيچ كجاي دنيا پناهگاهي نداشته باشند.

* مسلمانان مي‌توانند ناجي قوم يهود از نابودي مطلق باشند
معاون مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به دلايل تورات و انجيل اعلام كرد: بر اساس آموزه‌هاي قوم يهود، يهودي‌ها اجازه ندارند بعد از اخراج از بيت‌المقدس تا آمدن منجي وارد اين شهر شوند، تا آمدن منجي اجازه ندارند يك جا جمع شوند زيرا قتل‌عام مي‌شوند و تا آمدن منجي يهوديان اجازه ندارند تشكيل حكومت دهند وگرنه به فساد كشيده شده و نابود مي‌شوند ولي رژيم صهيونيستي آمده بر خلاف آموزه‌هاي تورات، حكومت تشكيل داده و يهودي‌ها را گرد هم آورده و بيت‌المقدس را به عنوان مركز قرار دادند.
وي گفت: اين توطئه‌اي عليه موجوديت يهود است و بايد به آنها هشدار داد و گفت يهوديان اگر آينده‌نگر هستيد و از تاريخ عبرت مي‌خواهيد بگيريد بايد مراقب باشيد زيرا رژيم صهيونيستي دارد شما را نابود مي‌سازد.
رامين اظهار داشت: اين شش دليل مستند است و تمام يهود اين دليل را باور دارند، كافي است در تبليغات و موضع‌گيرها اين تئوري را تبليغ كنيم و آن زمان ايراني‌ها به عنوان مسلمانان همانطور كه 2 هزار و 500 سال پيش آنها را نجات دادند اين بار نيز همين مسلمانان مي‌توانند منجي قوم يهود از نابودي مطلق شوند.
وي خاطر‌نشان كرد: اينگونه ديگر نمي‌توانند به عنوان دشمنان يهود عليه ما تبليغ كنند و از طرفي آمريكا و انگليس با بهانه احترام به قوم يهود كه عليه آنها توطئه كرده و كمك به مسلمان‌كشي مي‌كند ديگر با اين بهانه نمي‌توانند پيش رود.
دبيركل بنياد جهاني بررسي هولوكاست تأكيد كرد: اينگونه غربي‌ها كه مدعي هستند براي دلسوزي به يهود از رژيم صهيونيستي حمايت مي‌كنند به عنوان چهره‌هاي جنايتكار معرفي مي‌شوند.

* رژيم صهيونيستي با كشتن هر مسلمان يك گام به نابودي خود نزديك مي‌شود
وي يادآور شد: در قوم يهود جريان مادي‌گرا، فساد، توطئه‌گر و خائن نيز وجود دارد ولي امروز صهيونيست‌ها مثلثي را تشكيل مي‌دهند كه جمعي از صهيونيست‌ها مسيحي هستند كه اينها توطئه‌گران، زياده‌خواهان و مادي‌گرايان غرب هستند.
رامين ادامه داد: اما يك عده هستند كه مسلمانان صهيونيست هستند و اين افراد به تعبير امام خامنه‌اي منافقان امت و جنايتكاران مسيحي هستند و سومين رأس اين مثلث صهيونيست‌هاي يهودي هستند.
وي اعلام كرد: اينها دين ندارند و به انسانيت حرمت نمي‌گذارند و اين گروه بي‌دين و متقلب در ميان يهوديان و مسيحيان بايد با راهكاري گره زده و با يكديگر حذف شوند و بدون حذف و مقابله با گردنكشان و ظالمان دنياپرست مسيحي نمي‌توانيم با يهوديان خائن برخورد كنيم، اگر ما اين عناصر فاسد در ميان يهوديان، مسيحيان و مسلمانان را حذف كنيم آنچه باقي مي‌ماند از ميان امت اسلامي، يهوديان و مسيحيان مومنان هستند و اينها مي‌توانند هم‌پيمانان راستين براي اسلام بوده و زمينه‌ساز ظهور باشند.
دبيركل بنياد جهاني بررسي هولوكاست تأكيد كرد: رژيم صهيونيستي از بين رفتني است و خود دارد تيشه به ريشه خود مي‌زند و با كشتن هر مسلمان گامي به نابودي خود نزديك مي‌شود.
انتهاي پيام/آ10/ب

 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”