حمله هوایی به نیروگاه بوشهر در روز افتتاحیه!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

حمله هوایی به نیروگاه بوشهر در روز افتتاحیه!!

پست توسط @lirez@ »

مقامات اسرائیلی برای مانع سازی در برابر راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر، تلاش هایی را آغاز کرده اند.

به گزارش عصر ایران به نقل از سایت خبری تیک دبکا اسرائیل ، پس از معلوم شدن نزدیکی زمان آغاز به کار رسمی نیروگاه اتمی بوشهر، چند تن از مقامات ارشد اسرائیلی به طور مخفیانه به کاخ سفید رفته و با مقامات آمریکایی دیدار کرده اند.

هدف از این دیدارها، متقاعد کردن مقامات روسی به توقف راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر از طریق مقامات آمریکایی بود.

کاخ سفید نیز تماس هایی را با مسکو داشته که دیمتری مدودف و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور و نخست وزیر روسیه نیز گفته اند که کشورشان، ایران را برای افتتاح این نیروگاه کمک نخواهد کرد.

این سایت خبری اضافه می کند: پس از گذشت چند روز سخنگوی آژانس اتمی روسیه (روس اتم) اعلام کرد که مسکو در 21 اوت سال جاری نخستین نیروگاه اتمی ایران را در بوشهر با کار گذاشتن سوخت، راه اندازی می کند.

این یعنی اینکه روسیه سعی کرد تا آمریکا را گمراه کند به ویژه آن که به نظر می رسد میان راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر و استقرار موشک های اس 300 روسیه در منطقه ابخازیا با هدف بستن مسیر احتمالی جنگنده های اسرائیلی برای حمله احتمالی به ایران ارتباط وجود دارد.

این رسانه اسرائیلی همچنین اظهارات جان بولتون سفیر پیشین آمریکا را در سازمان ملل متحد منتشر کرده که به شبکه فکس نیوز آمریکا گفته است : اسرائیل می بایست حمله نظامی به نیروگاه را در روز 21 اوت جاری یعنی روز راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر انجام دهد.

وی اضافه کرده بود: برای اسرائیل تنها یک هفته زمان باقی مانده تا تاسیسات هسته ای بوشهر را هدف قرار دهد تا قبل از اینکه زمان به طور نسبی بگذرد و دیر شود و حمله هم سخت شود.

اسرائیل سال هاست که دم از حمله نظامی به ایران می زند ولی مقامات نظامی و سیاسی آن با علم به این که هرگونه حمله ای به ایران ، با واکنش نظامی متقابل مواجه خواهد شد ، صرفاً به تبلیغات حمله بسنده می کنند.

آنها در موارد متعددی حتی تاریخ دقیق حمله را نیز از طریق رسانه های جمعی خود منتشر کرده بودند!

ایران تهدید کرده است که در صورت تجاوز اسرائیل ، بارانی از موشک بر شهرها و مراکز استراتژیک اسرائیل باریدن خواهد گرفت و منافع اسرائیل نیز در هیچ جای دنیا ، در امان نخواهد بود
Major II
Major II
پست: 434
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶, ۶:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

Re: حمله هوایی به نیروگاه بوشهر در روز افتتاحیه!!

پست توسط HARD »

افشاي كارشكني ناكام تل‌آويو در راه‌اندازي تاسيسات بوشهر
خبرگزاري فارس: يك پايگاه خبري صهيونيستي و نزديك به دستگاه جاسوسي اين رژيم، از تلاش ناكام سران اين رژيم به همراهي سران آمريكا براي كارشكني در راه‌اندازي تاسيسات هسته‌اي بوشهر خبر داد.

به گزارش فارس، پايگاه خبري صهيونيستي "دبكا " و نزديك به محافل امنيتي رژيم صهيونيستي، در گزارشي خبر داد كه برخي از سران بلندپايه اين رژيم پس از شنيدن خبر راه‌اندازي قريب‌الوقوع تاسيسات هسته‌اي بوشهر در ايران، محرمانه به آمريكا سفر كردند.
دبكا با بيان اينكه مقامات تل‌آويو براي ممانعت از راه‌اندازي تاسيسات بوشهر به واشنگتن رفتند، اعلام كرد، پس از اين مقامات كاخ سفيد با مقامات كرملين تماسي تلفني برقرار كردند و "ديميتري ميدويديف " رئيس جمهوري و "ولاديمير پوتين " نخست وزير روسيه به مقامات آمريكايي اعلام كردند كه روسيه در افتتاح اين تاسيسات به ايران كمك نمي‌كند.
اين پايگاه خبري افزود: ولي بلافاصله (پس از چند روز) "سرگي نووكوف "سخنگوي آژانس انرژي اتمي روسيه اعلام كرد كه كشورش در 21 آگوست جاري تاسيسات هسته‌اي بوشهر را با سوخت‌گذاري راه‌اندازي مي‌كند.
به نوشته اين سايت، "اين امر بدين معناست كه روسيه آمريكا را فريب داد. بين راه‌اندازي تاسيسات بوشهر و استقرار موشك‌هاي دفاعي روسيه در آبخازي ارتباطي است و هدف از آن، بستن گذرگاه هوايي شمال، مقابل نيروي هوايي اسرائيل در زماني است كه اقدام به حمله به ايران كند ".
اين پايگاه خبري در ادامه به سخنان اخير "جان بولتون " سفير سابق آمريكا در سازمان ملل و از جمهوري‌خواهان افراطي آمريكا اشاره كرد كه در مصاحبه با شبكه خبري "فاكس‌نيوز " آمريكا گفته بود: اگر اسرائيل مي‌خواهد به ايران و تاسيسات هسته‌اي بوشهر حمله كند بايد اين حمله را در 21 آگوست، روز راه‌اندازي تاسيسات [بوشهر] انجام دهد.
علاوه بر اين مسئولان روسي اعلام كردند كه مراسم افتتاح تاسيسات، در بوشهر و با حضور "سرگي كرينكو " و "علي اكبر صالحي " رؤساي آژانس انرژي اتمي روسيه و ايران و به احتمال زياد وزير انرژي روسيه برگزار مي‌شود.
Furious Poster
Furious Poster
پست: 364
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۸۷, ۵:۴۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3003 بار
سپاس‌های دریافتی: 602 بار

Re: حمله هوایی به نیروگاه بوشهر در روز افتتاحیه!!

پست توسط chad »

اونا لقمه دور گردن نمی پیچونند تا از شمال حمله کنند از اسمان اردن و عراق برای رسیدن به بوشهر استفاده میکنند در ضمن حالا حالاها اتفاقی رخ نمیده و همه ی اینها جنگ روانی هست.
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۹, ۹:۰۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

Re: حمله هوایی به نیروگاه بوشهر در روز افتتاحیه!!

پست توسط sepehr_jun »

این خط ----- این نشون % هیچ جنگی ما بین ایران - اسرائیل و آمریکا رخ نمیدهد....
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”