فرمانده پايگاه چهارم رزمي:توان رزمي ايران با وجود تحريم‌ها..

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

فرمانده پايگاه چهارم رزمي:توان رزمي ايران با وجود تحريم‌ها..

پست توسط victory67 »

فرمانده پايگاه چهارم رزمي پشتيباني عمومي هوانيروز اصفهان:
توان رزمي ايران با وجود تحريم‌ها بيشتر شده است
خبرگزاري فارس: فرمانده پايگاه چهارم رزمي پشتيباني عمومي هوانيروز اصفهان گفت: توان رزمي دفاعي ايران اسلامي با وجود تحريم‌هاي مطرح شده عليه كشور با همدلي و وحدت مردم بيشتر شده است.

تصویر

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، محمدعلي احمدآبادي شنبه‌شب در جلسه شوراي اداري استان اصفهان با بيان اينكه پايگاه هوايي چهارم پشتيباني عمومي اصفهان سنگين‌ترين يگان هلي‌كوپتري محسوب مي‌شود و ماموريت‌هاي مهم و زيادي را به پشتيباني از كشور به انجام رسانده است، اظهار داشت: در سفرهاي اخير رئيس جمهور به استان اصفهان اين پايگاه 2 هزار و 140 ساعت پرواز انجام داده است.
وي افزود: پايگاه هوايي چهارم پشتيباني عمومي اصفهان در كنار ماموريت‌ها سنگين آموزش سربازان را براي جمهوري اسلامي ايران بر عهده دارد.
احمدآبادي با اشاره به اينكه تحريم‌هاي مطرح شده عليه ايران اسلامي در زمان جنگ تحميلي هم وجود داشته و اين امر براي ايران تازگي ندارد، اظهار داشت: با وجود تحريم‌هاي لحاظ شده عليه ايران، تلاش و همدلي اين افراد هميشه در صحنه سبب شده كه توان رزمي ما در شرايط كنوني افزايش يابد چرا كه هر چه ما را در طول تاريخ تحريك كردند شرايط ما مطلوب‌تر شده است.
فرمانده پايگاه چهارم رزمي پشتيباني عمومي هوانيروز اصفهان افزود: در شرايط كنوني با تامل، تفكر، وحدت و همدلي مي‌توان بر مشكلات چيره شد.
در ادامه اين جلسه حجت‌الاسلام محمدرضا صالحيان با اشاره به اجراي طرح مسجد محوري در مناطق 14گانه اصفهان اظهار داشت: در اين مناطق 14 شورا از روحانيت و علما تشكيل شده و در هر منطقه دفتري براي بهتر اجرا شدن برنامه‌هاي مساجد و ترغيب مردم برنامه‌ريزي شده است.
وي به هفته جهاني مسجد از سوم مردادماه تا پنجم شهريور سال‌جاري اشاره کرد و افزود: در اين ايام علاوه بر غبارروبي و عطر افشاني مساجد استان، برنامه‌هاي ديني و فرهنگي نيز در مساجد برگزار مي‌شود.
مسئول اجرايي مركز رسيدگي به امور مساجد استان اصفهان تصريح کرد: آيات و روايات فراواني درباره اهميت مساجد وجود دارد و در 28 آيه از سوره‌هاي قرآن کريم در ارتباط با اهميت مساجد ذکر شده و اينکه مسجد بهترين مكان و پناهگاه براي مردم است.
وي با اشاره به راه‌اندازي بانك اطلاعاتي مساجد در استان اصفهان بيان داشت: با جمع‌آوري اين اطلاعات مي‌توانيم در راستاي رفع نواقص فيزيكي و معنوي مساجد گام‌هاي موثر و مفيدي برداريم.
انتهاي پيام/صا20/ب
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”