افتتاح اولين سايت توليد بيوايمپلنت‌هاي چشمي در جهان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸, ۸:۴۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

افتتاح اولين سايت توليد بيوايمپلنت‌هاي چشمي در جهان

پست توسط victory67 »

 انقلابي در عرصه چشم‌پزشكي؛
افتتاح اولين سايت توليد بيوايمپلنت‌هاي چشمي در جهان با حضور رئيس‌جمهور

خبرگزاري فارس: محمود احمدي نژاد دقايقي پيش اولين سايت توليد بيوايمپلنت‌هاي چشمي در جهان و دهمين سايت توليد بيوايمپلنت‌هاي پوششي را افتتاح كرد.

تصویر

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاري فارس، اولين سايت بيوايمپلنت چشمي در جهان و دهمين سايت توليد بيوايمپلنت‌هاي پوششي در شركت بين‌المللي نسوج و بافت زنده‌ساخت دقايقي پيش با حضور محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور كشورمان در شهرك صنعتي شمس‌آباد به بهره‌برداري رسيد.

بر اساس اين گزارش طرح بيوتكنولوژي پيشرفته توليد بيوامپلنت‌هاي پوششي پس از طي مراحل گوناگون اكنون به مرحله توليد صنعتي (انبوه) رسيده است كه حوزه كلي كاربرد اين محصول كه تحت عنوان lisepatch نامگذاري شده است در درمان سوختگي‌ها (به عنوان پوشش پوستي جراحي)، ترميم زخم‌هاي ديابتيك، ترميم ضايعه پوستي پس از خارج كردن تومورها، ترميم لثه در دندانپزشكي، جراحي‌هاي پلاستيك، ترميم زخم‌هاي بستر، آسيب‌هاي پوستي با اشعه‌هاي يونيزه كننده همچون ليزر، جراحي سرطان سينه در خانمها، آسيب‌هاي حوزه بيروني بدن انسان ناشي از تصادفات، تروما در چشم پزشكي، زخم‌هاي قرنيه، آسيب‌هاي شيميايي براي جلوگيري از نكروزه شدن، بازسازي سطح ملتحمه، نقص نسبي سلول‌هاي بنيادين ليمبوس، ناخنك، پيوند قرنيه و غيره مي‌باشد.

باتوجه به نياز روزافزون بيماران پوستي در ايران و جهان و اينكه اين محصول در حال حاضر عمدتا با قيمت‌هاي بالا از خارج وارد مي‌شود راه‌اندازي و عرضه محصولات بيوايمپلنت‌هاي پوششي موجب رفع مشكلات بيماران مي‌شود.

اين محصول از منشأ پرده جنيني آسلولار بوده كه با فرآيندهاي بيوتكنولوژيك خاص سازگاري بيولوژيك و ضدآنتي‌ژنيسيته يافته است.

توليد انبوه بيوايمپلنت‌هاي چشمي نيز انقلابي در عرصه چشم پزشكي است كه براي نخستين بار در جهان و در مقياس صنعتي در ايران توليد مي‌شود و با توليد اين محصول تحولي عظيم در درمان بيماريها و جراحت‌هاي چشمي به صورت اعم و درمان عوارض مزمن چشمي ناشي از مصدوميت‌ها ايجاد مي‌شود.

از ويژگي‌هاي كاربرد بيوايمپلنت‌هاي چشمي، عدم نياز به بيهوشي در اعمال جراحي چشم، عدم نياز به سوراخ كردن چشم، عدم بروز عوارض جانبي اعمال جراحي چشم، جلوگيري از ريسك التهاب، خونريزي موضعي و عوارض imflammation و كاهش زمان طول دوره درمان را مي‌توان نام برد.

بر اساس گزارش فارس رئيس‌جمهور پس از افتتاح اين سايت به همراه مرتضي تمدن و محرابيان وزير صنايع و معادن از قسمت‌هاي مختلف اين سايت بازديد كرد
انتهاي پيام/ع  
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 305
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ب.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 263 بار
سپاس‌های دریافتی: 1222 بار
تماس:

Re: افتتاح اولين سايت توليد بيوايمپلنت‌هاي چشمي در جهان

پست توسط !MOS »

ماشاالله :-D :-D :-D
hikmat313.blogfa.com

 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”