دستگیر3 عضو گروه ریگی وعامل انفجار زاهدان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2025 بار
تماس:

دستگیر3 عضو گروه ریگی وعامل انفجار زاهدان

پست توسط ali1371 »

آخرین نیوز: مدیرکل اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان گفت: سه عضو گروهک تروریستی جندالشیطان و از عوامل حادثه انفجار مسجد جامع زاهدان با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان، مدیرکل اداره اطلاعات این استان در این زمینه اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) با اقدامهای اطلاعاتی و همکاری مردم موفق به دستگیری سه عضو گروهک تروریستی جند الشیطان که در حادثه بمب گذاری مسجد جامع زاهدان دست داشتند، شده اند.
وی گفت: این سه تروریست هم اکنون تحویل مراجع قضایی شده اند.
مدیرکل اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این افراد وظیفه تهیه وسایل، تجهیزات و امکانات مورد نیاز، انتقال جلیقه های انفجاری به زاهدان، آماده سازی و توجیه دو عامل اصلی انتحاری و ارسال خبر عملیات کور خود به گروهک را بر عهده داشته اند.
وی بیان داشت: سه تروریست دستگیر شده پیش از اقدام کور عملیات انتحاری، در چند مرحله به طور غیرمجاز وارد یکی از کشورهای همسایه شده و آموزشهای لازم را برای فریب و جذب افراد و فعالیتهای ضد امنیتی فرا گرفتند.
این مسئول افزود: این سه تروریست قرار بود تیر ماه گذشته در جلسه یکی از سران طوایف سیستان و بلوچستان دست به اقدام تروریستی بزنند اما به دلیل برقراری امنیت این جلسه، ناکام ماندند.
مدیرکل اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان گفت: یکی از افراد دستگیر شده طلبه یکی از مدارس دینی زاهدان بوده و متاسفانه در این پوشش تحرکات ضدامنیتی از قبیل ترغیب هم کلاسی های خود برای جذب در گروهک تروریستی انجام داده است.
وی افزود: اتفاقهایی از این قبیل ایجاب می کند مدیران و اساتید مدارس دینی بیش از پیش هوشیار باشند و با روشنگری و توجیه جوانان به ویژه طلاب، توطئه های دشمنان برای ایجاد ناامنی را خنثی و بدخواهان نظام اسلامی را ناکام و مایوس سازند.
وی گفت: توزیع کتابهای ضاله و لوحهای فشرده انحرافی ومحرک در بعضی از مدارس دینی باعث فریب عده ای و سوءاستفاده دشمنان شده است.
مدیر کل اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان اظهارداشت: برخورد با عوامل ناامنی و گروهک تروریستی با جدیت در دستور کار قرار دارد و هر گونه اقدام کور، پاسخ قاطع و عبرت آموزی برای فریب خوردگان و عناصر مزدور بیگانه خواهد داشت.
وی به معدود بازماندگان گروهک تروریستی توصیه کرد با اظهار ندامت از اعمال گذشته و تسلیم در برابر قانون از رافت نظام جمهوری اسلامی برخوردار شده و با دریافت امان نامه به آغوش ملت بازگردند.
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”