هشدار احمدی نژاد به روسیه: خسارت اس 300 را می گیریم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

قفل شده
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

هشدار احمدی نژاد به روسیه: خسارت اس 300 را می گیریم

پست توسط Mr.Amirhessam »

فارس: رئيس جمهور با اشاره به لغو يك‌طرفه‌ برخي قراردادهاي دفاعي با ايران توسط برخي كشورها، اين قراردادها را لازم‌الاجرا دانست و گفت كه در صورت اجرا نشدن اين قراردادها، ملت ايران حقوق و خسارت‌هاي خود ‌خواهد گرفت.

محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور در ادامه سخنان خود در جمع مردم بجنورد تأكيد كرد: الان ايران در شرايطي است كه براي سركوب كردن و شكست دادن و ذليل كردن مستكبران فقط مردم استان خراسان شمالي و بجنورد كفايت مي‌كند.

وي افزود: آنها به گمان خود مي‌خواهند جلوي پيشرفت ملت ايران را بگيرند اما همه انديشه‌ها، دست‌ها، قدم‌ها و اراده‌ها در ايران به هم پيوسته است و تا ساختن كامل ايران و رساندن ايران به قله‌هاي پيشرفت جهاني از پا نخواهد نشست.

رئيس جمهور با بيان اينكه آنها به گونه‌اي فكر مي‌كنند كه انگار ملت ايران به آنها نياز دارد، ادامه داد: آنها گمان مي‌كنند بايد دست‌مان را ‌جلوي آنها دراز كنيم و به همين دليل براي ما شرط مي‌گذارند؛ در حالي كه ملت ايران نيازي به آنها ندارد و هر چيزي نياز داشته باشد، با تكيه بر همت‌هاي الهي مردم خواهد ساخت.

احمدي‌نژاد با اشاره به صدها سال مرجعيت علمي و تمدني، فرهنگي، صنعتي و فناوري ايران گفت كه به لطف خدا و با همت مردم به زودي ايران دوباره مركز صدور علم اخلاق، ايمان و فناوري خواهد شد.

لغو قراردادهای موشکی

وي برخي از دولتمردان ‌و مستكبران غربي را تحت‌تأثير شيطان خواند و خاطرنشان كرد: آنها فكر كرده‌اند اگر ‌ما را به دشمنان بفروشند و برخي قرار‌دادهاي دفاعي ‌با ايران را كه پولش را گرفته‌اند، يك‌طرفه و غير‌قانوني ملغي و متوقف كنند، به ملت ايران آسيبي وارد مي‌شود، اما اين قرار‌دادها معتبر است و بايد اجرا شود و اگر آنها اجرا نكنند، ملت ايران حقوق و خسارت‌هاي خود را از آنها خواهد گرفت.

رئيس جمهور در اين زمينه تأكيد كرد: اگر فكر مي‌كنند يك قرار‌داد فروش چند موشك را لغو كنند، ملت ايران در برابر مستكبران و مثلا دولت آمريكا كوتاه مي‌آيد، چنين چيزي اتفاق نخواهد افتاد، چرا‌كه ملت ايران براي دفاع از خودش نياز به موشك‌هاي آنها ندارد و جوانان و مردم ايران با وحدت و انسجام قدرتي را خلق مي‌كنند كه آنها را در كاخ‌هاي خود منكوب خواهد كرد.

احمدي‌نژاد با بيان اينكه برخي آنقدر فريب شيطان را خورده‌اند كه نمي‌بييند امروز در دنيا هيچ قدرتي نمي‌تواند به ملت ايران جسارت كند، ‌متحد‌شدن شوروي سابق و آمريكا با كشورهاي اروپايي و برخي از كشورهاي منطقه براي اقدام عليه ملت ايران را يادآور شد و اظهار داشت: آن ‌زمان ‌ملت ايران درسي به آنها داد كه تا ابد آن‌را فراموش نخواهند كرد؛ حالا كه پشم و پيل همه آنها ريخته است. اگر خيلي عرضه داريد، اوضاع كشورهاي خود را جمع و جور كنيد و به ملت‌هاي خود برسيد؛ شما ‌نمي‌توانيد آب بيني‌ خود را بالا بكشيد.

وي ‌بهترين راه براي مستكبران را احترام به ملت‌ها و "پائين‌آمدن از خر شيطان و ‌كاخ‌هاي شيشه‌اي " دانست و ‌افزود: آنها بايد مثل بچه بيايند و طبق قانون و بر پايه عدالت و احترام بشينند و حرف بزنند و اگر از اين راه وارد شوند، ممكن است نتيجه‌اي بگيرند اما اگر بخواهند ‌با دغل و فريب و از موضع تكبر بيايند، جواب ملت ايران هماني است ‌تا امروز به آنها داده است.

رئيس جمهور ساختن ايران را يك كار فرهنگي، الهام بخش و اميد دهنده به ملت‌هاي عدالت‌خواه‌ و مظلوم توصيف كرد و پيشرفت و اقتدار ايران را‌ مايه دلگرمي ديگران دانست.

احمدي‌نژاد با بيان اينكه اميد ملت‌ها، آزادي‌خواهان، عدالت‌طلبان و مظلومان جهان به ملت ايران و جوانان سلحشور اين سرزمين است، ‌ساختن ايران را نه تنها موجب پيشرفت كشور و عزت ملت ايران بلكه موجب در هم شكستن سيطره اهريمي مستكبران و باز كردن راه براي نجات همه ملت‌ها و برپايي عدالت خواند.
[url]http://www.asriran.com/fa/news/143593/هشدار-احمدي-نژاد-به-روسيه-خسارت-اس-300-را-مي-گيريم[/url]
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1929
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7631 بار
تماس:

Re: هشدار احمدی نژاد به روسیه: خسارت اس 300 را می گیریم

پست توسط HORLIKAN »

برادران روسيه وظيفه داره كه به ايران خسارت بده

تا به حال اين دوتا كلمه رو شنيديد. ...خواب پول......

ايران به فرض 100مليون دلار به روسيه داده باشه در اين مدت زمان كه پول نزد جانوران روس بود .اين پول بلوكه يا خواب بيده بود . به اين نيت كه اس300به ايران تحويل داده بشه

حالا اين جانوران زدن زير حساب و كتاب خودشون به كنار ((بحث هاي خودشو داره))) بايد به ايران سود پولي رو كه بي دليل بلوكه كردن رو بدن .

نميشه كه پول رو بگير با اون پول سرمايه گذاري كني ((كوتاه مدت ))بعد بزني زيرش و خسارت هم نزني

ببينيد به طور مثال ميگم اين پول 2 سال دست روسيه بود باشه (100)مليون دلار . و اگر اين پول رو سرمايه گذاري كنه . اون هم با سود 10 درصد يعني در اين دوسال107000000*24
256800000 يعني در اين دوسال بايد به ايران 256 مليون دلار خسارت بده

هر دلار 1070 تومان

پس اين حق ايران و وظيفه جانوران روس
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________ 
 
Major I
Major I
پست: 686
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۷:۲۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

Re: هشدار احمدی نژاد به روسیه: خسارت اس 300 را می گیریم

پست توسط saeedjiji »

اونُ که از حلقومشون میکشیم بیرون ,

کافیه به دادگاههای بین المللی شکایت بکنیم , چون مساله ی خسارت در قرار داد اومده و هیچ جوری نمیتونن زیرآبی برن...

مشابه این اتفاق هم در اواخر دهه 50 و پیروزی انقلاب در مورد نیروگاه بوشهر اتفاق افتاد که دادگاه , زیمنس آلمان رو محکوم و خدا رو شکر خسارت رو گرفتیم. ::sh

روسیه هم از پیش محکوم شده هست ::ns
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 656
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۸۹, ۱:۱۱ ب.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3413 بار

Re: هشدار احمدی نژاد به روسیه: خسارت اس 300 را می گیریم

پست توسط dolphine »

سگ پوتین به این مدودف شرف داشت :o3
تا وقتی پوتین بود ... روسیه یه خورده پیش دیگران حرمت داشت ...پز داشت ...یه کمی صلابت داشت ... از وقتی این دلقک دستمال کاغذی اومده ...آبرو برای روسیه نذاشته انقدر جلوی غرب ذلیل شده.
:ch: یعنی تمام نداشته های روسیه رو برملاکرده...( صداقت..صلابت...قدرت....)
==========================================
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  
قفل شده

بازگشت به “اخبار و حوادث”