سوء استفاده از حورالعین بهشتی!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۸, ۱:۴۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2355 بار

سوء استفاده از حورالعین بهشتی!

پست توسط samsun »

آخرین نیوز: مؤسسه صهیونیستی «میمری» که از مؤسسات با نفوذ صهیونیستی در آمریکا بهشمار می رود، اخیرا بخش بسیار کوتاهی از این سخنان «محمد منجد» را به صورتیک کیلیپ در آورده و با ترجمه انگلیسی آن در اختیار افراد و شخصیت های بانفوذ و تصمیم گیرنده در آمریکا قرار داده اند.
[HIGHLIGHT=#f79646]به گزارش شیعهآنلاین،  تصویر شیخ «محمد منجد» چهره سرشناس وهابیت مدتی پیش در یک برنامه زندهتلوزیونی در یک شبکه ماهواره ای، به توصیف شکل ظاهری حورالعین های بهشتیپرداخت و سپس گفت که "حورالعین ها در بهشت از خانه های خود خارج نمی شوند".
اینچهره سرشناس وهابی که می خواست در مورد فواید عدم خروج زنان از خانه سخنبگوید، با آوردن چند روایت و آیه قرآن تلاش کرد به این جملات اشاره کند.
گفتهمی شود «محمد منجد» که یک سوریه ای تبار است، به گونه ای در این برنامهتلوزیونی سخن می گفت که گویا به تازگی از بهشت به کره زمین بازگشته و مدتزیادی را با حورالعین های بهشتی گذرانده است.
اما شاید نکته مهم در این سخن آقای «محمد منجد» نباشد، بلکه آنچه که مهم است سوء استفاده صهیونیست ها از این اظهارات بوده است.
اخباررسیده از ایالات متحده آمریکا حاکی از آن است که مؤسسه صهیونیستی «میمری»که از مؤسسات با نفوذ صهیونیستی در آمریکا به شمار می رود، اخیرا بخشبسیار کوتاهی از این سخنان «محمد منجد» را به صورت یک کیلیپ در آورده و باترجمه انگلیسی آن در اختیار افراد و شخصیت های با نفوذ و تصمیم گیرنده درآمریکا قرار داده اند.
قابل ذکر است نام این کیلیپ "چهره اسلام ومسلمان به چه می اندیشند؟" است. بدون شک این هیچ هدفی را دنبال نمی کندمگر بدنام کردن و تخریب چهره دین مبین اسلام.
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 260
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۸, ۱۲:۱۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1138 بار
سپاس‌های دریافتی: 1124 بار

Re: سوء استفاده از حورالعین بهشتی!

پست توسط salam_2407 »

ضربه ای که وهابیون و مسلمانان تند رو به اسلام زدند را هیچ لشکر دشمنی به اسلام و مسلمین نزده .
آخر من از گیسوی تو ، خود را بیاویزم به دار
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”